Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Ale já takovéhle cifry tankoval vždycky při každém tankování a na různých čerpačkách. stačí jen vypustit vzduch z nádrže a nacpat to až po hrdloa věř, že se to vejde.
  2. Stifler

    Repas zadní nápravy

    Pokud by měl Charlie 1 dávat někam kontakt, tak maximálně sem. Dovedu si lehce představit jeho nadšení, kdyby to měl každému, kdo si řekne, sólo posílat do SZ.
  3. Stifler

    Kolik mate najeto?

    tulox: A kde máš ručičku otáčkoměru?
  4. Já, když jsem do své bývalé 406ky nacpal jednorázově 82 litrů, tak se tomu nikdo nedivil.
  5. Stifler

    Peugeot 205 CTI

    To jsou Exipy? Taky by se mi tahle kola na mym autě líbila.
  6. Částečně jsem se nechal unést idealismem, za což se omlouvám. A částečně jsem asi nebyl pochopen. Ale to nevadí, jsem zvyklý, že mi málokdo rozumí.
  7. Stifler

    Repas zadní nápravy

    Pavle,to je v pohode, to se podda. ja sice neshanim repasi jako takovou,ale celou \"novou\" napravu, protoze ta moje uz by asi jen tak lehce opravitelna nebyla, jen teda nevim, jak to vyresit s tema cislama te torzky.
  8. Stifler

    Repas zadní nápravy

    Sháním nápravu kvůli tomu, že moje GTičko je po bouračce na bok a levé kolo má jiný sklon než pravé a ničím jiným, než změnou nápravy se problém nedá vyřešit. Moc se v těch číslech, co jsi sem dal, nevyznám, ale třeba si to někdy pořádně proberu a pochopím ten systém.
  9. Předsedo, to já vím. Ale nikdo určitě nejde do vedení klubu, aby se mu to rentovalo. Každý tam jde proto, aby klubu něco věnoval, daroval, pomohl svými prostředky, osobní prací a neviděl v tom svůj osobní prospěch nebo pro sebe návratnost nákladů. Zkrátka, kdo chce být klubu prospěšný a kandiduje do voleb, tak nesmí hledět na náklady, resp. musí mu být jasné, že ho to něco bude stát a vzhledem k tomu, že je ochoten i s tímto vědomím do voleb jít, tak je bezpředmětné to řešit. Těm, co klubu věnují svůj čas a prostředky patří obdiv a velké díky. To by mělo každého člena vedení (i těch, co i mimo vedení dělají pro klub prospěšnou činnost) naplňovat a nikoliv tužba po odměně (penězích). Takhle to bylo myšleno.
  10. Stifler

    Repas zadní nápravy

    No, z ruky by tak nevadilo, pokud by to uměl dobře a za rozumnou cenu a záleželo by i na čekací lhůtě.
  11. MJSytic: ode mě by si celé vedení jistě chválu zasloužilo. Protože, jak říkám, je to činnost, kterou vedení dělá pro ostatní ve svém volnu, a neřekl bych, že by vedení jednalo špatně nebo proti zájmům klubu. Takže ode mě má vedení určitě
  12. Můj názor je takový, že ano, kdo cítí, že si odměnu zaslouží, ať si ji dá. Ale jít do voleb už jen proto, že ten čas věnovaný klubu nebude \"zadarmo\", ale něco z toho \"kápne\", je pro mě zcela odpuzující. Aby někdo chtěl kompenzaci za to, že pro klub něco udělal, tak to se mi hnusí. Proto chválím ty (a zaslouží si obdiv ), kteří se svých odměn vzdali pro klub. Tím vlastně udělali pro klub něco užitečného dvakrát (zaprvé svou vlastní činností a zadruhé se vzdali něčeho, co mohli bez skrupulí přijmout, opět ve prospěch klubu). Jsme občanské sdružení a cokoliv někdo pro druhé udělá, tak by to mělo být z vlastního přesvědčení a chuti pomoci ostatním (klubu) a né pro vidinu toho, že za to něco dostane. Doufám, že jsem svou myšlenku vyjádřil pochopitelně. Pokud jde o kompenzování volného času, tak si myslím, že každý, kdo do těch voleb jde, ví, že má volného času na rozdávání a je ochoten jeho část věnovat pro klub a né proto, že ten čas bude \"zaplacený\" nebo jinak kompenzovaný. Kompenzací za ten čas věnovaný klubu by měl být dobrý pocit z toho, co člověk svou prospěšnou činností dělá. Ale je to samozřejmě opět jen můj názor, který nikomu nenutím.
  13. Máma: No, je to přecijen klidnější práce a byla by za lepší peníze. Milan+: Však ony se odměny dávaly, ale někteří se jich vzdali ve prospěch klubu, protože do voleb do vedení klubu šli tito lidé hlavně proto, aby zcela zdarma udělali něco víc než ostatní pro chod klubu...pokud to někdo dělá pro peníze (rozuměj z vidiny odměny), tak takového člověka bych ve vedení klubu nechtěl.
  14. Stifler

    Repas zadní nápravy

    rootsky, Hanule00: Bohužel, s tímhle vám neporadím. Nevím v našem okolí o nikom, kdo by dělal repas, natož abych věděl, že to umí kvalitně. Ale pokud byste náhodou zjistili někoho, tak to sem napiště. I já bych se rád dozvěděl, kdo by to uměl a dobře. Jinak jsem ani nevěděl, že jsou rozdíly v těch torzkách. Měl jsem za to, že je to u všech modelů stejné a liší se to jen brzdami podle motorizace. Mám v merku jednu nápravu z Xsary HDi 66 kW a jednu z P306 XSi old model, takže podle tohodle zjištění by mi tam nešla úplně na 100% ani jedna.
  15. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Dneska v obci Slaná u Semil v cca 16:28 hodin jsem se míjel s černou 206kou (on jel od Bořkova, já od Turnova), která měla vepředu černá dělená (asi čočková) tuningová světla a řidič na mě mával, ale nevím, zda to byl někdo z klubu, samolepku nebo jiné poznávací znamení nikde neměl.
  16. No, vydrží určitě do příští uzávěrky. Edit: Tak tedy e-mail odeslán. [upravil dne 6.4.12 17:37 od Stifler]
  17. Schreek, aka, Pe.Tr, Scratch: Děkuji za parádní odpovědi. Teď už se v problematice orientuji mnohem lépe. Jak píše Scratch, není jednoduché jen tak \"pobrat\" takové množství čísel bez jakéhokoliv dovysvětlení. Až budu mít chvíli času, tak pošlu souhlas na mail.
  18. Účetní uzávěrka je pro mě jen hromada čísel, která stejně kromě Trundíka asi nikdo nemá přesně spočítaná. Jen by mě zajímalo několik věcí k našemu \"transparentnímu\" účtu: 1) 26.05.2011 výběr pokladnou -51 010,00,- Kč 26.08.2011 výběr pokladnou -15 000,00,- Kč 07.12.2011 výběr pokladnou 25 000,00,- Kč - co znamenají tyto výdaje? Za co konkrétně byly a proč to není \"transparentně\" uvedeno v poznámce u platby? Pokud není technicky možné to tam dopsat, lze se to nějak dozvědět, aniž by se člověk musel někoho ptát nebo někde pátrat? 2) proč se platila \"správa server\" dne 02. 06. 2011 a pak znovu ve stejné výši hned 13. 06. 2011? 3) 06.06.2011 \"polomarketing\" za -1 560,00 - co to je ten polomarketing? Kdo a za co tu částku dostal? 4) co znamená platba \"server housing\", která se opakuje každý měsíc? Jaká služba nebo jaký servis stojí tolik peněz každý měsíc? 5) dne 18. 08. 2011 jsou tři položky o -120,- Kč za stanovy, ale už není nikde sděleno, za co jsou to utracené peníze - jestli odměna za tvůrčí nápady při vytváření stanov, nebo za kvalitní tisk s vazbou ve zlatě pro členy vedení nebo za co konkrétně? 6) nikde jsem v tom našem \"transparentním\" účtu nenašel výdaje na odměny všem, co si nějaké odměny dávají. To se na účtu neeviduje? Vím, že s odsouhlasením uzávěrky jako takové to přímo nesouvisí (je to přecijen nějaký kus \"papíru\" se spoustou nic neříkajících čísel), ale i tak mě výše uvedených 6 bodů zajímá, než odešlu svůj hlas. Předem děkuji za důkladné zodpovězení jednotlivých bodů.
  19. Stifler

    Repas zadní nápravy

    levněji vyjde sehnat jinou nápravu v použitelném stavu, než dávat repasovat původní.
  20. Taky gratuluji. Všiml jsem si, že ti taky úplně nesedí přední nárazník....máš to skoro jako já, ale já mám \"schod\" mezi levým blatníkem a nárazníkem asi ještě trošku výraznější a pod lištou u levého světla je to u mě taky vidět...nevim, jestli je to špatnýma brejlema nebo něčim jinym.
  21. Kola pěkná, připomínají mi kola z Creamsovy 306ky...
  22. Tak, táto, teď jsi to zazdil. Iveta mi psala, že prej, když ty takhle na ni, tak nebudou žádné chlebíčky, na kterých sis vždycky pochutnával.
  23. Táto, to neřikej ani ze srandy. Dal jsem jí odkaz, aby si tohle vlákno přečetla. Teď už nikam chtít nebude a z tebe bude mít noční můry.
  24. Tak já to vidím tak, že bych se moc rád zúčastnil (jako jeden z oslavenců) a kdyby se zadařilo, tak by jela třeba i Iveta. V případě, že bych jel, tak bych určitě bral masíčko od maminky (umí ho fakt dobře), vzhledem k tomu, že budu celý týden v Liberci a nebudu mít možnosti se s něčím k snědku chystat. Takže bych spíš uhradil jiným jejich námahu a kus žvance pro mou osobu........ale je ještě dost času do 21. dubna to vyřešit.
  25. Tak i já se připojuju k zástupu gratulantů. Sice, kdybych to auto neviděl na Jičínském srazu naživo, bych doteď nevěděl, že už jezdíš konečně Peugeotem, ale už bylo na čase. Tak ať tě auto nezlobí a naplňuje účel, pro který bylo koupeno.
×
×
  • Vytvořit...