Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    Někdo ochotný z Prahy? Auto ESA

    Zase máš záruku, solidní smlouvu, nejlepší možné financování atd
    • 72
  2. dzavel

    sterace magic wash - dodělání?

    Tak tohle je fičůůůrka :) . Už to někdo dobastlil na uni stěrače?
    • 29
  3. dzavel

    Aku diagnostiku kupit?

    ELM327 mi živé hodnoty nenačetla. Jaký sw používáš?
    • 12
  4. dzavel

    Aku diagnostiku kupit?

    ELM327 s NTB (software scantool) umí číst i mazat chyby. Živé hodnoty ne. Delphi je univerzál (umí i některé živé hodnoty - záleží na autě)......pp2000/lexia jen citron a pug, ale nastavíš s ní vše.
    • 12
  5. dzavel

    Loketní opěrka

    Měl jsem v 306tce tuto (https://www.auto-doplnky.com/uni-loketni-operka-sklopna-s-posuvem-cerna-002600c-p4321 ) a byla v pohodě. Nepoužil jsem přiložený držák, ale přidělal jsem ji rovnou na konzoli, takže byla níž a šlo hezky řadit s položenou rukou na loketce. Někde na foru je možná moje fotka s přiloženou loketkou.
    • 8
  6. dzavel

    P406 Závady z diagnostiky

    Už nebyl čas. Zítra nebo až o víkendu.
    • 13
  7. dzavel

    P406 Závady z diagnostiky

    Odpojená jednotka motoru, budíky (prostříknuté kontakty) + trvalé odpojení autorádia a sdružený přístroj (budíky) jsou bez závad. Zapojil jsem zpátky rádio a mrcha chyba ("bez komunikace přes vodič data") byla zpět. Ted jenom zjistit jestli je chyba v rádiu nebo v jeho konfiguraci. Trvalá chyba komunikace DATAB v síti VAN zustala. Zkusím přes konfiguraci - přítomné počítače - měnit jednotky z přítomen na nepřítomen, jestli náhodou takhle nezjistím, která jednotka blbne.
    • 13
  8. dzavel

    P406 Závady z diagnostiky

    Díky za rady . Odpojit a zapojit všechny jednotky je snadné. Na to se vrhnu asi jako první. Kabeláž k CD vzadu není. Není ani u autorádia. Nechápu proč by nastavený v autě. Měnil jsem multifunkční displej, zkusím vrátit původní a potom asi odpojovat jednotky?
    • 13
  9. dzavel

    P406 Závady z diagnostiky

    Nejvíc mě štve ta trvalá chyba komunikace. Zatím jsem nenašel nikde ani zmínku čím by to mohlo být,
    • 13
  10. Nepoužil náhodou na tom mondeu špatné pružiny? Na benzínové auto pružiny pro naftu (těžší motor) .... ?
    • 28
  11. Peugeot 406 HDI. Tlumiče sachs, pružiny KYB, horní uložení KYB a výška auta trošku stoupla, ale pohledově neznatelné. Pohodlím nastejno.
    • 28
  12. dzavel

    P406 Závady z diagnostiky

    Děkuji za tvůj příspěvek. Hned mi to začlo fungovat .
    • 13
  13. Ahoj moudré hlavy, konečně mi dorazila diagnostika, tak jsem po hodině instalování vše zprovoznil Prosím o radu s pár nejasnostma. Chyba inteligentní jednotky BSI: trvalá závada komunikace přes vodič DATAB sítě VAN komfort = WTF a co s tym .Když vlezu do jednotky a dám měření parametrů, tak mi problikává ANO\NE u "požadavek na neutralizaci ESP" . "spojkový pedál stlačený" se ani po sešlápnutí nezmění (chápu, že to bude čidlo). Čidlo ok, ale sešlápnutí pedálu se v diagnostice neprojeví Chyba vícefunkční displej: nepřítomnost komunikace s CD měničem = konfigurace voleb = přítomnost měniče cd v síti VAN změněno na nepřítomen....vyřešeno přes nastavení "demontáží cd" . Konfigurace voleb: kde najdu nastavení ovládání rádia páčkou pod volantem? "typ spojení mezi ovladačem radia pod volantem a displejem" = nastavit "spojení vodiči" nebo "příjem přes van" ..... protože ani jedno nefunguje Chyba autorádio: "trvalá závada vstup antény audio" = kabel k anténě je ok. Příjem rádia je občas slabší, ale asi jako ve fordu Chyba sdružený přístroj: "vzdálená trvalá závada. Bez komunikace přes vodič data" = rozebrat palubku a prostříknout kontakty na budíky? Na displeji se mi neukazuje spotřeba (ani nevím kdy přestala fungovat). Vlezl jsem do "jednotky sdružené přístroje" - "konfigurace" - "přítomnost pal.poč" = změna na přítomen, ale výsledek je "chybná konfigurace" Vyřešeno, stačilo změny uložit a nastartovat Spása je, že motor, abs, pytle a klima jsou ok . Děkuji za rady\nápady EDIT: motor HDI 2.0 RHZ. rv2001
    • 13
  14. Ale jo, dát tomu pěkné hlinikáče, xenony a pude to . Kluci obdivují vás, že tohle ještě provozujete .
    • 15
  15. Co to je za kola?
  16. dzavel

    Schéma páčky pod volantem

    JJ už koukám po diagnostikách
  17. dzavel

    Schéma páčky pod volantem

    Ok, děkuji za zkoušku .
  18. dzavel

    Schéma páčky pod volantem

    Není to na CD měnič?
  19. dzavel

    Schéma páčky pod volantem

    Jo tak . Radio funguje/nepípá, jen ty páčky. Teď jen váhám, jestli koupit diagnostiku, nebo zajet do peugeotu....
  20. dzavel

    Schéma páčky pod volantem

    Tomu nerozumím, jak to myslíš?
  21. dzavel

    Schéma páčky pod volantem

    Ovládání páčkou nefunguje. Rádio není původní, i když je to clarion pu2473A.
  22. dzavel

    Schéma páčky pod volantem

    Díky kluci. Takže jestli jsou zapojené zbývá nastavení přes diag? Žádné možné otestování není?
×
×
  • Vytvořit...