Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Beautiful car. I want to read about all next changes in this car.
    • 44
  2. Stifler

    virtual tuning

    Jo, takže to máš pro Máru a né pro sebe... už chápu
  3. Stifler

    virtual tuning

    Bude si dávat reklamu na Mulťu
  4. Stifler

    virtual tuning

    razor: Ta Mulťa vypadá spíš jako potažená oranžovou fólií než v laku, ale jinak super.
  5. Ty seš blesk Je vidět, že sem na fórum moc nechodíš.
  6. Až se to naučím, tak ti milerád pomůžu a dražší bych určitě nebyl, na to vem jed! Ale radši si ho neber, nebo už ti nepomůže ani svěcená voda.
  7. jj, kruci... to sedí. Chci si aspoň umět zjistit a vymazat závady, to mi bude pro začátek stačit. na pravé poloose znamená tedy u spolujezdce, viď? Tak to zkouknu a budu doufat, že aspoň něco svýma amatérskýma očima rozpoznám.
  8. Aha, takže pro saharu je číslo 16? Jsou tam prostě 3 čidla pod sebou a pro řj motoru je první odshora a pro sahary je prostřední, jestli tomu rozumim dobře? Ze skály to nepujde, rád si s tim pohraju a udělám z toho plně funkční auto. Jo a ještě nejde klimoška, někde prej uchází, ale když se netočej ventilátory na žádnou rychlost, tak je to už stejně jedno, ale všechno časem bude.......
  9. Doufám, že nebudou mí moví rodičové používat tělesné tresty? A už radši dost nebo nás Pe.Tr zabanuje všechny. [upravil dne 16.9.11 21:19 od Stifler]
  10. Petře, vim, že jsem už otravnej, ale mam dotaz - kolik těch silentbloků motoru vůbec u tohodle typu motoru je? a kde jsou všechny umístěny? Nemáš foto? jsem lama a v autech se nevyznám, ale moc rád se cokoliv dozvídám a sám opravuji.
  11. Petře, jestli je to číslo 15, tak to je hnědé čidlo na sahary, ne? Když ho vypojim, tak by se měly roztočit větráky nebo se pletu? Ale větráky se určitě netočej, ani na sahaře a bohužel ani v interiéru
  12. Miníku, díky, rád té možnosti využiju ve volné chvíli.
  13. Petře, ještě mam dotaz, jestli má tohle auto váhu vzduchu? (problém 3) a jestli to cuknutí nemůže bejt těma silentblokama? Myslíš, že to budou určitě svíčky? Cukne to poravdu jen jednou a to při sešlápnutí nebo vyšlápnutí pedálu, necuká to pořád....vypadá to, jako by byl motor uvolněnej a při akceleraci a deceleraci to s ním hodilo.
  14. Já už bych měl mít v termín srazu po studiích, takže mě to vyhovuje. Miníku, proč zrovna tamtu chatku? A proč jezdíš v dešti?
  15. Petře, svíčky tam mam Denso iridium. NGKčka mam ve škatulce v dílně. Dneska jsem shodou okolností chtěl svíčky zkontrolovat, ale jsou tam tak zatuhlý, žebych asi zlomil svíčák - nepovedlo se, takže kontrola neproběhla, ale ty Densa by tam neměly bejt tak dlouho, aby byly vadný... Kola mam origo Cyclony s předepsanýma pneu. Tlak jsem nezkoumal, ale přeměřím to. Stabilizační tyčky nebo něco jinýho by to nemohlo bejt? Ale v autě za jízdy nic nebouchá, jen to trošku plave. Jestli tě můžu poprosit, tak sem dej foto ze serviceboxu, abych věděl, kam mam šáhnout. Já tam přístupové heslo nemam, tak se sám nepodívám. Děkuji. Edit: A termostat je kde? Jak to vypadá? A že mi nejdou sahary může mít taky souvislost s nějakými čidly? Relátka prej byly měněný. [upravil dne 16.9.11 21:07 od Stifler]
  16. nebudeš tomu věřit, ale zrovna na tebe jsme s Radkem mysleli. tak tě vítáme do naší rodinky. Tak kterou chatku chceme?
  17. A kde to je a jak to vypadá? A u ostatních problémů nevíš? Kromě bodu 5, ten je už jasnej.
  18. No, mně příjde, že tam něco patřilo a už to tam není. U bývalé GTi-6ky jsem, pokud si dobře pamatuju, žádné volné konektory neměl. PP2000 jsem si objednal nejen kvůli tomuhle, ale obecně, abych věděl, co tomu autu chybí nebo přebejvá. Navíc když jsem byl na diag. u kamaráda BBJohna, tak chtěl za chvilku práce s diag. 500,- Kč, což si myslim, že by se mi za pár použití diagnostiky vrátilo.
  19. Ještě mi v souvislosti s kolísáním otáček poradil AKCZ pročistit hadičku viz. obrázek, že se zanese a pak to dělá problémy, ale u mě to bylo čistý, propláchnul jsem to celé technickým benzínem a žádnej bordel v tom nebyl a vše bylo normálně průchozí. Problém ani tohle nevyřešilo.
  20. Radku, klidně ten tvuj náhradní přivez na Scratchovo posezení na chaloupce, rád to vyzkouším. Jinak objednal jsem si PP2000/Lexia, takže si budu hrát na diagnostika amatéra. Jsem zvědavej, co mi to ukáže za závady, až se s tim naučim.
  21. Radku, díky moc tohle mi pomůže. Aspoň vim, kam mam kouknout. Tim, že musí ven i to uchycení, ke kterému vede ta hadička, myslíš, jen vyndat při výměně nebo se to musí měnit taky? Že by se to třeba při výměně muselo urvat nebo se to nějak deformovalo? Jinak dneska jsem si i vyfotil dva konektory, které jsou v autě nezapojené. Oba dva jsou s fialovým vnitřkem. Neví někdo, na co by mohly sloužit, resp. kam zapojit? Nikde jsem nenašel volné protikonektory, kam bych to zapíchnul. Jestli bude třeba, tak sem hodím ty fotky.
  22. Tak budu trochu více specifikovat problém pod bodem 1, 2 a 3. Zjistil jsem, že první problém podmiňuje ten druhý. Když startuju, tak musim přišlápnout plynový pedál, aby mi to nechcíplo a to je asi problém toho, proč mi pak kolísají otáčky. Když nastartuju a plynový pedál prošlápnu lehce (asi max. do 2000 otáček) a nešlapu na to dlouho, tak je to v pohodě - otáčky nekolísají a jede to tak, jak má. Když na to šlápnu trošku víc (přes 2000 otáček), tak pak začnou na volnoběh kolísat otáčky (nevím, co při nastartování to může způsobit), začne mi cukat za jízdy auto jakoby docházel benzín (je tam nějakej nekvalitní), po chvíli se cukání ustálí, ale kolísání otáček pokračuje kdykoliv vyřadim na neutrál. Po příštím startu, kdy při startování šlápnu na plyn míň to zase je v pořádku. Cuknutí s motorem (problém 3) bývá snad jen při tom kolísání otáček. Co s tím tedy je?
  23. Řekl bych, že vlákno s diskuzí ke srazům roku 2012 bylo hodně užitečné. Gratuluji a už teď se velice těším na bezesporu hodně povedenej srazík.
  24. Stifler

    Kód barvy vašeho auta - dotaz

    Moby - nevadí, upravím název vlákna, aby sem mohli psát i jiní.
    • 19
×
×
  • Vytvořit...