Stibto: Taky teď pracuju na nápravě, ale hotovo jen tak nebude. Zatí, jsem ji jen rozebral, co to šlo a brousit se teprve začne. Navíc mám blém, že nemám na nápravě brzdy, takže ty budu muset pak přehodit ze své stávající nápravy. Povedlo se ti sundat čidla ABS? Jestli jo, tak jak? Jinak to, co myslíš tou viditelnou částí za brzdičem, bude asi štít, ne?