Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    FILMový koutek

    Já teď poslední dobou nemám na koukání čas,ale jak tady čtu tak si ho asi brzo udělám.Poslední film který jsem si pustil byl Muž na Měsíci od M.Formana,to je peckovní film,dle mě se mu hodně povedl.Jak Jim Carry tak D.DeVito to hráli moc pěkně.A včera jsem chytl kousek filmu Hoffa - D.DeVito a J.Nicholson - taky se na to nechá koukat....
  2. Bylo namysli 26.9 2009 Tuning and Custom salon Brno;) Ale dojeď,bylo by fajn když by se nás tam sešlo hodně.....jinka Volviku sorry že ti to tu
  3. Mě u 1,4 pozapnutí klimatizace taky klesnou - větší odběr:D A hlavně to pak vůbec nejede:D
  4. Přijedeš s tím do Brna?Mohli by jsme pak dát všichni z P-C auta k sobě
  5. Top 1:D:D:D
  6. 309GT

    Hanzoš car -> odešlo ABS,koupě radia?

    Vypadá to suprově! Omládlo to o pár let;) Hodně lidí ten spodek nebo vršek lakuje do červena,co to udělat taky?Ale už takhle to je
  7. Taky Gratulace!To je hodně hezký - 3 srazy a 6 pohárů Myslím že Peugeot scéna je tvoje a umístění v TOP 10 taky:D
  8. Ať služí
  9. Jo,přesně tak!Máš tam i fotky jak to na autě svítí v porovnání s žárovkama;)
  10. Jestli chceš tak převodvka cca 1500kč,je v úplném pořádku!
  11. Kuba 306 S16 jednu převodovku má a je v parádním stavu,tak mu napiš SZ nebo já se ho dneska zeptám v hospodě [upravil dne 22/8/09 309GT]
  12. 309GT

    Lidskej nevkus

    Typickej ruskej still tuningu:D
  13. Díky:D To jo,v době krize je to zlato drahý Ale mám doma ještě 3/4 plechovky alkytonu,tak že zatím jsem za vodou:D:D
  14. To jo,byla by to paráda,ale jak píšeš,tak možná na srazy:D Jinak parádna! A avatar taky good!
  15. Snad to nebude nejhorší,ne?
  16. A tak to bude vypadat...teda líp až se pořádně zapracuje na vyleštění
  17. Tak,šroubky už jsou připravené na montáž
  18. 309GT

    Mimoň

    Já bych možná i jel,nějak se začínám kopati ro řitě Ale zítra máme family party,tak že bych stejně nemoh....
  19. 309GT

    Lidskej nevkus

    Asi uctívá prvidlo - vidět a být viděn:D
  20. Dělal - myslel určitě jestli jsi kroužky vyráběl doma sám nebo jsi na ně nesahal a už jsou takhle bílý od výroby;)
  21. 309GT

    mračítka na 206

    S atestem jsem našel taky jen jedny,ty úzký jako jsi o nich psal:D Mračítka jsou přežitek,nechceš si to rozmyslet?
    • 8
  22. 309GT

    Mimoň

    To já bych byl asi přesnej opak,když bych kupoval nový auto,tak rovnou bych ho jel projet někam dál (zatěžkávací zkouška)
  23. Dík:D Já když jsem to viděl v první chvíli na autě tak jsem si říkal co jsem to provedl,ale pak jsem tomu přišel na chuť a asi je to lepší než předtím:myslim
  24. 309GT

    Lidskej nevkus

    Občas fakt koukám co ty lidi jsou schopný udělat:D PS: Ty žárovky jsou mazec:D
×
×
  • Vytvořit...