1.voda ti může téct na více místech, pokud pominu těsnění a prasklou hlavu ( nemoc prvních 2,5) tak bych motor ohřál a potom za běhu se podíval kde to teče. Tahle 2,5 má 2 chladiče vody propojený hadicema, intercooler je taky chlazenej vodou - další možnost kam by mohla mizet voda a nikde to kapat nebude. Chce se taky dívat na teplotu kolik se ohřívá motor, normální teplota 95 -100 st., při jízdě do kopce klidně 110. Dá se to vyřešit změnou umístění termostatu a posunutím bodu spínání sahar.
2. 2,5 má váhu vzduchu a je mezi airboxem a turbem na hadici.
3. komplet výměna, jinak to nemá cenu dělat.
4. má to vlastní elektroniku, ale momentálně ti neřeknu kde přesně je
5. mně stačilo dát jiné tlumiče, plynové a auto se srovnalo, pružiny netřeba měnit.
6.dají se načíst určitá data, ale nečekej zázraky, je to ještě stará verze, zásuvka je před spolujezdcem dole, jak už tu bylo psáno.