Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Tom_206: Ano, máš pravdu s místem focení, ale nechtěl jsem to hned prozradit. MilanF1: Je to skutečná RZ jak použitým materiálem, tak fontem písma. Taťulda: Podle toho, kde to auto parkuje, si myslim, že ani známky STK+ME nepotřebuje Edit: Gronholmme: Jo, tyhle starý značky se už dlouho na auta nedávají, ale nikde není napsaný, že tahle značka nebyla dřív na jinym autě Už jsem takhle viděl i pár aut se zcela evidentně jinou RZ, než která by na autě měla být i v areálu Policejní akademie v Praze. [upravil dne 20.5.12 21:33 od Stifler]
    • 51
  2. Taťulda: Jo, po víc než půl roce jsem přistoupil k uvolnění paměťovky v mobilu, tak se toho tady na fóru ode mě nahromadilo docela dosti.
  3. Stifler

    Lidskej nevkus

    elton: nerejpej. zlatá je nejhezčí barva, co se na Peugeoty dávala. nemůžu za to, že někdo dokáže i takhle pěkně barevný auto zprznit spoilerem od carzone.
  4. Po hóóódně dlouhé době jsem se dostal k tomu, abych z mobilu vytahal staré fotky a narazil jsem při tom na fotky z Jičínského srazíku. Uložil jsem je na uložto.cz sem: http://www.ulozto.cz/xZ9MGhS/jicinsky-sraz-zip a heslo ke stažení je \"BigBadJohn\" (pozor - je potřeba dodržet velká a malá písmena ). Jinak fotky ostatních i Míšino video jsou
  5. Po hróóózně dlouhé době jsem se dostal k tomu vytahat své staré fotky z mobilu, tak jsem tam našel i fotky z tohoto srazíku. Dal jsem je na uložto.cz sem: http://www.ulozto.cz/xoKjgzM/grillmasters-zip a heslo ke stažení je \"grillmasters\". Vim, že je už docela pozdě, ale furt jsem rychlejší s dodáním fotek než Džáňa nebo PetaV.
  6. Už jsem do tohodle vlákna dlouho nepřispěl svou troškou...tak sem dám několik fotek svého zlatého žihadla... Kopidlno - náměstí Nová Paka - setkání se zlatým kolegou 207 - 01 Nová Paka - setkání se zlatým kolegou 207 - 02 Jilemnice - náměstí - setkání se zlatým kolegou 306 (1.4i) - 01 Jilemnice - náměstí - setkání se zlatým kolegou 306 (1.4i) - 02 Jilemnice - náměstí - setkání se zlatým kolegou 306 (1.4i) - 03 Semily - Tesco - setkání se zlatým kolegou 106 - 01 Semily - Tesco - setkání se zlatým kolegou 106 - 02 Semily - Tesco - setkání se zlatým kolegou 106 - 03 Semily - Tesco - setkání se zlatým kolegou 106 - 04 ...a teď pár fotek jen tak po umytí auta (první mytí od doby, co jsem ho koupil a až po víc než půl roce ... konec března 2012) a taky jsem konečně nalepil klubovou samolepku, která se mi doma válela už taky hezky dlouho
  7. Stifler

    Lidskej nevkus

    Jeden nevkus, který jsem před časem vyfotil na parkovišti v OC Futurum v Hradci Králové
  8. V Jihlavě v areálu jedné nejmenované školy jsem viděl kromě jiného i auto, které mě zaujalo hned na první pohled, přestože auto samotné ničím zajimavé není, tak jeho zimní obutí stojí za to...
    • 28
  9. Zachytil jsem taky jednu zajímavou RZV ...a shodou okolností to je přímo česká RZka...místem fotek je Jihlava v areálu jedné nejmenované střední školy...
    • 51
  10. Stifler

    Mobil s netem, navigací atd.

    Aha, na to, co jsem psal já, stačí cena okolo 5.000,- Kč, ale pokud je potřeba, aby to byla echt nová technologie a čtyřjádrový procesor, tak jsou samozřejmě i \"lepší\" a dražší mobily.
    • 26
  11. Stifler

    Mobil s netem, navigací atd.

    V podstatě všem požadavkům (asi až na výdrž baterie, ale nevím, co si mám představit pod velkou výdrží baterie) vyhovuje stroj, co užívám já: HTC Desire (A8181), ale s tou výdrží baterie je to u chytrých telefonů vesměs na štíru, protože člověk nemůže čekat, že mobil, který už má procesor s GHz frekvencí a vlastní RAMkou a blíží se svými specifikacemi spíše počítači než mobilu, bude mít výdrž v řádech několika dnů. Já jsem si koupil výkonnější baterii a když mobil příliš nepoužívám, tak vydrží i 3 dny, ale pokud jsem déle na Wi-Fi a víc s telefonem dělám, tak se může stát, že budu nabíjet každý den. Ale abych se vrátil k požadavkům: Mobil umí jak WAP (GPRS), tak má Wi-Fi přijímač a zároveň umí sloužit jako Wi-Fi hotspot (ale umí to propojit internet s notebookem i po kabelu a to za instalace pouze ovladačů, nepotřebuje to žádný \"Suite\"), display splňuje požadavky, mám dojem, že má právě oněch 640x 480 (úhlopříčka 3,7\"), vnitřní paměť to má nějakých 150 MB, ale to stačí, pokud tam člověk neinstaluje kdejakou pí*ovinu, samozřejmostí je slot na MicroSDHC, na kterou lze instalovat objemnější programy, jako např GPS navigaci s mapovými podklady. OS je Android verze 2.2.2, takže je samozřejmostí možnost instalace všeho možného z AndroidMarketu (Google Play). Co se týče navigace, tak v základu je zde nainstalovaná Google Maps navigace, která je bohužel pouze on-line, ale já třeba používám z velkého množství off-line navigací jednu výbornou: Sygic Navigation, která používá TomTom mapy a je fakt perfektní - mohu jen doporučit. Abych doplnil, OS Android lze tzv. \"rootnout\", což znamená získat administrátorská práva k systému a pak s ním lze dělat psí kusy, takže smazat skoro cokoliv ze systémových souborů. Ale jak jsem byl upozorněn výrobcem, pak ztrácím nárok na záruku. To je asi tak vše, co mohu napsat k uvedeným požadavkům. Co se týče mobilů, tak bych doporučil kontaktovat zdejšího člena \"kujon106\", který má vystudovaných snad už několik Ing. oborů na VŠ a mobilům rozumí snad jako nikdo jiný zde na fóru.
    • 26
  12. Moby, nepospíchej, dej jim trochu času, ony se osmělí, něco nafotí a daj to sem.
  13. Stifler

    Jakou rozpěru? Vyhrálo OMP

    co zkusit tuhle: http://www.sqsracing.cz/produkt/159:178:rozpery-predni
    • 13
  14. Chválím, vypadá to parádně. Taky bych potřeboval takové znalosti a dovednosti.
  15. jééé, tak to už teď závidim...
  16. proč myslíš? hrozí tam něčemu poškození nebo existuje nějaký zádrhel?
  17. Krásná práce, taky mě bude něco takového s nápravou čekat, až jí pořídím. Nezbývá mi než se modlit, aby to vypadalo aspoň přibližně tak skvěle, jak vypadá tvoje práce.
  18. Stifler

    Křižovatka - situace

    jestli myslíš, proč je tam to něco, co by při bližším pohledu mohlo připomínat příčnou čáru souvislou? To asi nejde zdůvodnit jen snímkem z tohoto pohledu... tedy pokud to není jen pouhá chyba inženýrů...
  19. Stifler

    Křižovatka - situace

    1. nevim, kde to je. 2. foto je v malym rozlišení a je z toho prd poznat (jediné, čeho jsem si všiml, je to, že je tohle fotka ve směru hlavní silnice). 3. vzhledem k tomu, že nemohu odpovědět na předchozí 2 otázky, tak nemohu odpovědět ani na tuhle poslední.
  20. Stifler

    ukažte svoji 406

    čakom: upřímná závist.
  21. Stifler

    ukažte svoji 406

    čakom: podložky na změnu rozteče to spraví Ale chce to fotku ještě aspoň zepředu celkovou.
  22. s těma *fuk*** ... [upravil dne 13.5.12 19:25 od Stifler]
  23. No, já jsem se s křižovatkou řízenou policistou, přesněji blonďatou policistkou, setkal pouze jednou za život a to bylo hned první jízdu v autoškole na křižovatce (už nevím které ulice) s Černokosteleckou v Praze-Malešicích, tenkrát jsem ještě něvěděl, co mám dělat, ale instruktor mně včas řekl, kdy můžu jet. Od té doby jsem žádnou takovouhle řidičskou zkušenost neměl, ale věřím, že bych si s tím poradil. Z \"opačné strany\" se mi taková situace nepoštěstila ani v rámci střední školy ani následné ZOPky a teď už je na to pozdě...
    • 32
  24. Stifler

    Křižovatka - situace

    Tohle jsem měl namysli ve svých příspěvcích. Prostě ani ten, kdo má na semaforu směrovou šipku se nemůže spoléhat na to, že má absolutní přednost a musí i tak sledovat situaci v provozu (případně se i někomu podřídit a dát přednost v jízdě), protože i semafory jsou \"jen\" technika, která může vykazovat chyby nebo sporné situace. Přecijen je programují lidi a tam je největší potenciál vzniku chyby.
  25. Stifler

    Křižovatka - situace

    Tommy002: Děkuju. Ještě zjistit, kde o tom hovoří zákon či vyhláška a bude to perfektní.
×
×
  • Vytvořit...