Jo, vim o tom. Řekl bych, že naprostý většině národa přijdu - né občas, ale permanentně - jako \"bla, bla, bla\" a vůbec mi to nevadí. Komu tak připadám, nemusí se se mnou nikdy bavit a dělat, že neexistuju. Já si jen zakládám na své upřímnosti a když to někoho občas nase*e, tak mi to vůbec nevadí.
Takže, kdo má na mě stejnej názor jako Scratch, ať na mě od teď nemluví.
K tématu: Věřim, že to půjde \"po dobrém\", protože jinak v klidu pojedeme a ať prokážou, že jsme porušili zákon, pokud budou schopni definovat, co to je \"závod\" a čím jsme toto ustanovení porušili.
Něco jiného by byla spanilka, tam by se už dalo hovořit o \"zvláštním užití pozemní komunikace\" (to už se tu řešilo několikrát u dřívějších srazů), ale orienťák je o tom, že nejede kolona Peugeotů, ale o tom, že jezdí každá posádka samostatně a těžko nám kdokoliv prokáže, že tam někdo s někým závodí. Cožpak my někdy jezdíme na čas a porušujeme kvůli tomu předpisy?