Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Titanové hrnce za 70 litru

    Pe.Tře, gratuluju a jsem moc rád, že to takhle dopadlo. Všichni víme, že to tak jednoduché nebývá. O to více překvapuje, že se ti to podařilo a pravděpodobně i jednoduchou cestou.
    • 61
  2. Stifler

    Par otazek na 406 2.0 HDi 80kW

    Tak pokud je to stočené, tak by se ta hodnota neměla vrátit, protože skutečné ujeté km by si měla pamatovat snad jen ŘJ serva (alespoň mi to tak někdo řikal), takže bude asi oříšek, proč ti to takhle změnilo hodnotu.
    • 6
  3. Stifler

    Par otazek na 406 2.0 HDi 80kW

    Já ti maximálně můžu poradit s tím, že čidlo venkovní teploty je v pravém vnějším zdrátku na spodní straně. Jinak si myslim, ale je to jen doměnka, jestli ten interval 65000 km nebude na výměnu rozvodů
    • 6
  4. FrantaCV: a ten Rom, co šel zaplatit parkovné, byl řidič nebo spolujezdec? Přema: Tak se zase nic nedozvim Ale doufám, že tady na Clubu nemáme takovéto jedince (hulváty). Peugeot09: Pokud se budeš snažit policistovi znepříjemnit výkon jeho práce, tk počítej s tím, že i on ti bude znepříjemňovat život a také tvé peněžence. Nevěř tomu, že by se na žádném autě nenašlo něco, za co by se dala dát pokuta. Většinou takové trapné pokusy, jako je to video, stejně skončí jako rána do prázdna. Někdo se snaží se pobavit na účet policie a stejně si k ničemu nepomůže, maximálně se mu uleví z jeho mozkového zatmění a stresu, ale sám příjde o svůj čas a možná ještě o peníze, pokud bude hodně drzej.
    • 50
  5. Michal.x: Neomlouvej se, já vždycky uvítám každou radu a nic nezatracuju. Co se týče kombinace jednotky Bosch a snímače Denzo, tak to mi nic neřiká. Ale dokud všechno funguje tak, jak má, tak to neřešim.
    • 51
  6. Stifler

    Technická poblíž Trutnova

    A proč si je tam nenamontuješ? Pokud máš na autě světla jako v avataru, tak by neměl být problém je tam napasovat.
  7. kikitimikiti: AKCZ má založené vlákno v sekci \"naše káry\", tak se tam podívej a určitě se to dozvíš.
  8. I Ferry zná pana \"Jasného\"? To by mě zajímalo, kdo to je a jestli to je ten člen P-Clubu. Takový hovado by bylo dobré vědět, kdo to je.
    • 50
  9. Stifler

    zlobí mi štěrače

    Ahoj, Kari. Taky tě vítám v klubu. Já bych se přikláněl nejvíc k té páčce stěračů. Být to motorkem, tak by to asi nestíralo stále stejnou rychlostí a vždy desetkrát, ale bylo by to nahodilé. Dešťový senzor obvykle blbne jinak - pouze v rychlosti stírání, ale ne v dojezdu do výchozí polohy. Ten dojezd setady na fóru kdysi před lety řešil relátkem z Felicie, ale bylo to, tuším, u 306ek a bez dešťového senzoru. Podle mě v tvém případě to bude něco jiného a relátko ať už z jakýhokoliv vozu by nepomohlo. Prostě shrnuto a podtrženo: stírá to vždy přesně 10x, stírá to stejnou rychlostí v každé poloze páčky, stěrače se nevracejí do výchozí polohy...vychází mi z toho porucha v elektrice, což bych začal řešit u páčky a až kdyby se tohle nepotvrdilo, tak bych hledal závadu v motorku stěračů. P.S.: Jinak chválim výběr vozu i motorizaci.
    • 48
  10. Tak snímač tlaku turba mám již objednán, tak doufám, že v pořádku dojde.
    • 51
  11. Tak dneska jsem byl na diagnostice a výsledek je takový, že je špatný snímač tlaku turba. Hledal jsem ho na autokelly.cz, ale nějak jsem ho nemohl v sekci 406 2.0 HDi 110k najít. Každopádně závada je zjištěna a teď budu muset jen sehnat nový nebo použitý funkční snímač tlaku turba (na prvním obrázku od Ericceho je žlutě). Kdyby někdo náhodou měl doma takový snímač, tak dejte vědět. Edit: Ještě možná bude problém s váhou vzduchu, ale je to mnohonásobně méně pravděpodobné než ten snímač tlaku turba. Po výmazu závad z ŘJ se hned po nastartování objevila závada znovu a opět to hlásilo : \"Signál tlaku turbodmychadla - zkrat na plus pólu\". Před výmazem tam byla ještě vedle toho závada \"chyba synchronizace vačkového hřídele s klikovým hřídelem\". [upravil dne 11/10/10 od Stifler]
    • 51
  12. Tome - krása Ale chtělo by to asi toto vlákno uzavřít a založit nové čistě jen o Impreze.
  13. Téééda. Díky za informace a rady. Už se chystám na diag., takže co nevidět snad budu vědět víc a nějak to dám s pomocníky do kupy.
    • 51
  14. Stifler

    černej ďábel

    To křídlo mi připadá jako ze 406ky od Scratche. Ale jinak jsi na autě odvedl pěkný kus práce
    • 34
  15. No, zkoušel jsem pročistit kontakty od snímače turba (na obrázku od Ericce žlutý a snímač polohy plynového pedálu červený) a nic se neděje. Kontrolka svítí dál jakoby nic. Jen mě zaráží, proč v nouzovym režimu nefunguje turbo - nevim, jestli je to schválně nebo tou závadou, ale nejede. Na jedničku to po těch 3000 ot/min jakoby zastavuje, ale dvojka se už vytočit nechá, ale jak jsem už psal, žere to jak tank a nejede to. Už bych to potřeboval vyřešit, takhle si netroufnu žádnou delší trasu jet.
    • 51
  16. Já jsem jí odpojoval již několikrát, ať už kvůli čištění nebo \"jen tak\" a nikdy to nic nehlásilo a na chod motoru to vliv nemá (pokud ji opět připojíš před jízdou). Ani nemusíš odpojovat autobaterii při práci.
    • 51
  17. Ericce: Díky moc. Hned je mi to jasnější, co je co. Vim, že to vidim v motoru, kdykoliv se tam podívám, ale nevim, jak se to jmenuje. Děkuji.
    • 51
  18. Stifler

    vodni dymka - shisha

    Nevim, nevim...já vodnici nemám, ale už jsem ji také zkoušel. Je fakt, že v hospodě jsem jí nikdy nikde neviděl, ale zkus to, třeba tě pustěj... Cenu ti taky neřeknu, ale nebude to asi tak levný, aby se tim daly cigarety úplně nahradit.
    • 27
  19. Stifler

    EGR ventil

    plaky23: Nechceš rovnou udělat fotonávod \"jak na to\", aby věděli i ostatní? Všude jsou návody, na co kde šáhnout, ale chybí k tomu fotografický doprovod, jak co vypadá, kde se to v motorovym prostoru nachází, kde co uvolnit, odšroubovat, co kde vyndat, jak čistit ten bordel, foto, kolik bordelu jsi tam měl ty , jak jsi vyrobil to těsnění, kam jsi ho dal atd......
    • 29
  20. Fakt? To jezdí takhle blízko mě? Asi tamtudy budu jezdit častěji, ať se zvýší šance, že auto uvidím naživo.
  21. Michal.x: To je zajímavý, ale ikdyby to bylo tebou popisovaným problémem, tak si s tim neporadim. Nejsem na auta odborník, natož pak na elektriku. Takže se asi budu muset spokojit s tím, že mi to občas tu chybu vyhodí. Jinak včera jsem jel ještě bez rozsvícené kontrolky, která se mi za jízdy po nějakých 8 km rozsvítila a pak zase po dvou nastartováních svítila a potřetí už zase nesvítila - to jsem z toho jelen...
    • 51
  22. Ericce: Tak pokud se mi podaří, tak ten sprej zkusím sehnat a uvidíme. Jinak turbo nepíská vůbec (asi kvůli nouzovému režimu - jakoby turbo vůbec v autě nebylo), žádný dým z výfuku taky nejde, propouštění oleje ani nevim kde zjistit. Ten senzor nad intercoolerem má vypadat jak? Vim, že v takovém očku tam jeden visí, ale jestli je to on, to už nevim Michal.x: snímač polohy plynového pedálu nevim, kde se nachází a nejsem ani dost zručnej, abych si to opravil, pokud by to bylo ono. Ale pokud by to bylo ono, tak by mi ta kontrolka musela svítit pořád, ne? I včera večer, když jsem jel z práce, tak kontrolka nesvítila a auto jelo normálně.
    • 51
  23. Tak dneska ráno, když jsem jel do práce, nastartuju a kontrolka diagnostiky motoru se mi nerozsvítila ani postartu, ani za cesty. Tak jsem zvědavej, co se stane večer, až pojedu z práce... Nevim, proč si to se mnou takhle hraje. Buď to má svítit fort nebo to má dát pokoj a fungovat tak, jak má. Tohle chvíli jo, chvíli ne se mi vůbec nelíbí...Asi něco odchází, ale ještě to neodešlo úplně. Chvílemi to obživne a pak zase umírá.
    • 51
  24. jj, už se na tom pracuje a snad v sobotu budu vědět víc (konkrétní závadu).
    • 51
  25. Tak jsem včera důkladně pročistil váhu vzduchu i vybral spoustu srnčích chlupů ze vzduchového filtru a dneska už po nastartování zase svítí kontrolka diagnostiky motoru a auto jede v nouzovém režimu, takže váhou to není. Což znamená, že to bude něčim vážnějším a bude to pravděpodobně vyžadovat nějakou větší finanční investici.
    • 51
×
×
  • Vytvořit...