Tommy002
Uživatel-
Počet příspěvků
429 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Tommy002
-
Provedené opravy: výměna zadních ramen, nová baterie, olej v motoru, olej v převodovce, filtry, údržba klimatizace, víčko od nádoby na ostřikovače – téměř všechny RC co jsem viděl ho něměli – nevím co se s nimi děje [upravil dne 5.8.2012 20:17 od Tommy002]
-
07/2012 – s majiteli vozidla jsme se potkali u nich doma. Na výlet se mnou jeli dva kamarádi – oba mechanici. Nejprve jsme provedli prohlídku z venku – auto stálo dlouho venku, takže moc se toho poznat nedalo. Projet vozidlo jsme mohli všichni. Celkově jsme testovací jízdu postupně všichni, dohromady téměř hodinu času. Majitel ochotný, ptal se jestli chci ještě něco vyzkoušet, jestli nechci jet ještě někam dál na dálnici. Převozní značky jsem měl svoje z ČR (žluté 5ti denní). Zajeli jsme auto odhlásit, nasadili nové převozní značky a mohli vyrazit směr ČR. Po drobných peripetiích na registru vozidel se auto podařilo přihlásit, takže už jsem novým a šťastným majitelem krásného černého RC. Stav vozidla při koupi: 97 000km, nové pneu letní + zimní, brzdy, sportovní KW podvozek, technický a emise 3 měsíce staré. Cena: 5 350
-
07/2012 – jedeme nakupovat. Nakonec jsem se rozhodl, že se pojede do Berlína, kde jsem měl vytipované dva kousky relativně blízko sebe. Navíc velkým plusem bylo, že v Berlíně bydlí moje teta, která byla tak hodná a pomohla mi s komunikací – oba majitelé nereagovali na emaily…Nejprve vozidlo pro, které jsem se nerozhodnul, ale je stálen a prodej – nyní za 5800 euro (v době, kdy jsem jel do Berlína, bylo za 6200). Vozidlo je dle slov majitele, mírně upraveno s drobnými oděrky od běžného používání…
-
06/2012 – opět červené 100km od Heilbronnu, takže by se výlet dal spojit s předchozím vozidlem. Bohužel po zjištění, že je na autě uvalen úvěr od banky, tudíž není k dispozici velký TP. Od tohoto jsem proto raději ustoupil. Auto je stále k dispozici za 6200 euro
-
06/2012 – emailovou korespondencí jsem si domluvil prohlídku vozidla v Heilbronnu – cca 500km od Prahy. Bohužel jsem mohl až za 14dnů. Vozidlo se prodalo týden předem, než byl termín prohlídky. Celkově dle fotek a popsání od původního majitele auto ve výborném stavu. Cenu jsem si domluvil na 6 000 euro
-
06/2012 – nalezeno červené RC v Ostravě přes webový portál bazos.cz. Inzerát už byl téměř 14dnů starý, tak jsem tomu nedával velkou naději. Potvrdilo se mi, že je již prodané…3 dny po tomto telefonu se vozidlo objevilo v AAA. I přes jejich pověst jsem se rozhodl, že ho chci vidět. Fotky ukazovali krásně červené RC, které nevykazovalo žádné známky nějaké bouračky. Auto jsem si nechal z Ostravy přivézt (za vratnou zálohu 2 000Kč). Už když jsme auto z dálky viděl, tak můj úsměv opět zmrznul. Více než půlka auta byla přelakována takovým způsobem, že mám strach, že jakmile zaprší, tak se lak rozpustí…Pneu a brzdy + výfuk K.O. Jak řekl kamarád, vrazit 50 000Kč tak se s autem může jezdit…Vyzvedl jsem si zálohu a auto jsem jim tam nechal (i když prodejce nechápal proč…). Nyní je auto na prodej za 130 000Kč Po těchto zkušenostech jsem se rozhodl, že rozšířím hledání do zahraničí. [upravil dne 5.8.2012 20:03 od Tommy002]
-
05/2012 – objeveno černé RC v Rokycanech – během 72hodin bylo prodáno. S prodejcem jsem stačil mluvit pouze po telefonu. Prodejní cena: 140 000Kč
-
05/2012 – přes Peugeot klub se mi ozval člověk, že má RC na prodej. Jednalo se o modré RC s GT nárazníkama. Proběhla prohlídka a zkušební jízda, která mě zklamala. Prakticky za stejnou cenu jako perfetní červené z Nymburka se mi nabízelo RC, na kterém neseděli jednotlivé karosářské díly, všechno v autě hučelo a drnčelo – ne tím správným způsobem – a kola vypadala jako by je někdo drhnul drátěným kartáčem. Prodejní cena: 135 000Kč
-
05/2012 – přes zimu hledání utichlo. Hned z kraje jara se objevilo stříbrné RC v Rakovníku. Bohužel zde vázla komunikace a prodejce nebyl schopný několikrát potvrdit termín prohlídky vozu – vůz je stále na prodej nyní cena dohodou, původně 140 000 Kč
-
Peugeot 206 RC aneb jak to všechno začalo: 10/2011 – rozhodnuto o pořízení nového autíčka. Požadavek byl, malé rychlé sportovní kupé, se kterým si budu moci užít trošku zábavy při rozumných nákladek. Do výběru se dostali auta jako Leon Cupra, Octavia RS, Fabia RS, Golf GTi, Focus ST a další. Ale vzhledem k tomu, že už doma máme 206 SW, tak 206 RC jsem taky nemohl opomenout. Začalo sledování inzerátů na internetu a zrovna jeden z členů Peugeot clubu prodával svoje červené RC. Následoval první výlet do Nymburka, kde mě testovací jízda s tímto autem utvrdila v tom, že RC bude to pravé. Úžasná akcelerace, držení v zatáčkách, stav vozidla – perfetní. Vše tedy sedělo, bohužel ještě nebylo dostatečně našetřeno. RC se prodalo o 2 měsíce dříve než jsem sehnal dostatečný obnos – dnes již jezdí v okolí Šumperka. Prodejní cena: 140 000 Kč [upravil dne 5.8.2012 19:54 od Tommy002]
-
V pondělí vyzvednuty RZ, dnes koupené parkovací stání. O víkendu omyju, nafotím...Možná už hodím něco dneska večer, ale je to pořád ušmudlaný btw. s odolenou vodou nemám nic společného
-
Instalace se tady řešila. Dokonce to někdo vyráběl...Hledejte. Tady případně alternativa: http://www.tuned-pugs.cz/forum/viewtopic.php?f=52&t=302
-
Svítí ikonka nezapnutých pásů???Nepíše něco palubní počítač??? - moje nápady: čidlo nezapnutých pásů (ale to by svítila i kontrolka) - neresetovaná jednotka airbagů - patrony v pyropásech Vím, že je to obecná rada, ale diagnostika by možná napověděla
-
Záleží na tom kolik máš místa v garáží, ve skříni nebo pod postelí Komplet je to pak o něco těžší, když s tím manipuluješ, ale jinak je to úplně jedno jestli to máš komplet nebo rozdělaný. Zkontroluj si, že máš nošiče kolmo, ať nevezeš kola na šikmo, takže poprvé pořádně a pak máš vystaráno
-
Dnes podáná žádost o schválení technického způsobilosti zase o kousek blíže...
-
Coming soon [upravil dne 12.7.2012 09:54 od Tommy002]
-
Pohled z druhé strany (naštvaného občana): - word + formulář typu: bohužel jsme nemohli vyřešit Vaši objednávku, proto potvrzujeme, že vozidlo VIN XYZ, RZ 123 lze provozovat na pozemních komunikacích. Datum, razítko úřadu, děkuju nashledanou... Takhle pokaždý když tam jedu riskuju 5000 - 10000 Kč + bodů a to nepočítám, že bych taky měl chodit do práce...A abych pravdu řekl, nějak jsem si nevšiml, že by na tom někdo USILOVNĚ dělal...
-
Tak dneska zase nic
-
systém EVA (elektronický rozdělovač brzdné síly) - tuším, že se od nějakého roku dával standartně k ABS + samočinná aktivace výstražných světel
-
Stavebko můžeš po překročení překlonovacího úvěru kdykoliv kompletně splatit (jinak myslím, že překlenovací období musí být minimálně 6měsíců). Na stavebku můsíš platit minimální splátku + kolik chceš (bez postihů). Na hypotéce platíš pořád stejně a pak máš třeba jedno za X měsíců možnost zaplatit něco navíc. Ale je to pohled amatéra
-
My jsme řešili byt přes stavební spoření s co nejnižší nastavenou splátkou a stejně tak posíláme víc. Překlenovací období je doba, kdy platíš úrok z celé částky. Příklad uděláš si stavebko na 2 miliony. A musíš naspořit 1mil, kdy se to překlene a budeš platit úrok z toho zbytku, ale než naspoříš ten první milion tak úroky pořád platíš z těch 2 milionů
-
Ještě všeobecné obchodní podmínky Vseobecne_obchodni_podminky.pdf
-
Cca před měsícem jsem u nich chtěl koupit auto. Nechal jsem si poslat smlouvu předem - operátorka nebyla moc nadšená, prý se to standartně nedělá. Na smlouvu koukla moje dvorní právnička a říkala, že je to smlouva, kdy oni můžou vše a já nic...Tudíž stejně to bude i s prodejem. Kolega z práce jim před týdnem prodal Fábii za 40 000Kč a tenhle týden mu volali, že to má propálený ventily a ať jim 15 000 vrátí (ukecal to na 5 000). Takže dobře rozmýšlejte... Vzor kupni smlouvy_AAA.pdf
-
Jedeš na rezervu z mé zkušenosti je to okolo cca 7litrů, tudíž záleží na spotřebě a typu motoru, který máš... Pozor! Pokud pak natankuješ malé množství (např. jen 5litrů) tak se ručička nepohne a palubní počítač se nevzpamatuje pokud Ti píše ----km
-
Dobře, doplňující otázka pokud výfukový systém postavený německou tuningovou firmou (bohužel nevím jakým způsobem, jestli s katem nebo bez) projde německým měřením emisí, tak by měl projít i zde?Předpokládám, že v Německu to mají přísnější a nepodplatilený...