Tak se opět připomínám s problémem. Netočí se mi sahary. Jediný způsob, jak se mi podařilo vyvolat, že se samy roztočily, bylo tím, že jsem měl nastartováno a odpojil jsem prostřední čidlo na motoru, pak se asi po deseti vteřinách sahary rozeběhly, ale jiným způsobem se neroztočí. Předpokládám, že bude problém někde v elektrice - bude někde špatně zapojená, protože po odpojení prostředního čidla na motoru by se mi měly sahary sepnout i bez nastartovaného motoru. Důležitý je, že sahary jako takové fungují, že se točí, bál jsem se, že bude nějaký problém i přímo ve vrtulích, ale asi by stačilo jen někde něco přepojit a bude to fungovat tak, jak má. Zrovna teď v těch teplých dnech jsem už párkrát málem vařil, tak by se mi hodilo, aby sahary fungovaly.
Za jakoukoliv radu, návod či schéma postupu předem děkuji.