Já teď poslední dobou nemám na koukání čas,ale jak tady čtu tak si ho asi brzo udělám.Poslední film který jsem si pustil byl Muž na Měsíci od M.Formana,to je peckovní film,dle mě se mu hodně povedl.Jak Jim Carry tak D.DeVito to hráli moc pěkně.A včera jsem chytl kousek filmu Hoffa - D.DeVito a J.Nicholson - taky se na to nechá koukat....