Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Hoj, měl bych dotaz kde všude najdu v motorové části uzemnění? Pokud někdo máte fotku nahoďte ji prosím. Dvakrát mi nezačal točit startér, tak zkouším možné příčiny.
  2. dzavel

    Lidskej nevkus

    Pán bude asi od letectva:D.
  3. dzavel

    Lidskej nevkus

    .
  4. dzavel

    Lidskej nevkus

    další
  5. dzavel

    Lidskej nevkus

    Luxusní vozy z ruska:D.
  6. Něco na slintání. 306 cabrio
  7. dzavel

    Řidiči z povolání

    Když je člověk \"ne\"šikovnej, tak muže jet i po dvou (předních i zadních). Okno praskl kolega při sundáváni kabiny a já ho dorazil při nabírání strusky, takže jsem měl nohy pěkně zasypané.
  8. dzavel

    Řidiči z povolání

    Trošku jiný soudek:aut. Po 4,5 hodinách v tomhle musím jít na výměnu zadku:D.
  9. Asi bych mu pustil dálkové a pěkně nahoru ať si taky užije:bacha.
  10. dzavel

    xenony a policie

    A ty je musíš poslechnout a před nimi zhasnout a rozsvítit? Xenony nemám, takže jsem tomuhle ušetřen:aut.
  11. dzavel

    xenony a policie

    A jak dokážou že máš xenony? Kapotu jim otevřít nemusíš a technickou máš platnou:). To že víc svítí? Mám Nightbraeakry:super.
  12. dzavel

    xenony a policie

    Pokud budou chtít otevřít kapotu, tak nemáš žádnou povinnost ji opravdu otevřít. Oblíbená výmluva je neumím a nenadělají nic:).
  13. dzavel

    xenony a policie

    Mlhovky můžete použít za snížené viditelnosti. Termín \"snížená viditelnost\" si každý vykládá jinak, ale policajti Vám nesníženou viditelnost musí dokázat. Pokud je za volantem slepý, tak je to naprd, ale moc toho nenaděláte:roker.
  14. Právě, že už zobrazují 95% živého obrazu, ale to s tou rychlostí slyším prvně. Je to stejné u všech nebo jsou i rychlejší?
  15. Jak fotíte se zrcadlem, přes hledáček nebo displej?
  16. Doporučuji AverTV volar
    • 9
  17. dzavel

    Lambda sonda

    Pruběh lambda sondy uvidíš i na diagnostice elm-327
  18. dzavel

    Lambda sonda

    info o service-boxu - je tam od Ferryho popis jak do něj. http://public.servicebox.peugeot.com/
  19. dzavel

    Lambda sonda

    Najdeš ji před katalyzátorem. Někdo má dvě, takže druhou za katalyzátorem (tvuj případ to asi nebude). Lambda vypadá jako svíčka od které vede kabel. Očkový klíč je dobrý nápad pokud rozebere konektor nebo šmikne kabel. Doporučuji nahřát, nechat ochladit a pak to zkusit povolit. The_DoctoR: neznáš service box?
  20. dzavel

    spolehlivost motorizace 306

    Mám 1,6 72kW, ale nejsem motorový \"uchyl\" takže mi to bohatě stačí. Dálnice můj max.180 a šlo by i víc, ale strach nedovolil:). Krom výměny alternátoru a pravielné udržby nic víc, nalítáno 190tkm. Pokud chceš auto na každodenní ježdění vem 1,6, pokud příležitostně tak S16:super.
    • 28
  21. Tak a Kurt nám zmršil téma:D XP old old old
    • 36
  22. dzavel

    Moje nová kočička

    To muselo bejt levný, dyť mu tam nedali ani spojkový pedál, asi DODO:D. Kolik to tak žere:myslim?
    • 26
  23. dzavel

    i-Phone 16GB-čeština

    JJ za 200 bych to tipnul na repliku nebo dotovanej:). Pokud ho za ty peníze koupiš, tak hoď odkaz.
  24. dzavel

    kupa alu. disky /ELEKTRONY/

    Ee určitě to tam je:super.
    • 21
  25. dzavel

    kupa alu. disky /ELEKTRONY/

    Nejlepší je se podívat do techničáku, pak kdyžtak použít hledání. Jednnoduché, ale proč se nezeptat:bacha.
    • 21
×
×
  • Vytvořit...