Jump to content

Bruttus

User
 • Content Count

  47
 • Joined

About Bruttus

 • ID člena
  80012
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday November 26

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 207
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Osek
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

498 profile views
 1. Dá se nastavit počáteční omezení rychlosti u limiteru na jinou rychlost pomocí Diagboxu ? Po zprovoznění tempomatu a limiteru u P207 tam mám nastavenou rychlost 30 km/h a pro projíždění např.obce to musím vždycky přenastavit.
 2. Tak se mi konečně podařilo tempomat i limiter zprovoznit v DiagBoxu. Zajímavé bylo že když jsem chtěl povolit jen tempomat, tak to nešlo.Pak jsem zkoušel povolit i limiter, protože mám páčku s obojím, tak jsem povolil obě funkce a limiter fungoval bez tempomatu, vyzkoušeno na silnici. Po delší jízdě a zkoušení se najednou tempomat chytil a funguje to obojí. Díky všem za rady které vedly ke zdárnému zprovozněn í.
 3. Mám P207 r.v. 2007. Dělá se to přímo přes diagbox nebo přes PP2000 která je součástí DiagBoxu ? Mám nainstalovanou verzi V7.57 Není někde odkaz na postup v DiagBoxu?
 4. Závada komunikace s VCI nebo spojení s vozidlem?
 5. Tak jsem si osahal diagnostiku od čínanů a chci si povolit tempomat.Páčku mám zabudovanou,od Honzy informaci že dle VINu by to mohlo jít,drátování na pedálu spojky a brzdě v pořádku.Protože mám zatím instalovanej jen DiagBox, tak jsem to zkoušel přes něj a nic.Diagbox hlásí že tempomat nejde instalovat. Nebo se musí povolovat přes PP2000 ?
 6. 65 dolarů na Aliexpressu ze skladu v Evropě.Inspiroval jsem se příspěvkem MJ Sytice. Za tři dny byla doma
 7. Tak mi v pondělí také přišla Diagnostika Lexia a včera jsem celý den strávil jejím zprovozněním. v 30 pinovém kulatém konektoru byl u jednoho pinu špatný kontakt. Vzpomněl jsem si na Honzu a jeho příspěvek a opravil. Zdá se mi že polovinu pinů podobným způsobem opravovali už čínani. Plast okolo některých pinů je celej ožvejkanej.Teď diagnostika šlape jak má.
 8. To nevím,když jsem ho neviděl.
 9. Právě že cena byla 60 USD a nebyl jsem vyzván k proclení jako u české pošty a došlo to až na depo PPL kde se to ztratilo.
 10. Jestli to byla diagnostika, můžeš mi dát kontakt?
 11. Není problem, je to jenom informace jak funguje PPLka a že ne všechny zásilky jdou přes českou celnici.
 12. Zdravím, tak jsem po dlouhém uvažování objednal na aliexpressu diagnostiku.Čínani to posílali přes DetschePost,pak DHL a poslední článek byl PPL.Bohužel u PPL se zásilky ztratila a nemám nic. S PPLkou jsem chtěl zahájit reklamační řízení ale peníze by prý vraceli odesílateli, což nevím jak by udělali. Tak jsem na aliexpressu otevřel spor. Zajímavé na tom je že zásilka za 60 dolarů nešla vůbec přes českou celnici.Na teplickém depu jsme byli tři kterým se u nich ztratila zásilka.Tak pozor na ně.
 13. Takže by to mělo jít ? Má někdo zkušenost ?
 14. Díky za tip.Píšou že nejde nainstalovat na vozidla s bimetalovým přerušovačem.Jaký přerušovač směrových světel má P207 1.4HDI ?
 15. Už to někdo vyzkoušel na P207 1.4 HDI r.v.2007
×
×
 • Create New...