Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Vvitty: Asi jsi nepochopil, kam tahle debata směřuje. Nebo jsem to nepochopil já? Podle mě jde o to, že se tady najednou zjevilo, že bude Šebetov, aniž by byla přípustná jakákoliv diskuze (je už jedno jestli by šlo o diskuzi k termínu srazu nebo jeho místě atd...), jde o to, že, dle sdělení Pe.Tra, vedení něco rozhodlo na základě žádosti někoho (nikdo neví koho a kolika lidí) a členská základna nedostala možnost se k tomu vyjádřit, popř. něco navrhnout. Ano, volíme do vedení klubu své zástupce, kteří \"jednají naším jménem\" (=jménem řádných členů), ale jsou věci, o kterých by měli rozhodovat přímo členové nebo by měli mít alespoň možnost se k nim vyjádřit a ideálně v době předchozí rozhodnutí. Je dobře, že jste si s Džáňou vše vysvětlili, ale proč to neprobíhalo veřejně na fóru? Uvítal bych před každým budoucím srazem aspoň v rozumnou dobu dopředu nějaké vlákno, kde by se mohl každý ke všemu týkajícímu se nadcházejícího srazu vyjádřit a zároveň by byl informován, co se chystá, kdy se chystá a kdo se na tom podílí atd... Bylo by to těžké zařídit?
    • 60
  2. Pe.Tr: Aha, děkuji. Ani nevím, že nějaký takový zápis existuje. Žádné upozornění na mail mi o tom nepřišlo a na fórum jsem se asi nepodíval včas, kdy to bylo v příspěvcích za posledních 24 hodin. Sice i toto oznámení je takové postavení před hotovou věc bez jakékoliv diskuze. Vlastně to potvrzuje můj příspěvek z 19. 6. 2011 v 13:37 hodin.
    • 60
  3. Pe.Tře, beru na vědomí. Jen jsem nečekal, že to, co bylo za minulého vedení a pak se změnilo, bude nyní zase změněno zpět k původnímu stavu a bez jediného slova...a když už se tak stalo, tak se mohlo jen na fóru objevit vlákno informující, že si velká spousta nejmenovaných členů (které bys jistě jmenovat nemusel) přeje mít letní sraz v Šebe a že tímto oslovuješ Wolfiky a Trundika, zda sraz chtějí uspořádat a k tomu by mohla být volná diskuze (jen mi nedochází, proč tito členové, kteří chtějí sraz v Šebe, neoslovili rovnou Jirku W. nebo Trundika jakožto organizátory předchozích srazů, aby se sami nabídli s uspořádáním letního srazu). Takové soukromé domlouvání mimo celou členskou základnu je takové divné. Ale chápu tě, jestli jsi měl nějaké důležité důvody, to nezveřejňovat a jednat soukromě pouze s organizátory srazu.
    • 60
  4. Mizlerek007: O tamté GTi-6ce si myslím, že to sbaští ještě velké investice..v poznámce u inzerátu chybí ŘJ, což je opravdu velký problém sehnat a bez toho ti to nikdy jezdit nebude...asi to bude nějaká skládačka po bouračce...chybějící chladič a výfuk hovoří za vše...tohle je pro člověka, kdo má spousty peněz a času se tomu autu plně něnovat, aby to vůbec mohlo jezdit...
  5. No, abych řekl pravdu, taky mě docela zarazilo, že nikde nebylo vlákno o hlasování o pořádání letního srazu nebo nějaké informace o tom, že někdo vůbec nějaký sraz pořádat chce...prostě se tu najednou zjevilo oznámení, že sraz bude v Šebetově a hotovo.
    • 60
  6. Aha... já myslel, že když píšeš \"nejsou finance, to víme všichni\", tak jsem myslel nějaké \"všeobecné\" finance, o kterých máme všichni přehled... Tak to je mi už jasný.
    • 60
  7. Pe.Tr: nejsou finance? Já tedy nemám přehled, jak na tom jsme na klubovym účtu, ale měl jsem za to, že z Kokořínského srazu bylo přes 9000,- Kč přebytek...
    • 60
  8. Podzimní sraz bude... hned o měsíc později...
    • 60
  9. K té BSI - kudy jsi ji vyndával? musel jsi vyndat celou pojistkovku nebo to šlo jinak ven? a kudy? Moje VINko je: VF38BRHZE81045131 a typ zamykání je tento: A tady je pro zajímavost návod k montáži centrálu se schématy zapojení: návod
    • 30
  10. Mizlerek007: Tady pro tebe mám prá kousků: Jeden super drahej kousek: http://www.sportovnivozy.cz/12118-peugeot-306-s16-maxi-bodykit Jeden kousek za hubičku, ale je to jen pětikvalt S16 112 kW: http://www.sportovnivozy.cz/18307-peugeot-306-s16-velka-bystrice Jedna hajkra vyrachtaná a několikrát po bouračce: http://www.sportovnivozy.cz/15296-peugeot-306-gti6-s16-ceska-lipa Jeden kousek čekající na rekonstrukci: http://peugeot-306.autobazar.eu/20-s16-gti-id1975399.html Zase jedna S16ka old model 112 kW: http://peugeot-306.autobazar.eu/20-16v-s16-id2446036.html Jedna Rally verze: http://peugeot-306.autobazar.eu/20-s16-gti-id535690.html A ještě jeden drahej kousek: http://peugeot-306.autobazar.eu/20-s16-gti-id506035.html
  11. Stifler

    Nová kola na 406

    Tak za 5 tisíc si nekoupíš ani jediný kolo z toho tebou uvedeného odkazu, to si radši kup nějaká ojetá kola a doufej, že nebudou nikde házet a budou schopný provozu bez investic. Grafiku nekupuj, pokud ti všechno běhá (předpokládám, že nepotřebuješ mít u hraní her max. detaily). Grafika je věc, která ztrácí okamžitě na hodnotě. Já si kupoval v roce 2007 fung novou sotva na trh uvedenou grafiku nVidia 7950GX2. Byla to první gigovka na celosvětovém trhu a myslel jsem si, že když si koupím tu nejlepší věc na trhu, že mi to hodně dlouho vydrží, ale nic takovýho se nestalo. Počítač jsem vloni prodal za 10.000,- Kč komplet a ta grafika mě o ty 3 roky dříve stála samotná cca 17.000,-Kč. Nyní už bych si tyhle peníze dokázal představit utratit zcela jinak.
    • 39
  12. Stifler

    Nová kola na 406

    Dadadavid: Ale jestli jsi koukal na cenu u těch kol, co jsi sem dal, tak je to docela pro tebe asi nereálná částka...
    • 39
  13. HonzaZ: pojistkovku jsem zkoušel sundat, ale ze zadní strany pojistkovky je velké množství drátů a k těm jsem se nemohl dostat, abych to nějakým záhadným způsobem mohl vytrhat z pojistkovky a nic nepoškodil...
    • 30
  14. straki007: Ty můžeš poradit vždycky, tvoje znalosti jsou vždy vítané. Každopádně, jak by jsi mi tedy poradil, abych dostal do auta tu dokupovanou ŘJ centrálu tak, abych měl všechny potřebné dráty na jednom místě (jinde než u BSI) a dalo se to někam připojit a ŘJ v autě schovat tak, aby nebila do očí? [upravil dne 18.6.11 14:20 Stifler]
    • 30
  15. Přesně tak to mam i já a asi všichni 406káři.
    • 30
  16. Děkuji vám za info. Dneska ráno jsem jel do práce a bez jakýhokoliv zásahu jsem ráno normálně odemkl centrálem. jakoby to vše fungovalo bez problémů, ale včera to prostě asi stávkovalo. Co se týče BSI, zajímá mě, zda jde vyndat a jak a kudy. Když jsem to zkoušel, jak jsem psal v úvodu tohoto vlákna, tak jsem se k ní prostě nedostal tak, abych tam mohl strčit dvě ruce, odpojit konektory a BSI vyndat nebo alespoň pracovat s dráty u konektorů. Tak mě zajímá, zda někdo z vás ví, jak a kudy se dá BSI vyndat, popřípadě jak vyrobit dostatečný pracovní prostor pro 2 ruce, abych mohl operovat s drátkama. Pokud má někdo fotky, co se musí kde zmáčknout, odšroubovat nebo vycvaknout, tak budu jenom rád.
    • 30
  17. Takže jestli to chápu správně, tak mi dioda po otočení klíčku a dlouhém stisknutí zhasne? Mně ta diodka problikává v rychlých impulzech....tak doufám, že se mi jí tedy podaří umlčet. Děkuji za tip, až to vyzkouším, tak dám vědět, jak jsem dopadl. A s BSI nikdo neví?
    • 30
  18. straki007: Omlouvám se, zapomněl jsem, že jsou dva druhy. Já mám dálkáč na JEDNO tlačítko.
    • 30
  19. Ahoj, dlouho jsem Vás nežádal o radu, tak už to přišlo. Včera se mi u klíče s tlačítkem dálkového centrálu rozpadl ten čudlík. Říkal jsem si, dobrý, to zítra slepím a bude to fungovat dál. Dneska jsem to slepil (až na druhý pokus) a ejhle, dálkáč nefunguje. Dioda na klíčku problikává, ale s autem to nic nedělá. Co jsem tedy udělal špatně? Nebo je možné, že jsem tam něco mohl vyzkratovat nebo něco podobného? Popřípadě mám další žádost o radu. Mám koupenou sadu ŘJ s kabeláží a dvojicí vystřelovacích klíčů, což jsem si kupoval ještě kdysi do zlaté 306ky a zůstalo mi to do dneška. Chtěl bych si ty klíče vyměnit za stávající origo klíče u 406ky, ale tu ŘJ bych potřeboval napíchnout k BSI v autě (protože nevim, kam jinam bych ji napíchnul a kudy vedou potřebné dráty, aby byly pokud možno všechny pohromadě). V rámci instalace osvětlených clon a samostmívacího zrcátka jsem se zkoušel dostat k BSI, ale prostě jsem se k ní nedostal. Zkoušel jsem to přes pojistkovku, kterou se mi nepovedlo dostat z auta ven, abych měl přístup k BSI, a zkoušel jsem to spodem po oddělání toho tapecu. Nikudy jsem se tam prostě nedostal. Dá se vůbec BSI vyndat z auta nebo se k ní dostat aspoň natolik, aby tam měl člověk nějaký manipulační prostor pro 2 ruce? Za každou radu předem děkuji. [upravil dne 18.6.11 12:48 Stifler]
    • 30
  20. Stuchy: Tak ta 405ka je naprosto luxusní... [upravil dne 16.6.11 20:34 Stifler]
  21. Stifler

    Velké díky Pe.trovi

    MilanF1 to vystihl přesně. Vítej zpět a věřím, že nyní bude vše úplně jinak a ke spokojenosti všech. Jsem moc rád, že ses z toho poučil, ostatně kvůli tomu tady ten dočasný ban je, a věřím, že už nebude další banánek potřeba. Však jsme to rozebírali po SZ.
    • 29
  22. Stifler

    Nafta FuelSave z Shell

    chechet: :D To jsem se pobavil, ale je pravda, že to mnoho lidí bere vážně...co vidí v televizi = to je svaté a je to vždy pravda.
    • 29
  23. Stifler

    pug by oni - prodano :(

    Loupat se asi nebude, jen ty samolepky asi nebudou mít zrovna nejideálnější podmínky pod tím lakem a asi to bude rychleji žloutnout.
  24. mk405: Já vím, vypadá to líp s tim CDčkem, proto to rádio vyhazovat nebudu. Já mam jen rád, když je všechno v autě plně funkční, proto jsem tam to rádio nenechal...až budu chtít řešit vzhled na úkor funkřnosti, tak si tam dám to CDčkový rádio a budu přehrávat jen CD changer... Já to rádio sehnal zde za 670,- Kč s poštovnym: Jinak po poruše toho mého rádia jsem si chtěl sehnat jiné na Aukru...přihazoval jsem a přihazoval, ale když se cena dostala na konečných 1215,- Kč, tak jsem to vzdal, takovou cenu pro mě to rádio zase nemá...
  25. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Scratch: Já mám teda za to, že to nebyla sobota ale neděle... Nápověda: celou sobotu jsem byl v práci až do nedělního rána. A jestli tady budeme psát každý minisrazík u tebe na chaloupce, tak tady za chvíli nebude nic jinýho.
×
×
  • Vytvořit...