Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. To máš pravdu, už brzo tam budu mít dva třícestný elektroventilky, kterejma to budu přepínat mezi naftou a olejem, protože bude zima a na olej bych to nenatočil když parkuju venku.
    • 49
  2. Je to 405 1.9 D a žádnej problém, ještě udělám malý úpravy ohřevu a hotovo.
    • 49
  3. Já už jsem to alternativní palivo našel, dneska jsem byl opět dotankovat v Tescu za 13.90 Kč/1L (olej rostliný jedlý) a jedeto dobře. Sem zvědavej v zimě jestli to stačím udržet v tekutym stavu, no uvidíme.
    • 49
  4. Freedy

    Návod na 605

    Fusion: to jsou ty dvě CD co jsi mě již posílal nebo je to něco novýho???
  5. Jestli to chceš řešit přes zastoupení Peugeot aby ti to povolili tak asi ne. Musel by to bejt stejnej model, aby se ti shodovalo aspoň 7 - 8 prvních znaků VIN.
  6. Nemáte prosím někdo příručku na 605, našel jsem tady naskenovanou pouze půlku, potřeboval bych ještě nějaké údaje na které je v první části odkaz. Děkuji.
  7. Freedy

    Ma P605 2.1td paliv. cerpadlo?

    Vstřikovací čerpadlo má v sobě vestavěný vlastní podávací čerpadlo, takže další tam neni potřeba. Pokud máš špatný starty může ti padat nafta zpátky do nádrže a zavzdušní se ti částečně čerpadlo.
    • 8
  8. Freedy

    Rádio - jak na něj

    Tak aspoň odkaz http://sweb.cz/Freedy1/000_0012[1].JPG snad to bude chodit
    • 14
  9. Freedy

    Rádio - jak na něj

    Pardon , ale příloha nějak nedorazila zkusim to napravit.
    • 14
  10. Freedy

    Rádio - jak na něj

    Je to tohle rádio a vim že když jsem ten kód zadával naposled tak to na displeji psalo úplně něco jinýho a dokonce u tlačítek pamětí svítili jejich čísla a ne jenom čtyři čárky, ale nevim.
    • 14
  11. Freedy

    Divný zvuk

    Měl jsem podobnej zvuk a byl to vzduch v radiátoru topení, ale bohužel pak jsem taky přišel na to že teče a vždycky přes noc se to zavzdušnilo a vody se ztrácelo minimum.
  12. Freedy

    Rádio - jak na něj

    Moc možností co by šlo zmáčknout tam není, už jsem zkusil asi všechny kombinace, teď už fakt potřebuju ho jenom vyndat a dát kámošovi na odkódování, ale jak?? nemůžu to vytáhnou z panelu.
    • 14
  13. Freedy

    Rádio - jak na něj

    Na žádný tlačítko to nereaguje, pořád na mě svítěj jenom ty čárky, prostě bloklý.
    • 14
  14. Freedy

    Rádio - jak na něj

    Auto už mám takhle asi tejden, ale k zadání novýho kódu mě to nepustí. Baterii jsem zkoušel taky odpojit asi na pět hodin ale taky nic. Na displeji mám pořád jenom čtyři čárky.
    • 14
  15. Zdravím pažou?áky mám problém s rádiem v mojí 605, auto bylo nějakou dobu v servisu kvůli opravám plechařiny a jak jsem později zjistil, tak ti dobráci odpojili baterku, co by nebylo nic špatnýho, když věděli kód k imobilizéru, ale taky samozřejmě se vymyzalo rádio a asi zkoušeli ten kód zadat a blokli ho. Potřebuju teď poradit jak ho vyndám ven ze středovýho panelu , je to verze s velkym displejem a dalším panelem výklopnym pod rádiem a je spojeny s měničem cd, je to to orig. co se montovalo, a? ho můžu dát odkódovat, nebo nevíte někdo jak ho odkódovat, když kód znám? Nechci ho jen tak se pokoušet rvát ven a něco zničit. Díky.
    • 14
  16. Tak jsem to dneska taky zkusil, k čerpadlu jsem přidělal větší láhev s rostlinym olejem na smažení a vydal se auto otestovat jak to jede. Rozdíl skoro neznatelnej akorát volnoběh se mi snížil asi o 50 - 100 otáček, ale může to taky dělat, že ještě nemám hotovej předehřev oleje (už se na něm pracuje)a je to trošku hustější, jinak to jede dobře. Za autem zůstává akorát vůně jako u nějakýho stánku s hranolkama, ale jinak žádnej kouř. Zkoušel jsem to na 405 1.9D s čerpadlem Lucas. Tak to musim dodělat a budu holt jezdit na obojí.
    • 49
  17. Freedy

    Rozvoďák 205 diesel

    Tak jednoduchý to vypadá, ale napnutí řemenu se měří mezi kolem vačky a kolem čerpadla a když měřák nemáš tak se dělá odhadem na otočení řemene na zkrut dvěma prsty max o 90 stupňů, ale je to jenom taková pomůcka.
    • 6
  18. Freedy

    Problem s chladicim okruhem.

    Neni to trošku málo 60 stupňů ??? Tak se mi motor choval když zůstal otevřenej termostat:myslim, máš ho vůbec namontovanej?
    • 21
  19. Freedy

    Vzduchový filtr

    tu hadici tam klidně dej, vona by sice neměla krmit filtr volejem, ale u starších motorů se tam nájek olej z toho odvětrání motoru dostává.
    • 14
  20. Freedy

    Vzduchový filtr

    K těmhle filtrum se občas dodává sklenička s nějakym olejem (asi motorák), ale stačí když do něj jemně vetřeš trochu motorovyho oleje, tak aby byl mastnej aby měl správnou funkci , aby se na něj ten prach jakoby přilepil a neprošel tim molitanem.
    • 14
  21. Freedy

    Otáčkoměr 205

    Je to indukční snímač, prostě namotaná cívka na jádru zalitá do hmoty, nic víc žádná elektronika. Třetí drát je jako stínění.
  22. Freedy

    Otáčkoměr 205

    Čidlo otáček je na převodovce v prostoru nad setrvačníkem a při každý otáčce to dává dva impulzy.
  23. Freedy

    Přední ložiska?

    Hučí většinou ta odlehčená strana a v každym kole je jedno ložisko, ktrerý stojí asi 900 kč.
    • 6
  24. Freedy

    Problem s chladicim okruhem.

    A co takhle vodní čerpadlo, měl jsem něco podobnýho na jinym autě, taky šla teplota nahoru a chladič byl studenej.
  25. Freedy

    Jaký stahovák na 405

    Stahovák na kuláky se určitě vyplatí, jde to líp a rozhodně je to čistější práce, než do toho mlátit kladivem. U nás jsem ho před časem kupoval asi za 400,- Kč. Ložiska se musí vylisovat, ale jde to udělat i doma, ale musíš si udělat přípravek.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...