Tak budu trochu více specifikovat problém pod bodem 1, 2 a 3. Zjistil jsem, že první problém podmiňuje ten druhý. Když startuju, tak musim přišlápnout plynový pedál, aby mi to nechcíplo a to je asi problém toho, proč mi pak kolísají otáčky. Když nastartuju a plynový pedál prošlápnu lehce (asi max. do 2000 otáček) a nešlapu na to dlouho, tak je to v pohodě - otáčky nekolísají a jede to tak, jak má. Když na to šlápnu trošku víc (přes 2000 otáček), tak pak začnou na volnoběh kolísat otáčky (nevím, co při nastartování to může způsobit), začne mi cukat za jízdy auto jakoby docházel benzín (je tam nějakej nekvalitní), po chvíli se cukání ustálí, ale kolísání otáček pokračuje kdykoliv vyřadim na neutrál. Po příštím startu, kdy při startování šlápnu na plyn míň to zase je v pořádku. Cuknutí s motorem (problém 3) bývá snad jen při tom kolísání otáček. Co s tím tedy je?