Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Zkuste to dát tady : http://forum.skodahome.cz/
    • 50
  2. Máš to odzkoušené? Něco takového nabídnout není jen tak . Jestli máš rád SM dej to na skodaforum .
    • 50
  3. dzavel

    Lestenie svetiel

    Šmirgl koupíš v prodejně s autolaky, aspoń já ho tam koupil . Škoda, že si ji nezkusil, mohl si podat refenrence. Hledal jsem přípravek \"Wolfs\'s Body Wrap\", ale nic jsem nenašel. Víte o jiném přípravku?
    • 15
  4. dzavel

    Pojdem do Irskeho vezenia.

    Irsko musí být zajímavá země . Jen aby teď chlapec nevzal svoje kamarády a nemstil se.
    • 17
  5. Chyby se stávají, nutné je se z nich poučit. Ty máš koule a napíšeš to na forum a mohou se poučit i jiní . Jméno toho šikovného pojišťováka? Se divím, že si nevyužil služeb Kajveta .
    • 37
  6. Chtěl jsem udělat pokus a dát na kousek želvičku, ale lehkost a výsledek meguiars odsoudil želvičku do věčného zatracení . Příští rok zkusím na některé místa clay. Palubka dopadla takhle:
    • 65
  7. Přípravek na skla:: http://www.meguiars-czech.cz/product/227 Čistí neskutečně lehce beze šmouh a duhovek. Spotřeba je malá. Přípravek na plasty: http://www.meguiars-czech.cz/product/386 Oživení je hodně pěkné a barvu plastu to sjednotí. Po měsíci plasty vypadají pořád dobře (rozdíl téměř neznatelný). Spotřeba je celkem velká - po aplikaci na dvě auta je už jen polovina. Vosk:http://www.meguiars-czech.cz/product/389 Voskování jde lehce. Balení obsahuje aplikátor a mikrovláknou utěrku. Jak dlouho vydrží se teprv ukáže (nanesl jsem dvě vrstvy). Spotřeba je malá. Šampon: http://www.meguiars-czech.cz/product/189 V poměru ředění, který udává výrobce vypucuje dokonale i alu kola bez námahy . Spotřeba 30ml na 4L vody, což bohatě stačí na jedno auto. Takhle dopadlo auto : (větší rozlišení zde )
    • 65
  8. dzavel

    Zavařený znak 306

    To bys pak měl celé auto na pi** .
    • 25
  9. dzavel

    Zavařený znak 306

    Vrátit, ale třeba jen lva (bez rámečku) nebo to nějak ozvláštnit .
    • 25
  10. Ale furt jsou ty sloupečky po stranách nevyužité a to mám monitor 4:3
    • 15
  11. Myslel jsem toto:
    • 15
  12. Tak ještě roztáhnout do stran a muže být zboží ve dvou sloupcích .
    • 15
  13. Jj tohle je mi příjemnější.
    • 15
  14. Víc se mi líbilo staré uspořádání - sortiment v levém sloupečku:). Přijde mi to i přehlednější. Nevím proč je po krajích spoustu nevyužitého místa, je to nelogické.
    • 15
  15. Zatím mám želvičku, takže zkusím část auta udělat jen meguiars a část želvičkou + vosk meguiars. olda: na ten set jsem se díval taky . Nemáš fotku? Koupil jsem cosi i na skla http://www.meguiars-czech.cz/product/227 a plasty (vnitřní i vnější) http://www.meguiars-czech.cz/product/386 - až to odzkouším, tak napíšu.
    • 65
  16. Všem děkuji rady. Nakonec jsem koupil výrobky Meguiars. Krom vosku a hadříku (vosk a hadřík mám z Ebay) jsem koupil vše tady http://www.meguiars-czech.cz/ se slevou 10%. Sleva 10% je i pro ostatní členy Peugeot-clubu .
    • 65
  17. To by mě zajímalo jestli zboží někomu opravdu pošlou .
  18. dzavel

    Dotaz na telefon

    Foťák v mobilu je prostě nouzovka, ale i tak rozhodně nefotí všechny \"fotomobily\" stejně, natož dobře. Je spousta aplikací, které jsou vyvinuty, ale jejich hodnota je nulová (editor registru, který změní pouze jednu věc; blikající displej; změna barvy textu, atd. - a toto vše se považuje za aplikaci). WM v tomhle kraluje. Symbian opravdu zaspal. Vývoj aplikací, ne bejkáren jako jsem popsal nahoře je dostačující počet pro jakýkoliv systém (můj názor). Jestli je system rychlejší je věc telefonu, ne systému jako takového. Grafická stránka vyhovuje každému jiná a upravit ji lze dle libosti:). Nikdo nepsal, že SE je nej a ostatní pleps. Tvoje věta \"Kup si nejaky HTC, Samsung, nebo vyssi radu LG, ZTE, HUAWEI proste neco normalniho s Androidem, a mas po problemech\" taky jde pochopit tak, že jen toto a nic jiného nebo se z toho zblázníš . Příslušenství: Hodinky, sluchátka - walkman, nabíječka (jednu mám v práci a druhou doma), nabíječka do auta. BT HF nemá každý. PS: Nejsem zarputilý SE ani symbianák, ale zatím mi android nebo jiný výrobce mobilu nenabídl nic co bych potřeboval. Počkám až se rozšíří NFC .
  19. dzavel

    Dotaz na telefon

    Já mám k SE příslušentsví, které nemusím obměňovat. Nenašel jsem telefon s xenonvým bleskem, krytkou fotáku a zastaralým symbianem, který nepadá - nezarmzá a ne*urví se tam registry. Pro tebe zastaralý a špatně se ovládající symbian je spíš věc daného mobilu a ne systému. Víc aplikací? Ano a kolik jich je použitelných (mám na mysli nejednoučelové aplikace)? Přišlo mi to od tebe jako kup si to co mám já, protože to mám já a nic lepšího není . Nejlepší je jít do obchodu a telefon si zkusit. Intuitivní ovládání muže někomu přijít nelogické, displej nejasný, tlačítka malé atd...
  20. Číslo stratéru? Vrakáče: HP autodemont, Ostrava - Koblov (název si nepamatuji), Klimkovice (název si nepamatuji:) )
  21. Chtěl jsem aby se auto lesklo želvu mi doporučili v AK. Kvalitní vosk jsem v AK raději už ani nehledal . Teď jsem se díval a ebay a meguiars tam mají skoro za polovinu ceny u nás. Odkaz na ebay. wooody: taky pěkná paleta . Kolik si dal vrstev? 309GT: taky prosím kolik si dal vrstev?
  22. Frozz: jj to máš pravdu a navíc ten obchod je v Ostravě . wooody : Je tam toho celkem dost. Co přesně si použil a jak? Jak dlouho to vydrželo?
  23. Auto jsem umyl a naleštil želvou (malé vrypy opravdu opraví ), bojím se aby ten vosk držel jak má.
  24. Takže buď risknout, že mi nebude \"AutoGlym Extra Gloss Protection\" držet nebo zas nějakou želvu. Autoglym HD Wax vosk za 1500kč už je na mě moc.
  25. Děkuji za odkaz. Zrovna jsem koupil želvu leštěnku (tu modrou co zakryje i škrábance:D) a tohle se má dát na jejich leštěnku nebo na čisté auto, ale třeba to je jen propagace jejich dalších výrobku. Ty jsi použil jejich leštěnku? Kolik si dělal vrstev?
×
×
  • Vytvořit...