Strejdakopec: No, bixenony bych na své auto nechtěl a to nejen proto, že nemám ostřikovače světel, ale i třeba kvůli těm kroužkům Angels Eyes. Světla s čočkou, angels eyes a diodama jsem měl na svém bývalým Gtičku - nevypadalo to zle, líbilo se mi to, ale dneska už bych šel jinou cestou. Každej má holt jinej vkus, tobě se to nelíbí a mě se to zamlouvá.
Stuchy: Ano, jsou pěkné, třeba i nejhezčí, ale neseženu nikde asi taková světla (Depo bych nechtěl), aby to nebylo dražší, než mnou uvažovaná varianta.