Jump to content

Bruttus

Uživatel
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About Bruttus

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 207
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Osek
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dekuji uz je to v pořádku,w7 32bit je nainstalovany
 2. Tak už se pánové na mne nezlobte.Polepším se.
 3. Děkuji za rady a omlouvám se že nejsem tak zdatný v počítačích jako ty.
 4. Ani tak to nejde je tam W7 64bit a instalace odmitne W7 32bit odmitne instalaci na vyšší verzi. Potřebuji zřejmě nějaký prográmek do mechaniky na formátování disku
 5. Nejdou pryč.Instalace XP hlásí že nelze instalovat na vyšší systém. musím asi nejdříve vymazat W7. Ale jak?
 6. Ještě se chci zeptat jak rozdělit disk. Mám tam nyní W7 64bit. Rozdělit při instalaci XPček nebo jinak?
 7. Ještě mám dotaz, mám notas s HDD 100GB. Bude mi stačit 50GB na W7 32 bit a Diagbox a druhých 50 Gb na XP a PP2000? Nebo je lepší disk nedělit a XP instalovat přes VirtualBox? Díky za odpověď
 8. Ahoj všichni. Mám dotaz,jaký rozdíl mezi Diagboxem, který je označován jako Full chip a má 7 optočlenů a nebo jen 2 optočleny ?
 9. Tak jsem už zjistil že senzory lze přestříkat barvou ve spreji na autoplasty.Stříkat jen slabou vrstvičku aby se barva nedostala do spáry mezi terčíkem a obalem. Nesmí to být také metalická barva,která zhoršuje prostup signálu.
 10. Konečně dorazila páčka na tempomat P207. Není někdo v okolí Teplic, který by mi to mohl zaktivovat? Páčku mám nainstalovanou. HonzaZ mi zjištoval dle VINu že to jde.
 11. Ahoj všichni, udělal jsem takovouto blbost. Objednal jsem si červené senzory na aliexpressu na červenou 207. Neuvědomil jsem si že přijdou do černé lišty. Moje otázka zní: nepřestříkával někdo plastové senzory? Když ano tak jak? Zřejmě tam musí zůstat mezera mezi středním terčíkem a tělem senzoru.Možná štětečkem a jakou barvou?
 12. Kterej konkrétně jsi koupil?
 13. Bruttus

  tempomat

  Dekuji a packu kterou 1 nebo 2.Neumim to podle drzaku pod volantem určit,viz obrazek v příloze.
 14. Bruttus

  tempomat

  Dneska jsem okouknul spínače kvůli dodělání tempomatu a zjistil jsem že: plynový pedál má spínač s 5 vývody ale nemá při sešlápnutí odpor před koncem jeho dráhy, jak tu někdo zminoval jako podmínku pro memory funkci.Spojkový pedál má spínač se dvěma vývody a brzdový pedál má spínač se čtyřmi vývody.jedině c o nevím je jakou páčku z třech typů pod číslem 6242Z8 koupit. Uměl by někdo podle obrázku v příloze určit kterou páčku koupit? Já si nejsem jistej.
×
×
 • Create New...