Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Míza: To by bylo super, ale můžeš dělat fotonávody i na ostatní věci, co s autem děláš. Určitě se to bude čas od času hodit vícero lidem.
  2. Jasně, že číslo mám. ještě mě napadlo, jestli bys nechtěl dělat i fotonávody, např. by mě zajímalo, jak sundat palubovku, taky se tím budu muset časem zabývat.
  3. Aha, zkusím to, ale mám dojem, že se mi větráky roztočily až na tu plnou rychlost, tu pomalou jako kdyby vynechaly.
  4. No,byl jsem v KH na velikonoční neděli a další návštěvu plánuju někdy na červen, ale to musim ještě domyslet. S těma penězma bys musel zapůsobit asi jedině ty. Mně jich moc nezbývá. ale rád bych se zajel ti to omrknout.
  5. Závidim ti, že máš tolik času a umění se těm autům takhle věnovat. až nebudeš vědět, co dělat, tak ti přistavim svoje GTičko a můžeš se pustit do něj. [upravil dne 6.5.12 20:12 od Stifler]
  6. Stibto: Přesně tohle jsem udělal taky a funěly jako o život, ale za jízdy se nikdy nerozeběhly i při hodně přehřátym motoru. Miroja: Elaborát jsem konečně dočetl, ale moc moudrý z toho nejsem, resp. nevím, v čem konkrétně by mohla být chyba u mě (jestli relátka nebo ten bitron nebo ještě něco jinýho...).
  7. 306ky ty odpory nemají (aspoň já je nikdy neměl), ale jak píše Stibto, v tom prostoru mezi větrákama jsou tři relátka - pokud si dobře pamatuju, tak jedno je černé a dvě jsou zelená) a pak už nevim, jestli je k nim ještě ten bitron nebo neni, ale to snad zjistim.
  8. Stifler

    Lidskej nevkus

    Mně ta hromada kartonu přijde spíš jako recese, než že to majitel myslel vážně
  9. Stibto, podle těch odkazů,co jsou o kousek výše to vypadá, že ten bitron není hned u větráku, ale je bokem u levého kola, takže to asi nebude přímo ono.
  10. No, troufnu si říct, že jsem už motor párkrát zahřál až na hranici snesitelnosti (červené pole už bylo skoro dosaženo). s tou rychlostí to budu muset pořešit. Zkusim se někdy mrknout na ten bitron, ale budu muset kvůli tomu asi sundat kolo, podběh a nevim, co ještě.
  11. Děkuju za rady. Jak jsem pročítal vlákno z tvého prvního odkazu, tak tam Pastorek píše, že se sahary mají roztočit po odpojení čidla z termostatu až při otočeném klíčku, takže to bude asi to, co píšu, ale i tak se mi roztočí sahary jen takhle a nikoliv při vysoké teplotě. Pokud si to dobře pamatuju, tak se roztočí oba dva a jen na vysokou rychlost, nižší rychlost asi přeskočí. Takže by mohla být chyba v samotných relátkách mezi větráky a možná i v tom bitronu, o které jsem se dočetl anebo ještě někde úplně jinde. Předpokládám, že tento problém nebude souviset s tím, že mi nefunguje klima - dle původního majitele auta prej někde uniká, takže je teď prázdná...ale s teplotou motoru by klima neměla souviset. Elaborát si přečtu, až budu mít trochu víc času.
  12. Tak se opět připomínám s problémem. Netočí se mi sahary. Jediný způsob, jak se mi podařilo vyvolat, že se samy roztočily, bylo tím, že jsem měl nastartováno a odpojil jsem prostřední čidlo na motoru, pak se asi po deseti vteřinách sahary rozeběhly, ale jiným způsobem se neroztočí. Předpokládám, že bude problém někde v elektrice - bude někde špatně zapojená, protože po odpojení prostředního čidla na motoru by se mi měly sahary sepnout i bez nastartovaného motoru. Důležitý je, že sahary jako takové fungují, že se točí, bál jsem se, že bude nějaký problém i přímo ve vrtulích, ale asi by stačilo jen někde něco přepojit a bude to fungovat tak, jak má. Zrovna teď v těch teplých dnech jsem už párkrát málem vařil, tak by se mi hodilo, aby sahary fungovaly. Za jakoukoliv radu, návod či schéma postupu předem děkuji.
  13. Scratch: \"...VYPNE MOTOR, aby nesmrdel tem ostatnim pod nos a pak se vyrazi.\" Vyrazí s vypnutym motorem?
  14. Hodně štěstí a hned sem pak naláduj fotky.
  15. Jestli nevíš, co s penězi, tak já bych ti s nimi pomohl.
  16. Takže místo prodeje bude dvojče? Už se těším na fotky.
  17. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Tom_206: To jsi asi viděl toho samého, co jsem popisoval výše...pěkná třídveřová zlatá 306ka, s červeným nápisem \"turbo\" vepředu na dveřích nad lištou.
  18. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Tom_206: Mně jsi asi neviděl, protože jsem jezdil po Jihlavě \"inkognito\" služební Octávkou II. (facelift) světle hnědé barvy s \"L\"kovou registrační značkou.
  19. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Já viděl ve čtvrtek v Jihlavě jednu krásnou třídveřovou zlatou 306ku, která měla na předních dveřích nad lištou v místě, kde já mám nápis \"GTI\" nápis \"turbo\" červeným písmem. Viděl jsem jí jen zepředu, tak nevím, zda náhodou neměla nějaké klubové poznávací znamení vzadu, ale byla fakt pěkná. A cestou na \"zámeček\" v Jihlavě jsem viděl černou 406ku Coupé s velkým křídlem, které mít ještě jednu poličku, tak by připomínalo Scratchovo bývalé křídlo a vzadu byly dva velký oválný laufy výfuku a mam dojem, že byly ohnuté nahoru....to Coupé z klubu asi nebude, ale asi by slušelo nejvíc do vlákna \"lidskej nevkus\"...
  20. Chci se podělit o mou dnešní zkušenost s firmou Výfuky Šverma ve Vrchlabí. Přes e-maily jsme si s panem Švermou dohodli vše potřebné a dnes jsem tam vyrazil. Práci měl na hodinku, tak jsem pošmajdal po Vrchlabí a za hodinku jsem se vrátil a vše bylo hotové. Viděl jsem starý výfuk (bylo potřeba vyměnit střední a zadní díl - přední byl dle slov pana Švermi ještě v pořádku) a byla to teda hrůza - divim se, že to \"jen\" řvalo doslova jako formule a drnčelo. Ptal jsem se na slevu na klubovou kartičku a okamžitá odpověď byla, že po jejím předložení mám slevu na díly i na práci 15% a tak se i stalo: Takže za mě velká spokojenost a budu pana Švermu za jeho přístup a rychlou práci chválit všude, kam půjdu. Velký dík patří ovšem i předsedovi za to, že tohoto partnera klubu vyjednal. Edit: Jen ještě doplním, že pracovní doba pana Švermy je \"jen\" do 17:00 hodin, ale pokud dodělává nějakou práci, tak je tam prej i dýl (ale to je jen neoficiální, takže Pe.Trův příspěvek s prac. dobou do 18:00 hodin asi nebude aktuální. [upravil dne 27.4.12 19:09 od Stifler]
  21. Schreek: Naprosto souhlasím.
  22. Děkuji za vcelku povedený srazík a jsem rád, že jsme odešli ještě za včasu (jsem zvědavej, co bude Scratch dělat s tím druhým sudem piva, co se ani nenačal). [upravil dne 22.4.12 11:46 od Stifler]
  23. ma.zek: Krásnej kousek - tady se potvrzuje tvrzení, že kola dělají auto - fakt paráda. Určitě bych doporučoval založit si vlastní vlákno, není to jen o tom, že si ho zakládají lidi, co auto tuní do nejmenších detailů. Jde tu hlavně o to, aby každý předvedl, s čím jezdí a jaké má s autem zkušenosti. Opravy, úpravy a tuning mají až druhořadý význam. Rád vidím, že je tu po dlouhé době zase jedno XSičko v novém modelu. Těchto aut je tady na klubu snad ještě míň než GTi-6ek.
  24. Stifler

    Gepasovo 306 :)

    jo jo, doporučuju základ na plasty, pak barvu a nakonec bezbarvý lak.
  25. Když pojedeš po R10 na M. Boleslav a pak sjedeš za Benzinou u Olympie na Jičín a pojedeš furt rovně až do Nové Paky, tak v Nové Pace na druhém kruháči (první je u Lidlu - ten projedeš rovně a druhý je za křižovatkou ve tvaru \"Y\", kde pojedeš vpravo) odbočíš vlevo a pak už pojedeš po té silnici furt rovně, až narazíš na chaloupku, kde bude stát spousta aut značky Peugeot. Ta chaloupka bude po levé straně (roubenka za zděným domem, který rekonstruují nějací Holanďani). Nemůžeš tam nedojet.
×
×
  • Vytvořit...