Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Tak abych proseknul to tajnůstkaření Po zimě auto vyjede s úplně jiným ksichtem,trochu jiným zadkem ale hlavně s trochu pohodlnějším interiérem (i když to je sporné) a asi i trochu hezčím motorem.Přez zimu,jestli finanční stránka,čas a tak podobně dovolí,budou na autě následující změny : Předek : Kapota zpět originál,maska taky origo ale zahlazená ale ještě nevím jaký použiju druh,jestli starý nebo nový model:myslim a nová světla,která budou mít originál skleněné,ale do čira vyleštěné překrytí a místo jednoho páru čoček dva (i dálky) a čiré blinkry které nepopraskají po pár týdnech ježdění Zadek : Tam bude o dost míň,asi jen zahlazený nárazník a možná duplexní výfuk,ale s jinýma koncovkama než teď Bok : Konečně zrcátka,mám pár tipů,ale ještě nevím která nakonec vezmu:myslim Interiér : Přečalounění do kůže (hnědá čokoládová,krémová),jiný volant protože ten co je tam teď už je K.O:( a asi ještě pár detailů,ale uvidíme;) Motor : Jelikož ten co je tam teď,jde pomalu ale jistě do kytek tak než ho dávat do kupy a cpát do něj peníze,je lepší dle mého názoru sehnat jiný...chci stejný jako je tam teď,dle mého plně dostačuje na jízdní vlastosti auta styl mé jízdy (pro radost,závody nejezdím:D),dodělat sání a nějaká ta kosmetika taky bude....a asi ten výfuk,sání a podobně Podvozek a brzdy : Asi zadní tlumiče KONI,teď mám z GTi,ale už jsou takové nic moc,spíš teda nic:D Mám dohodnutou zadní nápravu a přední brzdiče z GTi,ale těžko říct jak to dopadne:nevim A chtěl bych na auto plastové podběhy.... No,a asi přibude nějaké to audio a tlumení,ale to ještě není jisté... Píše se to hezky,ale to zase bude přemlouvání dokopat se k tomu:D No,a jelikož začíná být počasí opravdu humusácké,tak už se mi na to krátí i čas.Zítra budu auto pomalu konzervovat aby přežilo následující zimu,a o víkendu se nejspíš pojedu naposledy někam pořádně projet abych si užil auta i jinak než nadáváním při práci na něm v garáži když se zase o něco pořežu nebo mi něco nepůjde....
  2. 309GT

    Blue Dragon!!!

    Dej pak foto na autě,nějak si nedovedu představit že svítí výfuk:D:D
  3. 309GT

    slušná 306

    Tím myslíš jako co? Lidi se koukají i na normální auta,a to že se koukají,neznamená že se jim líbí....Byl jsi někdy na srazu?Viděl jsi co tam občas stojí?
    • 51
  4. Jako vliv tam je,ale né v tomto případě,váhově budou stejný Jen jsem to blbě napsal....
    • 10
  5. 309GT

    jaky podvozek na 306

    Určitě neprohlopíš A víc bych se bál e-shopů nebo obchodů v čechách,tady akorát každej kouká,jak si namastit kapsu! Zahraničních obchodů se neboj,je to totéž jako zdejší eshopy nebo aukce akorát s tím rozdílem,že tam je to levnější (většinou i s dopravou) klidně o 50%
    • 44
  6. 309GT

    Blue Dragon!!!

    Tak všechno nejlepší Určitě pak dej foto;) Ale ta koncovka...no,nevím....ale třeba to nebude špatný
  7. 309GT

    Další 106 GTI

    Půjdeš do toho taky?Kdyžtak by jsme se mohli pak domluvit a dojet tam jedním autem....
  8. 309GT

    jaky podvozek na 306

    Na pružiny pozor,kamarád koupil na GTi 205ku snížené pružiny o 3,5cm a nakonec to bylo stejný Ale třeba to byla vyjímka...radši bych dal podvozek,když poprosíš Martyho,třeba t nějakej najde na ebay za pěkný peníze;)
    • 44
  9. Toužili po sobě:D Nejlepší je ten začátek,jak ten jeden sedí a číhá
    • 7
  10. Thavně ten Yaris je nějaká socka a ta 206ka je GTi nebo RC,už nevím...váha na to vliv moc nemá
    • 10
  11. U tohodle jsem se málem pos....:D:D:D Třeba se v čechách taky dočkáme:D:D http://www.stream.cz/video/375925-madarska-posta/0
    • 7
  12. 309GT

    FILMový koutek

    Včera jsem koukal na Bonnie a Clyde (1976-W. Beatty, F. Dunawayová....) co dávali na ČT 1,je to klasika....po dlouhé době konečně dávali dobrej film
  13. chechet: Ta parva je nádherná! Parádní Coupátka:super
  14. Taky jsem to našel http://www.tuningforum.cz/viewtopic.php?f=88&t=89316 Snad se dostane do dobrých rukou:(
    • 46
  15. 309GT

    Průzkum zájmu o subwoofer

    Mě je to fuk,ve svém autě můžu mít klidně hudbu přez celej kufr:D
    • 23
  16. 309GT

    FILMový koutek

    Na okamžik zlomu jsem zrovna před chvílí koukal na HBO,doporučuju shlédnout!
  17. 309GT

    S větrem o závod aneb super tuzing

    :D:D
    • 42
  18. 309GT

    Prodřená sedačka, co teď?

    Co tohle? http://www.renovator.cz/zbozi/617/minisada-kuze-leather-repair-kit/?PHPSESSID=25d0f337e300b75b388af483854053db a pak dobarvit....myslím že jsou i barvy na kůži:myslim
    • 6
  19. Třeba SE Xperia to umí taky:D Ale když plnohodnotnou navigaci,tak samostatnou,né v telefonu;) V telefonu je to hezký,ale na profi využití k ničemu:myslim Ten Iphone má dobrou,jsme jeli podle ní s kamarádem a v pohodě,ale neměla hlasovou navigaci,což je škoda.....
    • 21
  20. Už jsme doma (já a Kuba S16),parádní sraz,rádi jsme Vás viděli a pokecali;)
  21. Snd to bude v pohodě,jinak je tepleji než včera a tak jsou cesty v pohodě
  22. Pozdě ale přece:D Určitě pak koupim něco lepšího,teď mám k770i...stačí to,ale jen tak tak:D Ten modul je lepší než jsem myslel,dával jsem za něj 400kč () tak že jsem od něj ani moc nečekal,ale zatím dobrý...Příští telefon budu kupovat zase SE,nějak mi vyhovuje víc než nokie.Nebo IPhone....
    • 21
  23. 309GT

    608000 km za 4 roky ...

    Teď jsou dvě možnosti,buď ještě najezdí minimálně jednou tolik,nebo ten co to koupil na tom najede pár tisíc a pak to prodá s tachometrovýma 180K km:D
    • 21
  24. Zajímavý,tady je to lepší než včera a máme to od sebe cca-20km:myslim
  25. Zajímavý koncept Třeba někdo načerpá inspiraci na zimu:D:D:D:D:D:D:D
    • 21
×
×
  • Vytvořit...