Přejít na obsah

MatesVonBahnhof

Uživatel
  • Počet příspěvků

    10
  • Registrace

Vše od uživatele MatesVonBahnhof

  1. ahoj, mám úplně stejný vrzavý problém (1.2 SW rv 10/2018). Už dvakrát jsem reklamoval v servisu (Kopecký Vysoké Mýto) v rámci záruky a vždy jen promazali ale vrzání zůstalo, neměl jsem čas ani chuť tam auto nechávat, ale řekli, že pošlou dotaz na centrálu, co s tím. No teď budu mít víc času, tak do servisu opět budu volat, zdali mají nějaké info a zajedu mimo termín garančky znovu do servisu. Někde jsem se dočetl, že je to uvnitř, že je to šílená práce pod volantem a že plastový díl drhne o kovovou součástku a tím to vyřešil. Zkusím najít tu diskuzi a hodit se link.
  2. MatesVonBahnhof

    PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)

    ahoj, taky jsem řešil světla, že málo svítí, v servise při garančce mi říkali, že nastavení je ok a tak jsem si nechal instalovat do potkávacích Philips White Vision a je to lepší tak o 30% blíží se to žlutobílé. V dálkových mám po nechané z výroby a je dokonce vidět přechod potkávací vs dálkové Pátral jsem na netu, zdali to lze nějak nahradit bílými LED, ale aktuálně na trhu nejsou homologované a příští žárovky zkusím Osram Nightbraker, ikdyž životnost bude nižší....
  3. MatesVonBahnhof

    zasekávání spojky

    ahoj, mám taky P308 SW rv.2018 a začal mi vrzat spojkový pedál, hlavně když se pomalu pouští zpět. V týdnu jsem byl na garančce u Kopeckýho Vysoké Mýto a servisák tam něco promázaval, ale než jsem dojel domů, tak už to opět vrzalo. Za 14dní tam pojedu zas. Nějaké poznatky někdo? Díky.
    • 10
  4. ahoj všem, tak najeto 5000 km a chtěl bych se podělit o svoje zkušenosti zážitky 1. Motor se mi zdá živější a lépe táhne od spodu, je to krásně pohodlné a hezky zvládá nerovnosti (v ostřejší zatáčce trochu odskočí zadek). Ve srovnání se služební Octavii III, je to nebe a dudy. Octávka je hlučná, těžká a uvnitř tvdá - plasty, sedačka, volant - taková prostě koncern. 2. Průměrná spotřeba dle tankování 6,3litru, hodnotím jako krásná spotřeba, většinu po městě (80%) a zbytek okresky. 3. Řadící páka v zimě studí a v horkých dnech rozpálené jak v kovářské dílně Jak toto řešíte, já už požádal manželku ať mi ušije nějakou bambuli nebo přemýšlím, že ustřihnu bílou bavlněnou ponožku 4. Sériové H7 vyměněny za Philips White a zlepšení tak o 50% - uvidíme jak to bude s životností.Jo dejte si taky bach, že r.v.2018 má v dálkových H7 nikoli HB3 jak je to v manuálu a třeba na AutoKelly - mám teď doma zbytečně 2x Philips WhiteVision HB3 P20d 12V 60W. 250 kč/kus 5. První zkušenost se servisem (Kopecký Vysoké Mýto) najeto 4500 km - na konci května mě náctiletý spratek při odbočování štrejchnul zadní nárazník (viz foto) a ujel, naštěstí jsem si zapamatoval SPZ a hned volal Policii ČR - do hodiny panáčka hlídka přivezla na místo nehody - pokuta a oprava z jeho pojistky. Na nárazník jsem čekal 3 týdny. Došlo naštěstí jen k výměně nárazníku, čidla senzoru a odrazky + kontrola a práce. Oprava dle technika zhruba za 30 000 CZK. No nebyl jsem z toho nadšenej, ale dobře to dopadlo a na dovču už pojedeme zase hezkým zlaťáčkem Jinak servis hodnotím kladně, profesionální přístup. No tak to je zatím vše, přeji všem dovolenky bez nehod a návrat ve zdraví.
  5. MatesVonBahnhof

    PeJa 308 SW P-T 130 (96kW)

    ahoj, přeji mnoho ujetých kilometrů Mám dotaz na tu zahrádku, taky jsem o ni přemýšlel, jakou máš značku a cena, kupoval jsi v autorizovaném servisu ? Mám strach trochu o tutěsnící gumu... Mám právě najeto 3600 km, zatmavení z výroby a je supr, kupováno v říjnu 2018 (taky jsem čekal 4 měsíce od objednávky). Kromě studící šaltr páky (zase jsem se naučil jezdit jako v autoškole, obě ruce na volantu ), zatím pouze spokojenost. S těma kolama mě osvítilo a kupoval litý zimáky ve stejném rozměru, uf
  6. po stisknutí ikony navigace napíše hlášku: tato funkce není podporována. Z toho ale nepoznám, zdali to hardware (GPS) má. Až pojedu na garančku, tak se zeptám servisáků. Pokud tady na fóru nenajdu info.
  7. Přes Žamberk jsem ještě nejel, ale nedivím se, že se manželka otáčí. Taky jsme se s manželkou v autosalonu shodli, že ta pirátská béžová je šmrncovní. Na sluníčku krásně do zlatova a pod mrakem až do hněda fakt se jim povedla, divím se, že ji stáhli z nabídky, snad to nebylo reklamacemi laku
  8. MatesVonBahnhof

    LED osvětlení

    ahoj všem, taky jsem doma přešel komplet všude na LED a chtěl bych si dát LED autožárovky do hlavních světlometů (H7 PX26d 12V 55W), stávající mi nevyhovují a životnost halogenových vláknových bílých je nízká, ale zatím jsem nic LED homologovaného nenašel. Nevíte, zdali už existuje nějaká homologovaná LED autožárovka na tuhle patici? díky za osvětu.
  9. ahoj lidi, v mojí 308 (t9 po faceliftu) rv 2018 je na obrazovce tlačítko navigace (ale nekupoval jsem ji). Myslím, že display navigaci zvládne a je možný, že je to jen o softwaru auta, aby fungovala... Nemá nějaký zdejší servisák s tímto zkušenost? Vím, že u škodovek spousta příplatkových věcí v autě fyzicky je, jen nejsou aktivovány softwarem v autě. díky za info
  10. Zdar Pežoťáci, jsem novým majitelem našeho nového člena rodiny 308 SW 1.2 110k rv.2018 , s dětma mu říkáme zlaťáček najeto zatím 3000 km kolem komína a zatím jen chvála. Vše funguje, tak doufám, že to vydrží. V zimě trochu studí šaltr páka, ale není to nic hrozného, aspoň držím víc ruce na volantu Můj dotaz na všechny - display má ikonu navigace - nevíte někdo, zdali by šla nějak dohrát? Nechtěl jsem a nechci za ni dávat 20 tis. a přijde mi, že to bude jen softwaru auta. Díky za info. Martin
×
×
  • Vytvořit...