Kladívko je kladívko a pokud na tom nenajezdíš x tis. km za rok, tak je to zbytečnost, mám pár jawiček doma, zkoušel jsem na nich podobný zařízení ať už bezkontakt z wartburka kde je taky optika, nebo magnetickej spínač z trabantíka, pokaždý to šlapalo, ale pokud jednou dáš nový kladívko a namažeš filc olejem, tak máš na dlouho klídek. Je fakt, že tohle zařízení by mělo bejt bezúdržbový, elektronika by měla zaručit, že budeš mít pořád stejně silnou jiskru na svíčce, ale na výkonu se to u těhle motorů stejně nepozná a na dobíjení to nemá vliv, jelikož tyhle zapalování měli výkon nějakejch 45 w a nebyly stavěný na denní svícení to by chtělo magneto a úplně vyřadit baterii.