Tak jsem koukal co mám ještě doma a tlouštka chladičů je 19 a 23, to co mám v autě je 46 mm, jelikož je s klimou, když jsem koukal do katalogu tak pro tento motor se dělali 19,23,24,43, a 46 mm podle verze, sice mám motor 51 kw, ale to už neni takovej rozdíl.