Sem to měl to samý a ještě jsem nepotkal nikoho komu by to řádně chodilo. Ten knoflík je vlastně jako šroub, kterej tlačí dva pístky a stlačujou kapalinu, kterou ženou plastovejma trubičkama dopředu ke každýmu světlu a tam je zase pístek, kterej vylejzá a hejbe ti s parabolou. Většinou se stane, že ti ta kapalina uteče a neni co stlačovat. Já jsem to zkusil rozebrat u toho knoflíku a dolil jsem tam trošku fridexu.l Vydrželo to asi tak necelý rok. Ted už to zase neni ono. Je to taková nouzovka, jinak nový to stojí asi 1200,-Kč.:papa