Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Pavle, ale jedině s Ivetou - to je podmínka.
    • 24
  2. To ne, jen tady na fóru trávím hodně času a sleduju různá vlákna. Netrávím celé dny v hospodě v Jičíněvsi.
    • 24
  3. Pavle, lízátka z Laguny zde má na klubu na autě kdekdo, ale není to tohle. Lízátko z Laguny má na okrajích pod světly otvory, není jen hladké. Edit: Takhle vypadá lízátko na Laguně: [upravil dne 15.11.11 18:57 od Stifler]
    • 24
  4. Stifler

    virtual tuning

    oni: já tam chci dát prostě nějaká nová světla (čirá), která budou ve stavu fungl nových a která budou buď origo Valeo, co se dávaly z výroby, ať už by byly jen čiré, nebo se začerněním a nebo mě zaujaly právě ty světly s automatickým denním svícením, co jsem dal na fotkách - jiná možnost pro mě nepřipadá v úvahu.
  5. Stifler

    virtual tuning

    Stuchy: máš namysli originál Valeo začerněná světla (nová, nepoužitá) za cenu Depa? Tomu nevěřim.
  6. Stifler

    Lidskej nevkus

    Našel jsem na Sauto.cz zajímavej inzerát - pobavila mě ta poslední informace, která se vztahuje ke zdejší poslední diskuzi.
  7. Stifler

    Lidskej nevkus

    Bych to zakázal jako protizákonné jednání nebo bych zakázal firmě AAA činnost.
  8. Stifler

    virtual tuning

    Strejdakopec: No, bixenony bych na své auto nechtěl a to nejen proto, že nemám ostřikovače světel, ale i třeba kvůli těm kroužkům Angels Eyes. Světla s čočkou, angels eyes a diodama jsem měl na svém bývalým Gtičku - nevypadalo to zle, líbilo se mi to, ale dneska už bych šel jinou cestou. Každej má holt jinej vkus, tobě se to nelíbí a mě se to zamlouvá. Stuchy: Ano, jsou pěkné, třeba i nejhezčí, ale neseženu nikde asi taková světla (Depo bych nechtěl), aby to nebylo dražší, než mnou uvažovaná varianta.
  9. Stifler

    virtual tuning

    mají obě světla mají uražený spodní úchyt, takže se za jízdy klepala, provizorně jsem to opravil, ale budu chtít ta světla vyměnit....
  10. Stifler

    Samsung Galaxy S II

    je třeba si uvědomit, že nemůžete očekávat výdrž celé dny, když máte mobil s jedno nebo dvoujádrovým procesorem, velkou RAMkou, Wi-Fi a dalšími vychytávkami...to už není mobil ale počítač a tam se musí počítat s rychlejším vyšťavením, než u klasických mobilů s nenáročným hardwarem a bez \"výbavy\"...já mám HTC Desire a na origo baterii mi taky vydržel den a to jsem skoro nic nedělal, teď mám výkonnější baterii a rekord mám 3 dny a pár hodin k tomu a to v podstatě denně zapínám Wi-Fi a s mobilem někdy i dost pracuju (hraju si)...
    • 28
  11. Stifler

    virtual tuning

    Míza, ale já nechci shánět znova tyhle začerněná Valea, protože by to vyšlo určitě dvakrát tak dráž, než tahle světla.
  12. Stifler

    virtual tuning

    Judes: Díky moc, takhle mi to bohatě stačí. Jacobsoon: Máš to parádní, mně se to líbí. Strejdakopec: origo zatmavené (Valeo) tam mám teď, ale změna přijde.....jen nevím, kdy (možná v průběhu příštího roku)...
  13. Stifler

    virtual tuning

    Ahoj, uvažuju o výměně svých předních světel (hooodně výhledově), mohl by mi někdo zkusit jen orientačně dát na moje auto: tyto světla? : nebo tyto? : Díky za pokusy.
  14. Mám to krátce, ale chci, aby bylo auto pokud možno v TOP stavu, což zdaleka není a já nejsem takový odborník, abych si troufnul všechno udělat sám - v podstatě toho je hodně málo, na co si troufnu sám. A nevím, kdy by se to mohlo doladit, páč nejsou lidi, co by měli čas. Moje bývalá GTi-6ka byla ve zcela suprovém stavu a je fakt, že jsou už mnohokrát zalitoval, že jsem jí prodával.
  15. Dej si hledání ve všech sekcích, dej si hledání od začátku a zadej do prvního rámečku \"registrace servicebox\", jako jsem to udělal já a nevyjede ti zase tolik vláken, aby se to nedalo protřídit a přečíst.
    • 23
  16. Já bych toho potřeboval celkem asi dost...udělat generálku motoru (ikdyž je tam údajně dost věcí nových), někde doladit kastli, aby to správně lícovalo, spodek auta by taky snesl nějakou tu péči, nový výfuk, lak taky není v nejlepší kondici a při opravě to bylo asi dost laicky nastříkáno....našlo by se toho dost. Edit: Kdybys to viděl na živo, tak bys určitě hned viděl spoustu věcí, co by se daly vyladit nebo aspoň zkrášlit. [upravil dne 7.11.11 21:14 od Stifler]
  17. Gabriel 307: ano, to je mi jasné. Jen mi chybí ten přístup do SB. DanHal: Použij hledání. I já jsem to vlákno našel. Dokonce tam je psáno i to, co jsem zde zmínil já - univerzální přihlašovací údaje, které tady používalo dost lidí, ale pak to blokli a aktuální údaje už nikdo nemá. Takže tím asi myšlenka univerzálních přihlašovacích údajů pro členy našeho klubu skončila.
    • 23
  18. godzi: Vím, že tu jsi a už jsem u tebe jednou objednával (sice to nakonec bylo zbytečné, páč mi to do auta nepasovalo, ale to je moje blbost). Každopádně jsem ti napsal SZ, ať jsi v obraze, co a jak jsem myslel tímto vláknem.
    • 23
  19. Jenže to já právě nevim a nechce se mi rozebrat celý auto, abych zjistil, co kam patří a navíc někde mi ty příchytky chybí a nemám s čím srovnat, abych věděl, co tam patří.
    • 23
  20. Ta moje má možná pár koníků navíc, pokud neumřeli (což bych se nedivil)... Ale ta tvoje zase vypadá mnohem líp. Na té mojí by bylo spousty práce, kterou si sám těžko dokážu udělat, takže mi nezbyde než jen slintat nad krasavicí, jako je ta tvoje 306ka. P.S.: Kdyby jsi nevěděl, co s volným časem, tak ti přistavím svou 306ku a můžeš se jí věnovat.
  21. Děkuji všem za rady. Ten SB jsem už zkoušel, ale chtějí tam při registraci nějaké věci, které si snad ani nemůžu dovolit tam nalhat... Že je tady na fóru nějaký návod na registraci, ani nevím - moje chyba, že jsem nehledal. Škoda, že neexistuje něco jako univerzální přihlášení třeba pro kteréhokoliv člena našeho klubu, vím, že na některých klubech toto mají, ale nemůžu chtít všechno. Na AutoKelly jsem už koukal, ale mají tam několik druhů příchytek na stejné místo na autě a já nevím, který konkrétní typ mam na autě já. Godzila.01: V tom tvém e-shopu taky nepoznám, na které konkrétní auto to je - jestli na P205 nebo 406.
    • 23
  22. Gabriel 307: A je to tam i rozdělené podle modelů auta a místa použití? To asi není, co? Podobný přehled je i v AutoKelly, ale to mi nepomůže, když nevím, co např za díl drží ochrannou lištu dveří nebo blatníku, když je jich tam spousta podobných. Potřeboval bych to znát, ale nemám přístup do service boxu a ani nikam jinam, tak si to najít nemůžu.
    • 23
  23. Tam já bohužel přístup nemám. A jsi si jistý, že to tam bylo zhruba takhle nějak seřazené? Není ideální muset to hledat v jednotlivých oddílech u jednotlivých součastí karoserie, proto mě zajímá nějaký přehledný seznam.
    • 23
  24. Ahoj, zajímá mě, zda existuje třeba nějaký seznam objednacích kódů úchytek, příchytek, čudlíků podle typu auta a umístění konkrétní úchytky. Něco jako: Peugeot 306 --> r.v. 1997-1999 --> dveře --> vnější ochranná lišta ---> úchytka obj. č.: xxx-yyy.zzz Peugeot 306 --> r.v. 1997-1999 --> dveře --> vnitřní tapecírunk --> úchytka obj. č.: aaa-bbb.ccc Peugeot 306 --> r.v. 1997-1999 --> motor --> přední maska --> úchytka obj. č.: eee-fff.ggg Peugeot 306 --> r.v. 1997-1999 --> motor --> tapecírunk kapoty --> úchytka obj. č.: mmm-nnn.ooo a podobně. Rád bych zjistil, jaké úchytky v autě mám na všech umístěních, kam patří a jejich objednací kódy. Když jsem se díval např. na AutoKelly, tak se v tom množství úchytek ztrácím a obrázky si jsou mnohdy velice podobné a nepoznám, co patří na jakou část auta, navíc to mají pro Peugeoty, Citroëny a Renaulty dohromady. Pokud nějaký takový seznam existuje, mám šanci se k němu dostat někde jinde než v ServiceBoxu? Díky za rady.
    • 23
  25. Paráda! Moc ti tvé auto závidim, je fakt luxusní. Škoda,že takhle krásně nevypadá moje GTi-6ka.
×
×
  • Vytvořit...