Ahoj moudré hlavy, konečně mi dorazila diagnostika, tak jsem po hodině instalování vše zprovoznil
Prosím o radu s pár nejasnostma.
Chyba inteligentní jednotky BSI: trvalá závada komunikace přes vodič DATAB sítě VAN komfort = WTF a co s tym .Když vlezu do jednotky a dám měření parametrů, tak mi problikává ANO\NE u "požadavek na neutralizaci ESP" .
"spojkový pedál stlačený" se ani po sešlápnutí nezmění (chápu, že to bude čidlo). Čidlo ok, ale sešlápnutí pedálu se v diagnostice neprojeví
Chyba vícefunkční displej: nepřítomnost komunikace s CD měničem = konfigurace voleb = přítomnost měniče cd v síti VAN změněno na nepřítomen....vyřešeno přes nastavení "demontáží cd" .
Konfigurace voleb: kde najdu nastavení ovládání rádia páčkou pod volantem? "typ spojení mezi ovladačem radia pod volantem a displejem" = nastavit "spojení vodiči" nebo "příjem přes van" ..... protože ani jedno nefunguje
Chyba autorádio: "trvalá závada vstup antény audio" = kabel k anténě je ok. Příjem rádia je občas slabší, ale asi jako ve fordu
Chyba sdružený přístroj: "vzdálená trvalá závada. Bez komunikace přes vodič data" = rozebrat palubku a prostříknout kontakty na budíky?
Na displeji se mi neukazuje spotřeba (ani nevím kdy přestala fungovat). Vlezl jsem do "jednotky sdružené přístroje" - "konfigurace" - "přítomnost pal.poč" = změna na přítomen, ale výsledek je "chybná konfigurace" Vyřešeno, stačilo změny uložit a nastartovat
Spása je, že motor, abs, pytle a klima jsou ok .
Děkuji za rady\nápady
EDIT: motor HDI 2.0 RHZ. rv2001