Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Tak to jsi mě vyrazil dech!Ale dobrá volba,musí to být brutální svezení Tak šťastnou ruku při výběru nového mazla
  2. 309GT

    Potkal jsem klubáka...

    Já jsem dneska potkal kolem 18:30 tmavou nebo černou 306 po FL ale tuším bez čirého překrytí v serpentýnách mezi Chlístovem a Okrouhlicí,na zadním čelu měla samolepku Peugeot-clubu,ale čísla jsem si nevšiml.Jel jsem s 309,tak že jsem tak trochu nepřehlédnutelnej:D
  3. 306gti6 : Nádhera! Žlutou barvu všeobecně nemusím,ale tohle je opravdu super,sedí to tam jak p*del na hrnec a je to krásně barevně vyvážené
  4. Poslední dobou je to bourání asi v módě,je toho fakt moc.Tak hodně štěstí při opravách
  5. 309GT

    Lidskej nevkus

    jj,escort cabrio...asi neměl na 306ku,tak si jí doma staví sám:D Ale musím uznat že to má docela hezky slícovaný
  6. Tunny : Nebylo to myšleno na nikoho tady z Clubu,jen jsem chtěl říct že nesnáším když se někdo chlubí cizím peřím,ale to jistě chápeš a jistě nejsme sami.Prostě když někdo něco neumí,je jasný že to předá někomu,kdo s tím má zkušenosti,tím to bude kvalitnější a hlevně to vyjde na méně prostředků a nervů,než to dělat 4x nahovno a pak to stejně dá někomu zručnějšímu.... To že si někdo nechá postavit auto a pak s ním soutěží (tuning cup a podobně) a má úspěchy,mě vůbec nevadí v případě,že když se ho zeptám jak co dělal tak mi odpoví že to předal té a té firmě,né že mě pošle doprdele s tím,že mi neprozradí svoje know-how,jako už se mi taky stalo,takovým lidem bych nejradší nakopal. Navíc si ty lidi co ty auta dělají sami podle sebe toho víc váží a vůbec jim nevadí,že jejich auto má sem tam nějako tu mouchu;) Jak jsem již jednou psal,je to na dlouhé debaty při zimních večerech:D
  7. Já jsem měl na xenonech tuším E2,éčko tam bylo,ale číslo si nepamatuju
    • 21
  8. antal : Né pro tuningové,ale pro sportovní Tuning je až na pár vyjímek většinou nepovolený Hauke Ivo : Většinou nějaká homologace tam je,ale většinou né pro provoz na pozemních komunikacích u nás,a když ano tak je to 3x-4x dražší
    • 21
  9. 309GT

    Jizda na oranzovou.nejaka rada?

    Jelikož psal že z nakupování nebylo nic,tak asi platil cash;)
    • 46
  10. 309GT

    nový model VW

    To jsou ty letní slevy,člověk musí počítat s tím že ho stejně odrbou:D
    • 6
  11. Jasný,i tak to vypadá dobře:super PS: Tu krémovou nemoc znám:D:D:D:D
  12. 309GT

    Jizda na oranzovou.nejaka rada?

    Jestli byla oranžová,tak jsi nic neudělal,ale jestli už jsi přijal trest a podepsal se pod něj tak už s tím nenaděláš nic:myslim
    • 46
  13. 309GT

    Autohádanka

    Připomíná mi to Matru,ale ta nebyla tuším tak široká
  14. Tak to jo,taky se chystám na clean zadního,mám totiž z 306 sedan,ale nejdřív chci pořešit podběhy tak to budu řešit při jednom:D Tak hodně štěstí při práci;)
    • 88
  15. 309GT

    podtlakovky...

    A to máš kompletně celý origo sání vyházený?
    • 16
  16. 309GT

    elektrony

    16\" tam dostaneš,ale né s 205/50 gumama,volil bych spíš 195/45 16 nebo 205/40 16 Já jsem zkoušel 16\" na svoje ( 8x16 Schmidt space ) ,byli tam tuším 205/45 a bylo to jen tak tak
    • 10
  17. Pěkná!Světla nemají chybu! Jen jsem to nepobral s tím drátem......
    • 88
  18. Budeš mu muset napsat,už je to dýl co to tu inzeroval;)
  19. Na to se vykašli,na mimoňi bude lepší zábava:D:D:D:D:D:D Né,dělám si prdel,tak předem hodně štěstí
    • 28
  20. Jen by možná nebylo špatné nechat ty ofuky (mřížky výdechů topení) v černé aby to víc vyniklo,ale i takhle to je super
  21. 309GT

    Autohádanka

    Škoda že to nešlo do výroby,třeba Škodovce takováto modelová řada chybí a myslím že by si své kupce určitě našla....
  22. 309GT

    Nalezení mobilu = krádež, či nikoli?

    Já osobně telefony a podobné věci nesbírám,nestojí mi to za ty problémy které mohou nastat,nehledě na to že mě v případě odhalení čeká maska zloděje,většinou když někdo něco ztratí tak na policii nahlásí krádež aby nevypadal jeko blb co si neumí ohlídat své věci....to mě opravdu nikdy nelákalo a myslím že asi ani nezačne.
  23. s1600 : Přesně tak,v jednoduchosti je krása:super Pojedete s tím ještě letos na nějakej sraz nebo až příští sezonu? Jinak ozvučnice vypadá dobře:potlesk
  24. 309GT

    Lidskej nevkus

    Ten modrej Civic s tím airbrushem se mi docela lící,až teda na ty křídla.Ale te žigulík je pecka:blicismajlik
  25. To je pravda,v autě se nedá jen jezdit:D Jinak pěknej sedánek;)
    • 60
×
×
  • Vytvořit...