Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 917
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Kód farby na 406 sedan

    čekal jsem, zda to označení laku najdeš, protože se mi to nikdy nepovedlo:), je divné, že v charakteristice je toho dost o autě,ale přesný kod barvy tam není...
    • 15
  2. ozzy56

    Torzní tyče

    torzní tyče se po čase ,,unaví\'\' a zadek auta klesne, dá se to odstanit pootočením torzních tyčí o jeden (dva) zuby, dělá to např. jeden servis v Ostravě,kde po telefonickém objednání opravu provedou na počkání,zároveň ti poradí,zda nebude lepší udělat na nápravě hned repasi (odstraní se tím to bouchání) je to servis Auto Chodura v Ostravě-Šenově--viz. reklama nahoře na stránce http://www.autochodura.cz/napravy.html jsou to specialisti na ty nápravy [upravil dne 6/3/11 11:49 ozzy56]
  3. ozzy56

    klinovy remen + air filter 307

    ta čísla jsou origo peugeot dle tvého VIN ze Serviceboxu, podle nich koupíš nejen v síti prodejen náhr. dílů peugeot, ale i v druhovýrobě, kde prodavač musí vědět, jak s těmito čísly zacházet
    • 7
  4. ozzy56

    klinovy remen + air filter 307

    vložka vzduch. filtru 1444 TZ, řemen 5750 GX, (6ti drážkový, délka 1156mm)
    • 7
  5. no praskla ti pružina asi
  6. ozzy56

    Jaky vyfuk doporučujete

    střední díl výfuku u tvého vozu nemáš, jen katalyzátor, nebo se dá vyměnit jen trubka mezi katíkem a zad. tlumičem, viz. http://www.evyfuk.cz/vyfuky/PEUGEOT/406/2.0%2520HDi%2520Turbo%2520Diesel/06296095/
    • 39
  7. ozzy56

    Olejová vana 1.8 16V 85kW

    není to čistý hliník,ale slitina, svar drží jak luteránská víra
    • 27
  8. ozzy56

    Jaky vyfuk doporučujete

    se vším zde uvedeným souhlasím, byl jsem kdysi zásadně proti polským výfukům, nepasovalo to,s montáží jenom nervy, dnes ho mám za litr tři roky, přivezli mi ho zadarmo až domů (zadní tlumič)
    • 39
  9. ozzy56

    klinovy remen + air filter 307

    dej VIN ať je to přesné
    • 7
  10. ozzy56

    Olejová vana 1.8 16V 85kW

    hliníková vana se běžně svařuje, záleží v jakém je stavu, aby to mělo smysl, zda není nějak moc deformovaná atd. (předpokládám, že jsi narazil do něčeho na cestě?) [upravil dne 5/3/11 18:59 ozzy56]
    • 27
  11. žádná novela nepomůže, Češi mají vydrbávání snad v genech--ještě než novela vstoupí v platnost, už se v určitých kruzích ví, jak s ní vy.ebat...,a vo tom to je
    • 70
  12. no a cos čekal, že to bude zdravé furt? u kombíku rezivějí zadní dveře nejdříve
  13. ozzy56

    Cena nastriku dveri?

    jj, většinou 2500 jeden díl (dveře,blatník, kapota atd.)
  14. ozzy56

    rozvodovka?

    hlavně nekupuj na vraku jen samotnou rozvodovku s tím, že ji nahodíš na svoji převodovku, ozubení rozvodovky je za tu dobu,co auto jezdilo do sebe zaběhlé a když dáš jinou rozvodovku, bude to hučet...,když už, tak jinou komplet převodovku ono stejnak samotnou rozvodovku těžko seženeš, nikdo ji nechce prodat--na co by mu byla pak převodovka
    • 42
  15. jednohmotý setrvačník se dá zničit taky a to tak, že se ,,spálí\'\' jeho pracovní plocha--vlivem prokluzování spojky nebo špatnou technikou jízdy se na pracovní ploše se vytvoří sklovitý povlak a pak už jen nový setrvák...
    • 23
  16. ozzy56

    Spojka

    opravdu to nech tak, pokud neprokluzuje, neřešit:bojim
    • 15
  17. ozzy56

    Zajetí nového motoru

    po těch deseti, patnácti...,zajetý motor dnes cca 50 tisíc km
  18. ozzy56

    ako jazdite s Vasim autom?

    ve městě se snažím pomalu, zvlášť přímo v centru, kde je moc lidí atd., ale vyberu si to potom
    • 59
  19. dej se do ,,hledání,, je tu tisíc odkazů na spojku s dvouhmotou
    • 23
  20. ozzy56

    Zajetí nového motoru

    když jsi objel pár aut, tak asi těžko radit...,je to 16 ventil a ten chce radši otáčky, než ho dusit v nízkých otáčkách, zásada je aby se motor na každou rychlost točil lehce, motor je nový, tak si ještě sedne, ale být tebou, těch 9 litrů bych považoval za základ, ve městě i 10, neporovnávej s naftou, je to jiné kafe,tam se nedostaneš...,osobně bych mu určitě nešlapal na krk a netočil do max. [upravil dne 4/3/11 10:26 ozzy56]
  21. ozzy56

    Únik chladící kapaliny

    ten domeček s trubkama, to je to koleno co píšu, buď teče spoj těch hadic (trubek), nebo přímo koleno netěsní k bloku--je tam spec. konické těsnění (cca 50 kč v pežotu), ale přístup k tomu nic moc
    • 17
  22. ozzy56

    Únik chladící kapaliny

    jestli je to z motoru, tak stopa kapaliny je většinou vidět, chce to dobrou lampu a na zvedáku zjištovat, vzadu na motoru to může být koleno přívodu k topení (je tam O kroužek, koleno je vedle vodního čerpadla ale zezadu motoru), další únik bývá z protimrazových pojistek (buď z bloku,nebo hlavy)
    • 17
  23. ozzy56

    rozvodovka?

    to se nediv, nám se to nelíbí samozřejmě,ale jim vštěpují i na školení,aby si jejich nouhau:D nechali pro sebe...,celkem se tomu nedivím--ten jejich provoz je drahý, přípravky, školení atd. musí platit, aby mohli být autorizovaný servis, naštěstí se dnes dá skoro všechno koupit i na internetu a za jiný peníz
    • 42
  24. ozzy56

    zadní díl výfuku

    victory jedná se o něco jiného, objímka zadního tlumiče [upravil dne 3/3/11 18:24 ozzy56]
    • 13
  25. ozzy56

    Predna naprava - klepe

    toto je nový typ
    • 27
×
×
  • Vytvořit...