když jsi objel pár aut, tak asi těžko radit...,je to 16 ventil a ten chce radši otáčky, než ho dusit v nízkých otáčkách, zásada je aby se motor na každou rychlost točil lehce, motor je nový, tak si ještě sedne, ale být tebou, těch 9 litrů bych považoval za základ, ve městě i 10, neporovnávej s naftou, je to jiné kafe,tam se nedostaneš...,osobně bych mu určitě nešlapal na krk a netočil do max.
[upravil dne 4/3/11 10:26 ozzy56]