Foťák v mobilu je prostě nouzovka, ale i tak rozhodně nefotí všechny \"fotomobily\" stejně, natož dobře.
Je spousta aplikací, které jsou vyvinuty, ale jejich hodnota je nulová (editor registru, který změní pouze jednu věc; blikající displej; změna barvy textu, atd. - a toto vše se považuje za aplikaci). WM v tomhle kraluje.
Symbian opravdu zaspal.
Vývoj aplikací, ne bejkáren jako jsem popsal nahoře je dostačující počet pro jakýkoliv systém (můj názor).
Jestli je system rychlejší je věc telefonu, ne systému jako takového. Grafická stránka vyhovuje každému jiná a upravit ji lze dle libosti:).
Nikdo nepsal, že SE je nej a ostatní pleps. Tvoje věta \"Kup si nejaky HTC, Samsung, nebo vyssi radu LG, ZTE, HUAWEI proste neco normalniho s Androidem, a mas po problemech\" taky jde pochopit tak, že jen toto a nic jiného nebo se z toho zblázníš .
Příslušenství:
Hodinky, sluchátka - walkman, nabíječka (jednu mám v práci a druhou doma), nabíječka do auta.
BT HF nemá každý.
PS: Nejsem zarputilý SE ani symbianák, ale zatím mi android nebo jiný výrobce mobilu nenabídl nic co bych potřeboval. Počkám až se rozšíří NFC .