Mám 1,6 72kW, ale nejsem motorový \"uchyl\" takže mi to bohatě stačí. Dálnice můj max.180 a šlo by i víc, ale strach nedovolil:). Krom výměny alternátoru a pravielné udržby nic víc, nalítáno 190tkm.
Pokud chceš auto na každodenní ježdění vem 1,6, pokud příležitostně tak S16:super.