Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Sundej svorkovnici co je na čidle , zapni spínačku a spoj některý dva dráty ( nemusíš se bát zkratu) a musí se ti sahary roztočit na pomalejší chod, nebo je spoj všechny tři dohromady a musej se ti roztočit naplno. Potom budeš vědět, že jsou v pořádku.
    • 7
  2. Zdravim dotáh jsem domujednosloupový nůžkový hydraulický zvedák ( 1,5 T) na auta, původně výrobce DDR, ale mám s nim problém, lehčí auta zvedne, ale jak ho zatížim víc jak 1 T má problém a nechce se mu zvedat. pístnice je v pohodě nepropouští, ale někdo ladil redukční ventil tlaku a proto shánim nějakou dokumentaci ke zvedáku nebo alespoň jeho označení abych moh začít hledat a nastavit ho popřípadě opravit. Díky
  3. Freedy

    novacik - klima

    Jestliže máš verzi s klimou tak nikde, jinak je normálně namontováno v chladiči a spíná 1 a 2 stupeň sahar na chladiči, tobě se o to stará tzv. bitron a ten si bere teplotu z čidla co je na hlavě motoru.
  4. Vodafine 945 - ZTE945 - OS Android funguje oboje v pohodě
  5. Takhle mě vrzalo spojkový lano když začínalo jít ztuha a musel jsem šlapat větší silou na pedál. Ono to lano je ještě potažený nějakym teflonem či co to je a to teprve běhá v bovdenu. To se časem prodře a začne to jít ztuha, já to taky zkoušel mazat a marně, po výměně byl klid. Chtělo by to lano na převodovce povolit a zkusit jestli se lehce pohybuje.
    • 8
  6. Zdravim už delší dobu řešim problém u 1.9 D , po výměně vstřikovacího čerpadla (Bosch) pokud je motor studenej stačí nažhavit a chytá na první otočení, ale pokud je motor ohřátej špatně chytá a musim sním dýl točit, pomůže pokud dlouho žhavim. Měl jsem i sundanou hlavu, ventily jsou zabroušený a vůle udělaný. Zjistil jsem, že pokud nastavim předvstřik čerpadla na hodně málo tak to chytá i teplý, ale nechce se pak motoru moc roztáčet a klepe. Jinak motor pak jede úplně normálně a ještě jsem si nechal repasovat vstřiky. Tak kde je chyba, že by vyběhaný čerpadlo?
  7. Jj pamatuju si, zrovna jsem byli v 7 třídě ve škole v přírodě v kempu nedaleko u Košic. Tenkrát nám řikali , že se neni čeho bát, že se sem nic nemůže dostat a tak jsme to tenkrát taky brali.
  8. Musim se přidat, taky mám tohle alko a jak píšete, drátky byly za dva roky pryč a samotný se nedaj koupit a celej válec je drahej, tak jsem si je nechal udělat u nás v pérovně z pořádnýho materiálu a ted to konečne jede a držej. Vydrápe to docela dost, měl jsem trávník dost zarostlej mechem a vyhrabalo to docela pěkný hromady, bohužel ten koš je na nic, pokaždý to přejedu sekačkou a posbírám to takhle.
  9. Freedy

    novacik - klima

    Bitron by to moh bejt, ale pokud se ti roztočí sahara po odpojení konektoru, tak vypadá že je v pohodě a v tom případě i relátka, který jsou myslim na chladičový stěně u sahar. Voda by ti neměla ven normálně lítat, pokud motor nejde někde víc jak 105 st. , spíš koukni na ten řemen aby ti neklouzal a čerpadlo na volnoběh nemělo malej průtok. Podle výrobce má první stupen sahar jet až od 98 st.
    • 33
  10. Freedy

    novacik - klima

    A kontroloval jsi napnutí řemenu vodní pumpy?
    • 33
  11. Freedy

    novacik - klima

    A už jsi kontroloval ten termostat, jestli otvírá?
    • 33
  12. Čerpadla zaměnit jdou, ale musíš taky vyměnit vstřikovací trubky a vyměnit vstřiky, nebo je nechat přeštelovat.
    • 11
  13. Ty jsi sundaval celý čerpadlo při výměně rozvodů, nebo jenom, řemen? pokud jenom řemen tak zajisti kliku, vačku a čerpadlo po jedno šroubu pak nasadit řemen a mělo by to sedět, jestli jsi sundal celý čerpadlo tak to chce srovnat na budíky, takhle to budeš jenom odhadovat, jestli to má ve vyšších otáčkách klapavej zvuk a nechce to táhnout tak přikloň čerpadlo víc k motoru. A pak si to nech seřídit.
    • 11
  14. Freedy

    novacik - klima

    Jo čidlo je nahoře na motoru, tam kde je nasazena ta velká hadice co vede vodu do chladiče( celkem tam jsou tři čidla) a ten větrák ze 405 tam pasuje , mám je tam taky a korát chtěj upravit koncovky na drátech.
    • 33
  15. Freedy

    Výmena tesnenia hlavy

    Něco bych tu pro tebe měl http://files.uloziste.com/7bd7407b1398d7d1/
    • 7
  16. Freedy

    Hydraolicky olej

    Zelenou barvu má hydraulickej olej pod názvem LHM nebo LHM+ a používal se hlavně u citroenů pro celkovej okruh, pérování, řízení a brzd. Dá se normálně koupit na pumpách.
  17. Freedy

    novacik - klima

    Termostat je schovanej na hadici co se vrací z chladiče a je na jakoby zepředu na bloku motoru, schovanej za hadicema. Ventilátory by tam měli bejt dva, už tak to má problém z chlazenim. Pojistky pro ventilátory jsou v předu nad chladičem v malý černý skřínce. Jestli fungeje to zjistíš tak že zapneš klíček a odpojíš čidlo co je na hlavě( jsou tam tři mám za to že je to hnědý) chvilku počkáš a ventilátory by se měli rozjet naplno. Jinak teplota pro sepnutí prvního stupně ventilátorů je někde okolo 100 - 105 st. Co se týká tý klimatizace, viděl bych to studenej spoj někde v ovládání a ten větrák, že běží naplno, tak to budou asi ty dva tranzistory v jeho ovládání, přímo u moturku.
    • 33
  18. Freedy

    DVD přehrávač s podporou AVI

    Super díky, hned má z čeho vybírat, musim projít obchoďáky a kouknout co maj v akci:D
  19. Zdravim potřeboval bych radu, shánim nějaký levný dvd přehrávač na chalupu, ale aby měl usb vstup a uměl přehrávat avi soubory, na značce mi nezáleží, dvd to stejně asi nikdy neuvidí, většinou to pojede z usb. Máte někdo nějaký vyzkoušený? Díky:papa:papa
  20. Freedy

    climatronic

    Jestli to máš ještě rozdělaný tak zkus změřit přívod k těm žárovkám a co se týká toho nastavení dělá mi to taky.
  21. Freedy

    Spúšťanie vetrákov chladiča

    Tak jsem koukal co mám ještě doma a tlouštka chladičů je 19 a 23, to co mám v autě je 46 mm, jelikož je s klimou, když jsem koukal do katalogu tak pro tento motor se dělali 19,23,24,43, a 46 mm podle verze, sice mám motor 51 kw, ale to už neni takovej rozdíl.
    • 20
  22. Freedy

    stahovacka soferoveho okna

    Velikostně ano, pouze snad má jinej tvar konektoru a s dojezdej je určitě jinej konektor.
    • 14
  23. Freedy

    Spúšťanie vetrákov chladiča

    A jak tlustej tam máš chladič, jestli máš větší jako jsem měl já u jedný 405 ( tl. asi 40 mm) tak se to může uchladit v pohodě samo bez pomoci větráků.
    • 20
  24. Freedy

    Spúšťanie vetrákov chladiča

    Záleží jaký máš čidlo na chladiči a jestli je dobrý, ale jinak čidla měli různý teploty spínání, já tam mám 92st. první stupeň a 98 druhý. měl jsem, ale i 88 - 92, 92 -95, je to různý, ale pokud se ti to hřeje takhle málo je to v pohodě. Teploty jsou vyražený na tom mosaznym těle spínače.
    • 20
  25. Freedy

    hlavice řadící páky

    A kolik stojí ta origo? abych měl představu. Dík.
    • 19
×
×
  • Vytvořit...