Edison: MP trestá stání na vjezdu, ale jen když tam je žlutá čára. Já ji tam nemám. Pokud se mi tam kdokoliv postaví, tak ho nemůžu nechat odtáhnout.
Marcel505: Ne vjezd je k mému domu, ale pozemek je města.
Uděláš mi jednu takovou značku, ať můžu MP říkat, že nejsem jediný kdo ji má.