Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Zrovna teď u nás řešíme případ, že si chlápek koupil auto v AAA a na tacho to má 156000 km, ale po pár tejdnech užívání se začaly objevovat závady, co při tomhle nájezdu nemaj bejt, tak nějakou náhodou na něho zpoza palubovky vypadla serviska a poslední oprava byla provedena v roce 2007 při 306000 km. Takže z AAA auto nikdy nebrat!!!!!!!!!!
  2. Stifler

    Úprava světlometu

    jj, 306ka má pěkný světla už z výroby, ale já mam ještě nečirou optiku a plánuju pořídit xenony, tak jsem chtěl něco s čočkou a pořídil jsem. Jsem zvědavej na ten tvuj pokus a doufám, že sem dáš i nějaký ty fotečky.
  3. Stifler

    Úprava světlometu

    Tady jsou taky celkem zajímavý světýlka na 306ku:
  4. Stifler

    Úprava světlometu

    Ty světla, co má na tom videu budou zřejmě tyhle: [upravil dne 6/8/08 Stifler]
  5. Stifler

    cislo barvy

    jj, tak to má bejt. Kdyžtak se zeptej tady na fóru Pe.Tra přes U2U, určitě ti pomůže rozluštit, co z těch čísel a písmen je kód barvy. Edit: Můj štítek (třeba to máš podobný): [upravil dne 4/8/08 Stifler]
  6. Stifler

    cislo barvy

    Měl bys mít v motorovym prostoru na levym tlumiči štítek..... Edit: Levý tlumič = na straně řidiče. [upravil dne 4/8/08 Stifler]
  7. Stifler

    predné hmly samo-domo

    To svítí na krajnici a středovou čáru, aby v mlze líp držel jízdní pruh.
  8. Stifler

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Krásný fotky. To musel bejt pořádnej hukot.
  9. Stifler

    ostřikovače

    Pokud mu to při stojícím autě stříká jen dolů, pak za jízdy to bude stříkat ještě níž.
  10. Stifler

    Tuning za 1 mil. Kč

    Já měl XSičko, teda ještě papírově mám, a je to 16V.
    • 47
  11. Stifler

    sedadla

    No, je vidět, že jsi ještě nejel v mym GTičku. Tam jsou sedačky dost tvrdý. Proto jsem se rozhodl pro jejich výměnu za měkčí sedačky, co mi zbyly z mýho XSička. Foto sedaček v GTičku (lepší pohled nemam): Sedačky z XSička: Ty sedačky z XSička jsou mnohem pohodlnější a zadní sedačky mají aspoň opěrky a jsou dělený. Takže tuto výměnu zvažuju opravdu vážně. Nevim, co je na měkčích sedačkách tak špatnýho.
    • 8
  12. To už tady, myslim, i bylo. Ale nevadí, je to povedenej kousek.
  13. Stifler

    Tuning za 1 mil. Kč

    ¨ To je 16V??? Já myslel, že 16V má jen GTi-6ka nebo XSičko new model, myslel jsem, že S16ka a XSičko starej model jsou jen 8V....tak teď teda nevim.
    • 47
  14. Stifler

    306 - Nárazník a kapota

    Tu masku bych si na auto nedal, ale ten nárazník je fakt nádhernej. Rozhodně si nemyslim, že je to kopie levných tuzingových nárazníků na Filcky nebo něco podobnýho. Fakt paráda, do toho bych šel.
    • 34
  15. Stifler

    koupě PC

    No, kdybych to měl měnit já, tak bych byl taky spíš pro nVidii. Radeona jsem měl jednoho Sapphire Radeon X800GTO2 a nijak zvlášť mě ta karta neoslnila. Teď mam nVidii od Asusu EN 7900 GX2 a až na občasnou hlučnost větráčků jsem spokojenej. Co se týče 9600GT, tak to je karta, která udělá za málo peněz hodně muziky.
    • 10
  16. Stifler

    koupě PC

    Nechci rejpat, ale s celerem toho asi moc nenapaříš Taky si myslim, že ten Celeron je jediná brzda výkonu na týhle sestavě. Místo něho bych dal radši Intel Core 2 Duo E7200. Je levný (cca 2000,- Kč), ale s několikanásobnym výkonem oproti Celeronu. To ti můžu doporučit. [upravil dne 25/7/08 Stifler]
    • 10
  17. Stifler

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Tvoje chyba
  18. Neřeš, jak to fučí, odkud to fučí, prostě je to kravina, co má z lidí vytáhnout prachy a k užitku to neni.
    • 11
  19. Stifler

    koupě PC

    No, už je to pěkně starej kousek....Viděl bych to max. mezi 2.000 a 2.500,- Kč, monitor k tomu dostaneš taky a další příslušenství???
    • 10
  20. Už se to tady na fóru probíralo a výsledek je takovej, že ať si to namontuješ do Šáde 120 nebo 406ky Coup´, tak výsledek je stejnej - pouze zvuk syčení, jako má blow off ventil, jinak nic víc. Takže je tohle žrout peněz a nemá to žádnou užitečnou vlastnost.
    • 11
  21. Stifler

    ktere jsou hezci?

    jako traktor to nevypadalo No, ale z týhle fotky na 17\"kách to tak vypadá a ještě s tak nízkejma gumama.
    • 97
  22. Stifler

    ktere jsou hezci?

    No, na 406ku dávat gumy 205/40 R17 si myslim, že je stejně nějak málo. takovýhle gumy budu dávat já na 306ku...Na 406ku, myslim, patřej 205/50....Ale i tak si myslim, že na 406ku patřej jedině 18\"ky kola a ještě to snížit tak o 40 mm, aby to nevypadalo jako traktor.
    • 97
  23. Stifler

    L zad. podběh 306 break

    No, shnilé.....pozink je podle mě jen zvenku a když ti začne hnít plech z druhé strany, tak nenaděláš nic. Ten podběh tam neni jen na parádu
    • 47
  24. Stifler

    výfuk...pegy306

    Asi sis trošku spletl sekci.
  25. Stifler

    Policie a Tuning

    Když už jednou vyřkneš výši pokuty, tak ji už NESMÍŠ ZMĚNIT!!!
×
×
  • Vytvořit...