Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Stuchy: Stačí jiné budíky, nemusí hned měnit celou palubovku...
  2. A už máme korupci ve vedení klubu... :D jj, pořádek musí být. Jsem zvědav, jestli mam já špatné domněnky, nebo mám pravdu a opravdu se podrobné vyúčtování ofiko srazů nevede.
  3. Měly by být účtenky i nějaká přehledová listina, ale třeba od Kokořínského srazu bys mi to na fóru nenašel? Jinak by se tyto podrobné rozpisy, co kolik skutečně stálo, také měly samozřejmě objevovat v účetní uzávěrce a to jsem si jistej, že určitě nebylo, proto se domnívám, že se takové podrobné vyúčtování ani nevede.
  4. Já nechci do nikoho rejpat a nemyslím si, že někdo z vedení spravující účet krade,le když se bere slovo transparentnost vážně, tak si pod tím představuju 101% informací o pohybech na účtu. Srazové vyúčtování, kde by bylo přesně vše dopodrobna rozepsané jsem nikdy u žádného srazu neviděl. možná je to jen moje chyba, že jsem si to na fóru nenašel, pokud to tady je, ale mám za to, že se podrobné vyúčtování nedělá, tak nevim kde je pravda.
  5. No, já si tím nejsem jistej úplně na 100%...ano, účet je veřejně dostupný každému, takže jakási kontrola tam je, ale na druhou stranu, když se tam odečítají položky např. za oficiální sraz klubu, tak je tam jednorázová částka a už se nikdo nedozví, co bylo třeba za pronájem chatek, popř. celého kempu, co bylo za ceny do orienťáku, za stravu atd...takže ta transparentnost taky není zcela úplná - aspoň je to můj názor, tak doufám, že mě tady někdo za to neukamenuje.
  6. Stifler

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    ketchup: Zdravím kolegu ze Semilska...dá se to najít na netu třeba na www.aluramecky.cz
  7. Pata, Ferry: Já vím, že ji tam mít nemusím, sám na to řidiče při dopravních kontrolách upozorňuji, ale vozím ji proto, abych ji někde doma neztratil. Vím, že by měla být uložená na stejném místě jako velký TP, ale tam mam už nacpané jiné věci, tak to vozim u sebe...nepřekáží mi to v tom pouzdře a aspoň to zaplní prázdné místo... navíc díky tomu můžu kdykoliv zjistit přesné datum platnosti STK.
    • 28
  8. Škoda, že jsem byl v práci, jinak bych tam skočil znova...nevim, jestli tam ještě něco měl, ale asi by se našlo...jinak webovky určitě nemá, ten pán vypadá, že ani neví, co to je mobil, natož počítač... MilanF1: To nesmíš koukat na náklady...je to příjemná cesta a ty trhy nejsou jen o tom pouzdře, je to prostě kulturní akce s prodejní výstavou chovné zvěře.
    • 28
  9. Stifler

    Lidskej nevkus

    Za zelená už na mobile.de byla před pár lety, tenkrát ještě jako stříbrná...vim, že jsem si jí všiml, když jsem sobě sháněl GTičko...ta oranžovočervená nevypadá ošklivě...to zase takovej nevkus neni.
  10. Stifler

    ukažte svoji 406

    To je Bawor souseda...měl tam ještě zarostlýho Fiátka 125, ale toho už asi někam vyhodil do šrotu, pak tam jednu dobu byla ještě Felda, ale ta šla pryč jako první...teď už zůstal poslední mohykán Bawo, ale asi taky půjde pryč, protože jsem už dlouho neviděl susedovýho pojízdnýho Bawora, takže ho buď někde rozstřelil (jezdí furt ožralej) nebo ho prodal a teď mu bude zarůstající Bawo k ničemu
  11. Milane, zajeď zítra na trhy do Roztok a uvidíš.
    • 28
  12. Hoši, asi si to pletete, tohle není šrajtofle, ale pouze pouzdro na doklady. Já nechávám doklady v autě, takže problém s nošením nemám, ale kdybych to chtěl i nosit, tak s tím určitě taky žádný problém mít nebudu.
    • 28
  13. Stifler

    Používáte ještě ICQ?

    Tak situace se trochu zlepšila...obšas na ICQ už pár lidí potkám a pokecáme, už to není taková tragédie jako dřív.
  14. Dneska je v Roztokách u Jil. Krakonošova tržnice a čirou náhodou jsem tam objevil pána, co prodával kožená pouzdra na doklady se značkami automobilek....náhodou jsem mezi nimi spatřil poslední kus s logem Peugeot, tak jsem neváhal a těch 100,- Kč jsem zainvestoval. Myslím si, že to stálo za to. Všechno se mi tam pohodlně vejde (kromě povinnýho ručení, které se mi nechce ohýbat, ale na to mám zase jiné pouzdro). Tady pár fotek:
    • 28
  15. Stifler

    ukažte svoji 406

    Jedna momentka ze včerejška...já vim, je to špinavý jako prasátko, ale to se brzo změní.
  16. Jedna momentka ze včerejška...já vim, je to špinavý jako prasátko, ale to se brzo změní.
  17. Stifler

    Lidskej nevkus

    jo, ta 605ka už tady někde je, ale jak už je tu psáno...je na prodej už hooodně dlouho a asi ještě hoooodně dlouho bude, vzhledem k tomu, jakej bast z toho majitel udělal.
  18. D.Benny: No, je to taková tmavěčervená metla...prostě Lucifer Nevim, jak to blíž popsat, ale budu moc rád, když sem napíšeš, až se bude moje auto hodit.
  19. Stifler

    Lidskej vkus

    Tak za mě to nevypadá až tak hrozně....když si projedete celé tohle vlákno, tak tady jsou mnohem větší hrůzy...jak píše .mycTD, má to styl.
  20. slavco25: Tak to neni zase nijak špatná leštička typu Tesco tuning (vibrační volant). S tímhle se to muselo dělat parádně.
    • 40
  21. D.Benny: A kdy začnou chtít taky červený frantíky?
  22. A extra pro mě dej fitku i toho tvého leštícího přístroje, díky
    • 40
  23. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Já jel včera trasu Nová Paka - Úlibice - Hradec Králové - Vysoké Mýto - Litomyšl....no prostě až do Brna a zpátky přes Pardubice a nikoho jsem cestou nepotkal....a to jsem čekal, že aspoň v Brně někoho potkám, když je zde silná Brněnská členská základna...
  24. Stifler

    Nové logo Peugeot-Clubu

    Pata: To bych rád, ale ten nejnovější font jsem na netu nikde nesehnal. Takže jediný návrh, kde je použit jen jeden font, je ten psaný \"kurzívou\"...
    • 19
  25. Stifler

    Nové logo Peugeot-Clubu

    Ceee: Tohle je dělané \"Peugeot\" fontem....nápis Peugeot u prvního návrhu je dělán novým fontem, který Peugeot začal dělat spolu s novým logem...nápis \"club\" a potom i Peugeot na těch návrzích v kurzívě je taky font Peugeot, ale předchozí tomu poslednímu a zároveň současnému fontu...je z dob řad 306, 406.....tady je vzoreček: A k těm posledním dvoum návrhům - ty jsou jen jako moderní verze loga klubu s vyobrazením oficiálního a aktuálního loga výrobce. Pechy: Tvůj návrh není zlý, ale pro mě je až moc složité to logo...v jednoduchosti je krása a navíc ten font se mi moc nelíbí Jirkap, Medvěd: Já tady nechci rozvášnit debatu na téma nového loga klubu...jen mě zajímá, jestli má někdo taky třeba svoje návrhy, jak by takové klogo vypadalo podle něho...přecijen 100 lidí 100 chutí... Jinak samozřejmě pro mě je nejlepší taky návrh bez www adresy, ale chtěl jsem dát víc návrhů, aby to nevypadalo tak jednostranně.
    • 19
×
×
  • Vytvořit...