No, já si tím nejsem jistej úplně na 100%...ano, účet je veřejně dostupný každému, takže jakási kontrola tam je, ale na druhou stranu, když se tam odečítají položky např. za oficiální sraz klubu, tak je tam jednorázová částka a už se nikdo nedozví, co bylo třeba za pronájem chatek, popř. celého kempu, co bylo za ceny do orienťáku, za stravu atd...takže ta transparentnost taky není zcela úplná - aspoň je to můj názor, tak doufám, že mě tady někdo za to neukamenuje.