Musí bejt sundaná vždy, když ji zrovna nevyužíváš.
Edit: A co se týče těch značek, tak je taky jiná věc to, že RZV jsou majetkem státu, proto je nikdo nesmí ničit různými ohýbáními nebo lepením modrých pruhů na značky, na který se nedávaly od výroby, ale provrtání je teoreticky taky poškození značky, ale zjevně to nikomu nevadí. Co si pamatuju, tak když se začaly vyrábět ty nalepovací modrý pruhy s CZkem v kruhu hvězd EU, tak si to každej hned nadšeně lepil na auto a pak se divil, když za to dostal na fleku 1.000,- Kč pokutu (což bylo v tý době - před účinností bodovýho systému - nejvyšší možná výše pokuty)...
[upravil dne 1/3/08 Stifler]