Zdravim
potřeboval bych poradit, chci vřadit do oběhu topení v domě elektroventil. na uzavírání vody do bojleru, když je v kotli chladnější voda. Mám doma jeden ventil, ale nejsem si jistej, jestli zrovna tenhle bude , fungovat, když na obou stranách ventilu bude stejnej tlak. Když jsem na to koukal tak elektromagnet by měl nadzvedávat membránu, ale i nad membránu jsou vyvedený z každý strany malý kanálky, takže by měl bejt stejnej tlak nad i pod membránou, teda aspoň jak jsem koukal. Tak nevim jestli to bude v tlaku fungovat ? Přikládám obrázek ventilu. Díky.
http://files.uloziste.com/5b4eb3d5d901f884/