Tunny : Nebylo to myšleno na nikoho tady z Clubu,jen jsem chtěl říct že nesnáším když se někdo chlubí cizím peřím,ale to jistě chápeš a jistě nejsme sami.Prostě když někdo něco neumí,je jasný že to předá někomu,kdo s tím má zkušenosti,tím to bude kvalitnější a hlevně to vyjde na méně prostředků a nervů,než to dělat 4x nahovno a pak to stejně dá někomu zručnějšímu....
To že si někdo nechá postavit auto a pak s ním soutěží (tuning cup a podobně) a má úspěchy,mě vůbec nevadí v případě,že když se ho zeptám jak co dělal tak mi odpoví že to předal té a té firmě,né že mě pošle doprdele s tím,že mi neprozradí svoje know-how,jako už se mi taky stalo,takovým lidem bych nejradší nakopal.
Navíc si ty lidi co ty auta dělají sami podle sebe toho víc váží a vůbec jim nevadí,že jejich auto má sem tam nějako tu mouchu;) Jak jsem již jednou psal,je to na dlouhé debaty při zimních večerech:D