Můj názor je takový, že ano, kdo cítí, že si odměnu zaslouží, ať si ji dá. Ale jít do voleb už jen proto, že ten čas věnovaný klubu nebude \"zadarmo\", ale něco z toho \"kápne\", je pro mě zcela odpuzující. Aby někdo chtěl kompenzaci za to, že pro klub něco udělal, tak to se mi hnusí. Proto chválím ty (a zaslouží si obdiv ), kteří se svých odměn vzdali pro klub. Tím vlastně udělali pro klub něco užitečného dvakrát (zaprvé svou vlastní činností a zadruhé se vzdali něčeho, co mohli bez skrupulí přijmout, opět ve prospěch klubu). Jsme občanské sdružení a cokoliv někdo pro druhé udělá, tak by to mělo být z vlastního přesvědčení a chuti pomoci ostatním (klubu) a né pro vidinu toho, že za to něco dostane. Doufám, že jsem svou myšlenku vyjádřil pochopitelně. Pokud jde o kompenzování volného času, tak si myslím, že každý, kdo do těch voleb jde, ví, že má volného času na rozdávání a je ochoten jeho část věnovat pro klub a né proto, že ten čas bude \"zaplacený\" nebo jinak kompenzovaný. Kompenzací za ten čas věnovaný klubu by měl být dobrý pocit z toho, co člověk svou prospěšnou činností dělá. Ale je to samozřejmě opět jen můj názor, který nikomu nenutím.