No, na 406ku dávat gumy 205/40 R17 si myslim, že je stejně nějak málo. takovýhle gumy budu dávat já na 306ku...Na 406ku, myslim, patřej 205/50....Ale i tak si myslim, že na 406ku patřej jedině 18\"ky kola a ještě to snížit tak o 40 mm, aby to nevypadalo jako traktor.