Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Lidskej nevkus

    jj, sticker bomb...na zdejším klubu to také prezentoval wooody na svém břichoplazu.
  2. Už jsem sem zase nějakou dobu nic nepřidal, tak to musim napravit.
  3. Stifler

    Kolik mate najeto?

    Není tomu zase tak dávno (cca 2000 km zpět), co jsem slavil se Zlatuškou malé jubileum, ale bohužel jsem se na tachometr nedíval zrovna ve chvíli, kdy tam skočila \"magická\" číslice, ale až později, tak jsem si dovolil aspoň jedno opožděné foto.
  4. Když jsem byl jednou nakupovat v Jičíně v Kauflandu, tak tam na parkovišti stálo tohle auto a už na první pohled mě zaujala kola. Jsou to něco jako Cyclony, ale se středovou dírou (předpokládám, že černá barva bude jen \"tuning\"). Neví někdo, zda taková kola vyráběl Citroën oficiálně nebo je to jen nějaká napodobenina z měkkého kovu? Tady je ještě foto:
    • 13
  5. Stifler

    GTi-6 (S16, XSi)

    takže Míza prodává, takže toho škrtáme ze seznamu a připíšeme třeba Ivkopivko12tka nebo Shady27 (oba GTi-6).
    • 71
  6. Dadadavid: tak pokud se neberete jen kvůli tomu, že jste spolu 5 let (sestra mé přítelkyně se se svým přítelem rozešla po 7 leté známosti), tak přeju hodně štěstí.
  7. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    Chci foto WooodyCaru... Jinak vám, kluci, závidim, že už to máte hotové. Mně to bude čekat asi ještě zadlouho, teď to mám jen v rozkladu a čekám na dorozebrání zbytku a přísun nových dílů. Jsem zvědavej, jak si s tim pak pohraju, když na to budu úplně sám.
  8. pěkná práce, ale zapomněl jsi v interiéru na popelník a lištu řidičových dveří (lišta dveří spolujezdce není vidět, tak si nemůžu rejpnout).
  9. David a manželka??? :D
  10. Stifler

    Disky - aké ET sa vlezie

    Woiser: to by se mělo bez problémů vejít.
    • 51
  11. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    na zadku se nedá udělat, protože tam je vše napevno, kvůli tomu měnim nápravu třeba já. Dá se geometrie ovlivnit repasí, ale jinak asi ne.
  12. Já bych možná použil spíš než vršek tu spodní část plechovky, to by bylo asi vkusnější.
  13. Míro: Ty jsi byl na srazu taky? Jaktože jsem si tě tam vůbec nevšiml?
    • 73
  14. Stifler

    Co říkate na tento foťák?

    O kterém foťáku je tady řeč? Nějak jsem nepochytil, kterou Fujinu Radek myslí a nechce se mi to tahat z Exifu Přemových fotek.
    • 28
  15. Já hlasuju taky obdobně. Jsem to prakticky denně 1x, 2x někdy i 3x a celkem to každý den nějakou tu hodinku zabere. Sleduju vesměs příspěvky za 24 hodin, takže si udržuju přehled a pak mám svá sledovaná vlákna, jimž se věnuju ještě víc. Jinak na FB taky nejsem, ač jsem kdysi byl, a vůbec mi to nechybí. Na P-C jsem ord půlky roku 2007 a dá se říct, že si držím stejnou úroveň (možná jsem tady před pár lety trávil ještě trochu víc času než teď).
    • 82
  16. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    Charles: Tak až se vám to podaří sundat, tak se poděl o metodu, jak to šlo udělat. Já to zatim jen stříkl WDčkem ze všech stran a až v pátek přijedu domu, tak s tim zkusim zahejbat, jestli to trochu povolilo...nic lepšího mě zatim nenapadlo.
  17. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    no, podle obrázku nového dílu to vypadá, že je to tam jen naražený, ale asi nafest. Zkoušim to nechat prostříknuté WDčkem, jestli to povolí nebo ne... Edit: Bejt to nalisovaný, tak tam asi nedávají ani ten jeden šroub. [upravil dne 8.7.12 19:04 od Stifler]
  18. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    To jsme na tom stejně, taky s tím nemůžu hnout, ale u mě by to bylo potřeba, páč má jedno čidlo upálenej konec a kabel je celkově dost ohořelý.
  19. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    Stibto: Taky teď pracuju na nápravě, ale hotovo jen tak nebude. Zatí, jsem ji jen rozebral, co to šlo a brousit se teprve začne. Navíc mám blém, že nemám na nápravě brzdy, takže ty budu muset pak přehodit ze své stávající nápravy. Povedlo se ti sundat čidla ABS? Jestli jo, tak jak? Jinak to, co myslíš tou viditelnou částí za brzdičem, bude asi štít, ne?
  20. Stifler

    ukažte svoji 406

    Bobo: Tak já ti přivezu svý GTičko nacelolak
  21. Stifler

    ukažte svoji 406

    Bobo: Už po laku? [upravil dne 5.7.12 13:38 od Stifler]
  22. Stifler

    koupě zavedeného e-shopu

    aha, tak tohle jsem nečetl... já na tyhle informační portály nechodím
    • 28
  23. Stifler

    koupě zavedeného e-shopu

    No, vzhledem k \"aktuálnosti\" zprávy na Novinkách.cz to asi překvapuje hodně lidí...
    • 28
  24. Stifler

    koupě zavedeného e-shopu

    Omlouvám se, že vytahuju tohle staré vlákno, ale při článku na Novinkách.cz jsem si zrovna na tohle vlákno vzpomněl http://www.novinky.cz/finance/272304-prodej-veci-pres-internet-se-muze-prodrazit-dane-mohou-jit-do-tisicu.html
    • 28
  25. Super auto, moc se mi líbí. je krásně čisté a neposkvrněné tuningem, jen ať tak zůstane.
×
×
  • Vytvořit...