Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. No, třeba bude časem lepší, ale co se týče vlastností, tak mi plně vyhovuje. Už jsem si na něj zvykl v XSičku, tak bude zatim i tady.
    • 32
  2. Stifler

    Američané neznají zeměpis, a vy?

    Náhoda jak sfiňa No, na rozcvičku (první a zároveň poslední pokus) to ujde.
    • 9
  3. Stifler

    Potkávačky a dálkovky u 306ky

    Tak po hrátkách s výměnou volantu a jiných věcech na autě jsem asi zjistil problém dálkovek a potkávaček. Mlhovky jsem už přepojil, aby fungovaly tak, jak maj a problém s dálkovkama bude ten, že páčka je stavěná na starý světla s H4...Dálkovky a potkávačky se mi rozsvítěj najednou, jen když přecvakávám páčkou zpět z dálkovek, nebo když je zapínám, to už nevim, ale jen v jedný poloze toho mezistupně. Takže problém bude asi v tom, škoda jen, že to nemam jak vyzkoušet.
    • 40
  4. Stifler

    Poznávačka - poznej člena P-C

    Mělby odpovědět Radek, ale uhádl jsi.
    • 82
  5. No, já tam naštěstí kovovej věnec nemam a používám pásy, takže i kdybych si asi náhodou kousnul, tak by to nic hroznýho nebylo.
    • 32
  6. Už je to jistý - mam volno, takže nasraz JEDU!!!! Jupíííííí.
  7. Tak jsem si dneska zázrakem zařídil volno na tu sobotu, takže hlásím účast: P306 GTi-6 a jedna osoba-já. Program beru celej - pivovar, muzeum i hospodu
    • 52
  8. Škoda toho krásnýho autíčka.
    • 14
  9. Pěkný videjko. :D Kam na to všichni furt chodíte???
    • 10
  10. Já jsem si na povolování matic koupil momentový klíč.
    • 38
  11. Díky za radu. Nechceš mi to najít? Jestli jsi tam přispíval, tak to najdeš snáž. [upravil dne 2/3/08 Stifler]
    • 32
  12. Aha, Momo jich dělá holt hodně, tak jsem se spletl. Osobně to neberu, každej má svůj názor a mě už prostě ten origo vadil, tak šel ven.
    • 32
  13. Děkuji, to mě moc těší a plně s tebou souhlasím.
    • 32
  14. No, co se týče volantů, tak bych si do auta dal třeba tyhle: Myslim, že tohle je ten, co jsme o něm diskutovali s Béďou. Tenhle tu, myslim, někdo v černo-modrý úpravě nedávno prodával. - samozřejmě s červenou barvou nebo třeba i takovejhle: Jen ty cenovky kolikrát nejsou nic příjemnýho za \"kus něčeho na otáčení\". [upravil dne 2/3/08 Stifler]
    • 32
  15. Pro mě je ten volant moc \"tlustej\" = moc do hloubky, takže s tou mojí nábou bych pak na páčky nedosáhl ani v krizi s nalepovacíma nehtama. ale jinak je na tom e-bayi dost věcí, který bych si určitě pořídil. [upravil dne 2/3/08 Stifler]
    • 32
  16. No, origo tam zpátky nepujde ani kdyby byl pozlacenej. Já už jsem si zvykl na jinou velikost volantu. Stehna jako Schwarzenegger nemam, ale když dám volant úplně nahoru, tak zase nevidim dobře na budíky a horní část volantu mi trochu vadí v pohledu před auto.
    • 32
  17. Tady je fotka toho, jak je dlouhá nába od volantu. Na muj vkus je to až dost. Sotva dostanu na páčky pod volantem, když ho držim. Edit: Neví někdo, jak se nechá nába zkrátit nebo kde sehnat jinou kratší??? [upravil dne 2/3/08 Stifler]
    • 32
  18. no, nedá se říct, že líbí, ale je to rozhodně pro mě praktičtější, než ten origo. Takže dokud se fakt nenajde nějakej volant, kterej by mě na první pohled okouzlil a nebyl by moc drahej, tak bych ho vyměnil, ale prozatim tam zůstane tenhle.
    • 32
  19. No, mě ten volant nevadí, manipuluje se s nim velice dobře, jen má na muj vkus trošku delší nábu, než bych potřeboval, ale jinak ho tam asi nechám. Dostal jsem ho v XSičku a kupovat nějakej novej za hromadu zbytečnejch peněz se mi zatim nechce. To si radši koupim na auto něco dalšího. Edit: Hlavně je tenhle volant menší, než origo, se kterym se blbě točí a blbě se pod něj vejdu - ale nejsem žádnej tlouštík, kterýmu by volant za jízdy šubroval pupek, to ne, ale často jsem do něj při nastupování mlátil nohama - hůř se pod něj lezlo. ---> problém vyřešen. [upravil dne 2/3/08 Stifler]
    • 32
  20. Včera jsem už nevěděl coby a nechtělo se mi jet do OBI... tak jsem si malinko pohrál s autíčkem. Předtím: Potom: Už chybí je to teplotní čidlo. Těm, co byli vloni v Šebetově a viděli moje auto, tak jim ten volant může být povědomý.........ÁÁÁno, je to ten samej, kterej jsem měl v XSičku. [upravil dne 2/3/08 Stifler]
    • 32
  21. jo, mobil na tebe mam, už jsi ho tu dříve psal. Ale vypadá to ještě hůř. Jedinej kolega, se kterym bych si mohl šichtu vyměnit, tak má bohužel už jiný plány, který nemůže zrušit, tak to vypadá, že z toho nic nebude. Ještě zkusim u vedoucího, jestli by nešlo dát mi takhle narychlo dovolenou, ale moc nadějí tomu nedávám.
  22. Stifler

    Provrtání rz / spz pri motáži..

    Musí bejt sundaná vždy, když ji zrovna nevyužíváš. Edit: A co se týče těch značek, tak je taky jiná věc to, že RZV jsou majetkem státu, proto je nikdo nesmí ničit různými ohýbáními nebo lepením modrých pruhů na značky, na který se nedávaly od výroby, ale provrtání je teoreticky taky poškození značky, ale zjevně to nikomu nevadí. Co si pamatuju, tak když se začaly vyrábět ty nalepovací modrý pruhy s CZkem v kruhu hvězd EU, tak si to každej hned nadšeně lepil na auto a pak se divil, když za to dostal na fleku 1.000,- Kč pokutu (což bylo v tý době - před účinností bodovýho systému - nejvyšší možná výše pokuty)... [upravil dne 1/3/08 Stifler]
    • 29
  23. Stifler

    Peugeot 308

    Pochybuju, že ti tady někdo poradí, protože nevim o jedinym členu P-Clubu, kdo by už 308ku měl, natož ještě v naftě. Maximálně ti tady můřou poradit ti, co mají jiný model v dieslu.
    • 6
  24. Krásnej žabák, jen se mi zdá trošku nedodělaný to \"zarovnání\" kapoty po odejmutí předního lvíčka, ale jinak krásný autíčko.
  25. Stifler

    Chromovaná mřížka!

    Ta páska se sehnat dá, ale ta mříž z věznice, to už bude horší... ale vypadá to pěkně.
×
×
  • Vytvořit...