Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    jaká kola na 306

    Aha tož to jsem trošku nepochopil:mad: . Pokud koupíš nové kola, tak k nim dostaneš typový list a to je pak snadné si je nechat dopsta do TP:super. Pokud koupíš 15\" nebo 16\", tak je třeba být připraven, že vetší pneu stojí víc. 14\" jsou na naše výmoly nejrozumnější.
    • 74
  2. dzavel

    jaká kola na 306

    Díky kluci:super. Jsou to origo peugeot kola Ouragan 16\". Pokud si seženeš Ouragany z 406, tak ti bude pasovat ET a ušetříš na podložkách a delších šroubech. Tady na foru je má myslím Béďa na červené 306.
    • 74
  3. dzavel

    jaká kola na 306

    Jestli máš zadek niž, tak asi čeká repas zadní nápravy. P306 kombi - Ouragany 16\" z 307 (myslím, že ET34). Vpředu podložky 2cm. Vzadu podložky 2,5cm a zadní pneu škrtalo vnějškem při zhoupnutí. Ubral jsem na zadních podložkách 0,5cm a nechal opravit zadní nápravu, tak snad bude vše OK. Snad Ti to pomůže;). [upravil dne 25/9/10 od dzavel]
    • 74
  4. dzavel

    Servis - Ostrava a okolí

    Autochodura - neautorizovaný peugeot servis. Banner na teto stránce. Jestli dovedou vše co píšeš nevím, ale zkus jim zavolat. Pokud by si byl řádný člen, tak máš slevu na díly i práci 10%
  5. dzavel

    jaká kola na 306

    A vzadu kola nemáš?
    • 74
  6. dzavel

    jaká kola na 306

    Podpis změníš nebo auto a je to fuč. Nahoď fotky:bacha:D.
    • 74
  7. dzavel

    jaká kola na 306

    A co takhle přihazovat fotky, na kterých bude vidět zapuštení kola a prostor nad kolem?
    • 74
  8. dzavel

    Stavba domu bez firmy

    a minimálně 3 helfry k zedníkům:D. Potřebuješ i tesaře, VTP apod. Záleží za jak dlouho chceš bydlet.
    • 62
  9. dzavel

    Výběr ALU - pár dotazů

    JJ pokud chceš koupit 15, tak raději origo rozměr kol i pneu. Můžeš mít problémy na STK a v případě nehody s pojištovnou.
    • 9
  10. dzavel

    Výběr ALU - pár dotazů

    Kola budou moc zalezlá. S použitím podložek + delších šroubú (cca 2000kč) by fungovaly. Vymezovací kroužek na střed bude vpoho. Rozměr gum Ti bude k hovnu, origo je 195/55, takže bych o nich ani neuvažoval;).
    • 9
  11. dzavel

    Najděte si zábavu na dnešní večer

    To je název jak noha:aut;).
    • 49
  12. dzavel

    diagnostika

    Autochodura (Šenov) - pokud jsi řádným členem peugeot-clubu máš slevu 10%.
    • 9
  13. dzavel

    battlefield 2

    BF2 jsem hrál jenom chvíli. Víc mě chytlo COD4 a z velke nudy COD6;).
  14. dzavel

    Stropni ventilator prosím o pomoc

    Neřeš to:super.
  15. Mám rád SM. Dal jsem líbí.
    • 9
  16. dzavel

    Genzerova 306ka

    Tak tohle je machrovnika:super. Chromy se mi líbí vic, ale to je věc vkusu jedince:aut;).
  17. dzavel

    Revizor

    Mít dobre nohy:)
    • 21
  18. dzavel

    Realitka

    V ramci dobrych vztahu bych jim vysvetlil, ze taky nemusim koupit nic:aut. Mozna pani z firmy dostane od realitky bonus, kdyz te tam tak tlaci:). Nebud blazen a usetri peneze - oni si to mezi sebou vyrikaji a za mesic o nicem nevi.
    • 54
  19. dzavel

    Navigace--ano? ne?

    TV, mp3, HF, video přehrávač a určitě i něco dalšího.
    • 58
  20. souhlasim, tichy v ov je daleko lepsi ... No nevím, byl jsem tam na jarní prohlídku a celkem ji odbyli. Jak může u takového servisu potom vypadat oprava?
    • 28
  21. dzavel

    Mobilní klima do bytu

    Mobilní klimu jsem měl z datartu (cca 7t kč). Hluk dělala nehorázný. Roura ven je nesmysl, pokud musíte mít otevřené okno jde vám stejně teplý vzduch zase zpátky. Při rekonstrukci jsem koupil klimu LG (cca 60t kč - jedna veknovni a dvě vnitřní jednotky), ale je to nesrovnatelné. Místnost je vychlazená do 30min na 23°C což s mobilní nebyla ani za 3hodiny. Cenově jdou sehnat i levnější, ale chtěl jsem imitaci dřeva a ne moc tlustou nástěnou jednotku. U jakékoliv klimy je třeba se dívat na jak velký prostor klima je. V případě nastěné klimy musíš počítat s natažením trubek, napájení a odtokem kondenzující vody. [upravil dne 10/6/10 dzavel]
    • 7
  22. dzavel

    spojkový pedál

    Napřed mi zustal asi dvakrát spadlý pedál, vrzala mi spojka při položení nohy na pedál. Vyměnil jsem lanko, protože se samoštel v lanku nějak po*ral (pedál na podlaze). Spojku jsem měnil pro odstranění vrzání. Napřed zkus nové lanko (cca 600kč) a pak kdyžtak spojka. Mazáním to jenom oddálíš.
    • 17
  23. Tak já bohužel nedorazím:(. Snad Vám vyjde počasí.
  24. Co bude se 406?
  25. JJ má planet i lexii. Další diagnostiky na fordy, jaguary a mazdy (snad jsem nic nevynechal). Testoval to Atal diagnostikou jen pro ověření co ukáže jiná diagnostika než planet.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...