Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Na stáří není nic špatného:D, ale ten zbytek:bacha.
    • 12
  2. Pokud auto oslňuje s žárovkama je to menší intentita světla než xenony a tím pádem méně nebezpečné. Jestli vidíte častěji oslňovat žárovky nebo xenony je věc druhá - založte anketu:D. Pokutu múžeš mít třeba 300eur nebo domluvu a sundat, záleží na orgánu:super.
    • 23
  3. dzavel

    Alu na P306 s ET22

    Motoristo začátečníku, hledat umíš? Kup si nové disky třeba 15\" a s typovým listem si je můžeš dopsat do TP. ET kolem 15 -18. Ja mám na autě 16\" (ET teď nevím) s podložkama - ani jedno nemá na autě co dělat.
    • 14
  4. dzavel

    Stání na chodníku - MP

    Edison: Stojím jedním kolem na vjezdu, ale vjezd není chodník. Jen nevím jak to podat MP ať neprovokuju.
    • 14
  5. dzavel

    Stání na chodníku - MP

    Edison: MP trestá stání na vjezdu, ale jen když tam je žlutá čára. Já ji tam nemám. Pokud se mi tam kdokoliv postaví, tak ho nemůžu nechat odtáhnout. Marcel505: Ne vjezd je k mému domu, ale pozemek je města. Uděláš mi jednu takovou značku, ať můžu MP říkat, že nejsem jediný kdo ji má.
    • 14
  6. A mě se zas nelíbí interiér:aut. Jinak pěkný.
  7. dzavel

    Stání na chodníku - MP

    Driver: Když tam není značka zákaz stání, tak to je jiná. Medvěd: Ale ten vjezd je můj:aut:D.
    • 14
  8. dzavel

    Stání na chodníku - MP

    \"(2) Jiní účastníci provozu na pozemních komunikacích než chodci nesmějí chodníku nebo stezky pro chodce užívat, pokud není v tomto zákoně stanoveno jinak.\" a co když si tohle odporuje s tímhle: \"Při stání musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr ...\" ? O tom vjezdu nevíš?
    • 14
  9. Mám dotaz ohledně stání jedním kolem (cca 30cm) na chodníku. Byl jsem MP policií upozorněn, že bych takto stát neměl:bacha. Můžu stát jední kolem na vjezdu? Protože vjezd není chodník, ale pouze pozemní komunikace, po které se může chodit. Rovněž předpis č. 361/2000 Sb\". by mi umožňoval stát na chodníku abych neporušoval následující: \"Při stání musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr jízdy; při zastavení musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro oba směry jízdy.\". Ulici máme širokou 6m, tak nevím co estli to vůbec dává smysl:myslim. Řešili jste už někdo něco podbného? Dík
    • 14
  10. dzavel

    Hanzoš car -> odešlo ABS,koupě radia?

    V trabantu by se asi víc nenaučil:). Každopádně je blbost jezdit potmě dál než vidím:super.
  11. \"hospodský diskuzi\" to není žádná menza:D. Věř mi klidně, můžeš čůrat na drát pod napětím a prdu nedostaneš.
    • 10
  12. Ses asi díval na Slunce seno a vzpoměl na faráře, že:D?
    • 10
  13. V Bořičích mýtu tohle řešili. Je to blbost, musel by mít ropovod, aby ho to koplo:D. [upravil dne 12/5/09 dzavel]
    • 10
  14. Tak v tom případě zvažuji účast:super.
    • 93
  15. dzavel

    Odtahovka znicala disky!

    podle mě to není k smíchu ale spíš k pláči....:blicismajlik:blicismajlik Chtěl jsem tím jen ukázat, že nemá cenu se dohadovat s policajty. Prostě mají svoji pravdu:bacha.
    • 63
  16. dzavel

    Odtahovka znicala disky!

    Policajt je za dva svědky a je to 5:6:D.
    • 63
  17. dzavel

    Odtahovka znicala disky!

    Asi tě naseru ještě víc. Jelikož si parkoval tam kde neměl a podepsal převzetí, tak s koly nic neuděláš. Jejich chování bylo arogantní, říkáš jen ty (určitě si potvrdí, že byli slušní). Bez čísla odznaku nemá cenu ani nic sepisovat. Stížnost na to, že Ti neukázali fotky (musí je ukázat?) a předem auto je jediná co je asi \"pochybení\" z jejich strany.
    • 63
  18. dzavel

    servisný manual

    Dílenská příručka Jak na to je rozdíl:o.
    • 8
  19. dzavel

    pomoc při výchově

    V nějakém časopisu jsem četl tento dotaz. Holčička se zeptala maminky v plné šalině. Proč má hnědé hovínko ikdyž snědla bílý jogurt .
    • 19
  20. Hmm tež bych přijel, ale musel bych umýt auto:myslim.
    • 93
  21. dzavel

    PC v Aute

    Otřesy pro HDD nebudou moc dobré, raději SSD nebo 2,5\". NB má vše stačí mu dát jen zdroj ani měnič nepotřebuje;).
    • 53
  22. dzavel

    Pre grafikov, navrh plagatu :)

    Promiň, že ti do toho budu kecat:D. Kde máš web nebo email v dnešní době?
    • 11
  23. dzavel

    PC v Aute

    Ani jeden obchod na Slovensku:nevim Ten liliput je jen jedna značka, určitě je více výrobců. V dnešní době ALL IN ONE rádií tohle nemá moc smysl.
    • 53
  24. dzavel

    PC v Aute

    Hledej liliput lcd.
    • 53
  25. dzavel

    PC v Aute

    To je to samé video, co sem dal Another... Kurnik byl rychlejší. Než to všemi dvěma dopíšu, tak to trvá
    • 53
×
×
  • Vytvořit...