Zdravím pažou?áky
mám problém s rádiem v mojí 605, auto bylo nějakou dobu v servisu kvůli opravám plechařiny a jak jsem později zjistil, tak ti dobráci odpojili baterku, co by nebylo nic špatnýho, když věděli kód k imobilizéru, ale taky samozřejmě se vymyzalo rádio a asi zkoušeli ten kód zadat a blokli ho. Potřebuju teď poradit jak ho vyndám ven ze středovýho panelu , je to verze s velkym displejem a dalším panelem výklopnym pod rádiem a je spojeny s měničem cd, je to to orig. co se montovalo, a? ho můžu dát odkódovat, nebo nevíte někdo jak ho odkódovat, když kód znám? Nechci ho jen tak se pokoušet rvát ven a něco zničit. Díky.