Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Lada:: pěknej kousek druhej Wooody...
  2. dusko: na začátku tohoto vlákna je krásná fotodokumentace. Já jsem to dělal podle toho a šlo to úplně bez problémů a to jsem opravdu laik přes motory. Zaslepoval jsem to tak, jak píše Qcko a všechno funguje v pohodě
  3. Stifler

    pug by oni - prodano :(

    oni: Nechápu... Ale pokud se ti to líbí, tak je to naprosto v pořádku. Edit: Dejte to dohromady s čakomem. [upravil dne 11/6/11 22:19 Stifler]
  4. Tak jsem se vrátil ke svému kazetovému rádiu. CDčkové rádio po diagnostice začalo zlobit - přestala fungovat tlačítka na RDS a TA, tak jsem se snažil zjistit, proč to nefunguje a později jsem zjistil, že mi nejde ani CDčková mechanika - motůrek si nenabere CDčko a prostě to nechce fungovat. Tak jsem to rádio na CDčka dal zpět do krabice a zůstane tam ležet (nejsem elektrikář, co by si to uměl opravit) a já mám v autě zpět rádio na kazety. Sice CD changer a rádio na tom CDčkovym rádiu funguje, ale já nechci mít v autě něco, co je jen na vzhled a jinak to zcela nefunguje. To si tam radši nechám vzhledově ne tak pěkný rádio na kazety, který je aspoň plně funkční bez omezení.
  5. Stifler

    Facebook

    Já jsem si profil zrušil, ale vlastně nezrušil. Oni nenabízejí funkci profil úplně zrušit. Jen ho deaktivují a kdykoliv se znovu přihlásíš (třeba i za 5 let), tak se znovu tvůj starý známý profil opět aktivuje. Jiná možnost neexistuje. Tím pádem si udržují tvé osobní údaje i v době, kdy jakoby zrušíš profil, tedy jakoby odstupuješ od \"smlouvy\".
  6. Stifler

    ukažte svoji 406

    A já ještě dodám... ta homologace se pro laika pozná tak, že je na plexiskle toho světla označení \"RL\".
  7. Stifler

    ukažte svoji 406

    Denní svícení má být v těchto intenccích (už to tady někde je, ale pro pořádek to ještě jednou neuškodí) :
  8. lufr406: Jako příčina mě napadá to, že hnijící místo se nachází nad palivovou nádrží, kam se snadno dostane vlhkost, případně voda z deště a špatně se to asi odvětrává a mokro se zde drží, možná jsou tam ještě nějaké výstelky nebo něco podobného - nikdy jsem to nezkoumal, ale řekl bych, že příčina bude tou palivovou nádrží a buď nedostatečnou ochranou proti vlhkosti nebo něčím, co tu vlhkost přitahuje a nevysouší. Možná by stačilo jen sundat nádrž, odrbat kkorozi, zatřít základkou a navrch dát gumoasfalt a mohlo by být nadobro po problémech...
    • 15
  9. Ten znak je pouze přilepený, stačí pod hranu dloubnout uzoučkým šroubovákem a půjde to dolů. Já to tak taky sundával, když jsem lvíčka přelakovával do barvy auta. (viz. moje vlákno představující moje auto...)
    • 15
  10. Stifler

    ukažte svoji 406

    Stuchy: Dal bych tam max. 5 mm podložky, budeš mít ET 13, což je akorát. A ani možná nebudeš potřebovat delší šrouby. Já mám ET 12 na svym autě a to je, řekl bych, úplně nejoptimálnější možnost.
  11. Stifler

    Barva drátu ke zpátečce ???

    Ale četl, když se podívám na jeho první příspěvek zakládající toto vlákno, tak myslím, že jsem odpověděl více, než na co se ptal a řekl bych, že jsem odpověděl správně, nebo ne? O tom, kde jsem ten drát spojoval já a kde to chce brát on, tohle není, ten drát vede od předu až dozadu, takže je jedno, kde se k němu napíchne.
    • 20
  12. Stifler

    ukažte svoji 406

    Stuchy: Tak to potom jo. Samson: Máš to krásný.
  13. Mrkni do tohodle vlákna, je tam třeba moje fotka, na který bys poznal, že ten šroub, co jsi označil šipkou na své fotce drží takovovu kovovou strunu na spodní straně sedačky v molitanu - tím se zabezpečí, že se sedačka nebude pohybovat v přidělaném stavu. Dostaň se na kastli pod ten černej koberec nebo co to je a tam to poznáš. A jinak vítej zde na fóru, snad se tady budeš cítit dobře.
    • 15
  14. Stifler

    Facebook

    Já mám s FB také své zkušenosti. Měl jsem tam profil asi necelý rok, ze začátku to celkem šlo, ale jak šel čas, tak se z toho stávala moje závislost. Nebyl den, kdybych na FB nebyl přihlášenej, neukládal nové fotky, nové přátele atd...jenže časem člověk zjistí, že toho promrhaného času o ničem je opravdu moc a nic dobrého z toho není. Kontakty na důležité osoby má člověk na ICQ, v mobilu, na spolužáci.cz, na e-mailu a jiných místech. Ano, FB je asi pohodlný způsob udržování kontaktů, ale není jediným způsobem. Ano, člověk se tak rozvášní, že je pak schopen na FB na sebe prásknout snad cokoliv a nemusí to ani být za účelem zviditelnění se...když je člověk závislej, tak už si nedokáže představit svůj každodenní život bez FB a pak takoví lidé klidně pošlou kopi své občanky i bez začernění některých údajů, hlavně ať se vlk nažere a koza může užívat FB dál...mám takového kolegu v práci, kterej chodí na FB denodenně snad 10 hodin v kuse (samozřejmě že i v pracovní době) a i mě to docela rozčiluje, když místo pracovních povinností balí roštěnky na FB. Pro mě FB už dávno skončil, svůj profil jsem asi před rokem zrušil a jsem za to moc rád...navíc mi zbývá mnoho času na jiné aktivity, které jsem dříve vypustil proto, abych mohl od rána do noci sedět u počítače. Ať každej argumentuje, čím chce, nepřesvědčí mě, že je FB nezbytný nebo užitečný. Vždycky existuje alternativa nebo i více alternativních možností.
  15. Stifler

    Barva drátu ke zpátečce ???

    Já, když jsem zapojoval na své 406ce samostmívací zrcátko, tak jsem zpátečku zapojoval v prahu dveří řidiče do svazku, kdy jsem použil na zpátečku drát zelené barvy č 220. [upravil dne 8/6/11 11:53 Stifler]
    • 20
  16. Stifler

    ukažte svoji 406

    Stuchy: A kolik mají tedy to ET? Kde bereš jistotu, že i na to 2,2 HDi patřily přímo tyhle kola?
  17. Vítek1: Vínová bych řekl, že je spíše Vulcain (jako má třeba Čakom) než Lucifer. Luciferka je červená metalíza a hotovo. Tady je rozdíl mezi vínovou a červenou (Vulcain vs. Lucifer): [upravil dne 7/6/11 15:56 Stifler]
  18. škoda, že Luciferka je červená... Taky bych jel...
  19. Miniku, to není ani na ovoce, ani na úplatky. To vozím s sebou pořád, protože jezdíme s Ivetou na nákupy a nehodlám si ty bedýnky furt vyndávat a ukládat...občas jedeme taky na nákup, když se rozhodneme někde na cestách a mít bedýnky doma je k ničemu...ono se to hodí i na jiné věci než jen nákupy. Prostě do toho dám cokoliv, co nechci, aby mi lítalo po kufru. Není to žádná váha navíc, ty 3 bedýnky, nerachtá to za jízdy (nebo to aspoň přes dunění muziky neslyšim ) a je to hodně praktická věc.
  20. Pata: Hraje to jako každý jiný CD changer. Hraje to dobře, ale dosud jsem to nezkoušel na nějaké hrbolaté cestě, kterých je tady dost, takže \"ostrý\" test bude co nevidět. Vzhledem ke zkušenostem s předchozím kovovým rámečkem věřím, že tohle řešení bude hrát minimálně stejně dobře. Ivkopivko12tka: Děkuji. Snažím se, abych se o auto staral co nejlépe. Zaslouží si to za spolehlivou službu.
  21. Tak dneska jsem si udělal čas na další úpravu. Jedná se o box na CD changer. Ten originální rámeček byl přidělán do tapecu kufru na šrouby a díky tomu, že to bylo řešení \"na pevno\" jsem se nemohl dostat pod podlahu k rezervnímu kolu. Proto jsem se rozhodl pro změnu. Dlouho jsem vymýšlel, jak to provést co nejlépe, až jsem se do toho dneska pustil. Nejdřív jsem si udělal z dvojitého kartonu krabičku bez víka přesně v rozměrech CD changeru - to aby byla nová konstrukce pevná Když byla krabička z kartonu hotová, tak jsem si vzal molitan o síle asi 2 cm (bohužel jsem měl jen pásky, takže jsem to dělal ze dvou pásků místo jednoho kusu molitanu) a celou krabičku jsem oblepil molitanem. Ze spodu jsou 2 vrstvy - první má výřez na konektor a patici CD changeru a drhá vrstva je úplná a v třetině rozpůlená, aby se dal zasunout a kdykoliv vysunout konektor a CD changer se dal vyjímat. Zároveň to se zasunutym kabelem vypadá celistvě a nikde nejsou zespodu vidět otvory. Z boční a spodní strany jsem nalepil suchý zip, aby mi to dobře drželo v kufru a je hotovo. Konstrukce je pevná a zároveň odolná vibracím z nerovností na silnicích. Vše pevně drží a jen tak se nepustí - použil jsem k lepení molitanu a suchého zipu Chemoprén na namáhané spoje. Po demontáži starého kovového rámu a montáži nového kartonovomolitanového rámečku CD changeru vše drží, suchý zip se neodlepuje, takže můžu z ostra řezat zatáčky a vše bude perfektně držet. Tady je pár fotek výsledku (průběh prací jsem nefotil, páč jsem byl zas*anej od lepidla): Před: Po: Molitan je bílý a je stříkaný černým sprejem, řekl bych, že se mi to docela povedlo. Toť vše, u dalšího pokračování seriálu se na vás zase budu těšit...
  22. Tak to je brutál... Takovýho vyrválu pro nic... škoda, že tady není smajlík popadající se smíchy za \"břicho\", to bych ho asi použil.
    • 12
  23. Stifler

    test paliv

    h4wk3y: S třílitrem si myslim, že je to klidně možný...
    • 17
  24. Tome, tohle auto leštit a umývat nepotřebuje.
  25. Pata: To je fakt, u mě teda budí hodně velkej respekt
×
×
  • Vytvořit...