Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Datum je teoreticky v pohodě, tak uvidíme, jak se to vyvine.
    • 82
  2. Stifler

    virtual tuning

    No, tak Photoshop už zdaleka není králem mezi programy na úpravu fotek, existuje i mnoho free prográmků. Jedním z velice šikovných je např. GIMP, zkus ho.
  3. Já chodim do práce i o víkendech
    • 82
  4. Když by dorazil i Mischelin ze Dvora, tak bych snad i já popřemýšlel. Pokud by byl dobrý termín a čas, tak bych snad i tu cestu vážil.
    • 82
  5. Stifler

    Coupe 406 by kukikuk =o)

    Mně se tohle provedení Coupéčka líbí, ikdyž jsem spíš zastáncem jednobarevného auta - měňavka je dobrá, ale kombinaci bílá-červená, bych já asi nevolil, ale jinak paráda
    • 67
  6. Stifler

    Signalizace zamčení auta

    A proč mně se interiér nerozsvítí při odemčení auta?
    • 21
  7. Stifler

    Signalizace zamčení auta

    Já mám jednotlačítkový dálkáč a při uzamčení mi to svítí pár sekund a při odemykání mi to rychle bliká. Dodám jen že jsem s autem nic nedělal, takhle jsem to už koupil a věřim, že do toho nesahali ani bývalí majitelé, že je to tak od výroby.
    • 21
  8. Stifler

    Denní svícení a přívěs

    I já děkuju za vyčerpávající informace.
    • 21
  9. Stifler

    Denní svícení a přívěs

    Ano, denní svícení znamená být viděn zepředu, což je vlastně význam svícení ve dne jak automobily užívajícími světla pro denní svícení, tak auty užívajícími klasicky potkávací světla. V noci je to bez debat. Ale z logického hlediska by to mělo být tak, že přívěs ve dne být osvětlen nemusí právě z důvodu, že postačí osvětlení vozidla v přední části. Starší (již neplatná) právní úprava nevyžadující svícení ve dne na tom byla obdobně, nevyžadovalo se při jízdě s přívěsem zapnutí osvětlení vozidla. Proto mě zajímá, jestli se na tom něco nezměnilo. V zákoně o provozu na pozemních komunikacích se nic k této tématice nepíše.
    • 21
  10. Mam dotaz. Pokud má člověk na autě namontovaný denní svícení a jede přes den s připojeným přívěsem, musí mít rozsvícena potkávací světla, nebo stačí světla pro denní svícení? Jde mi o to, že když pojedu se zapnutým denním svícením, tak nebude přívěs svítit. Musí být ve dne přívěs osvětlen? Stačí mi, když mi tady někdo napíše, v jaké právní normě se to dá najít nebo názor nějakýho odborníka na tuhle problematiku. Díky
    • 21
  11. Tak to je fajnový.. jéé Jilemnice cca 15km Jo jo, je to kousek a čas od času do Vysokýho nebo do Tříče jezdím, tak se třeba někdy i potkáme.
    • 23
  12. Vítám tě mezi námi a jsem rád, že je tu další člen z okresu Semily
    • 23
  13. Stifler

    ukažte svoji 406

    Mně se tam ty kola líběj
  14. Ne, není blbě zajetá. Měl jsem od MatrixChoseho půjčenou jeho váhu vzduchu s celým airboxem a jelo to auto značně líp, takže vim, že je problém ve vzduchovym filtru a váze vzduchu. Každýmu jinýmu jede 2.0 HDičko jako z praku a 200 km/h pro něj není problém, ale u mě je to trošku o něčem jiném, prostě to nejede.
    • 36
  15. V mym případě je třeba v nepořádku váha vzduchu, tak se na ní taky podívej.
    • 36
  16. Mně to nejede vůbec. Nemám výkyvy, kdy to jede a kdy ne, prostě to jede pořád tak, jako by to mělo jen nějakých 50 kW a víc než 170 km/h jsem z toho za boha nemohl nikdy vytáhnout.
    • 36
  17. To byl, naprosto nečekaný a šokující. Ale děkuju, moc mě to potěšilo. Jen doufám, že příště už budu osobně účasten takové slávy.
    • 87
  18. No, z jedné fotky to moc poznat nejde. Já bych se ke kritice nepřikláněl. Z jiného úhlu fotky to může vypadat velice pěkně. A ta kola nevypadají nijak odpudivě.
  19. Stifler

    A mám nový rodný list

    Mně je 22 let, takže téměř trefa.
    • 39
  20. Stifler

    406 coupe - neznámé tlačítko

    Typuju to na vypínání ESP, viz. obrázek:
    • 14
  21. Řikáš poznávačka členů po telefonu se ti líbila? jo jo, líbila, bylo to naprosto nečekaný, ale potěšilo mě to, že jsem s vámi mohl bejt alespoň chvíli po telefonu a sdílet vaši dobrou náladu.
    • 87
  22. Já jsem se nezúčastnil osobně, ale pouze po telefonu, díky Marlinovi, a je škoda, že jsem tam nebyl. Určitě jste si to všichni náležitě užili.
    • 87
  23. Stifler

    moja PEGI 406

    Pěkný potahy, to sis nechal dělat na zakázku nebo sis koupil někde sadu?
    • 45
  24. Určitě se ozvu, bydlim mimo barák i mimo Jilemnici. Teď bydlim cca 9 km od Jilemnice. Není za co děkovat, zasloužíš si chválu za dobře odvedenou práci.
  25. Mám to už nějakou dobu v počítači a vždycky mě to pobaví. :D Edit: Lindsay Lohan-ová je má opravdu pěkný. [upravil dne 9/9/09 Stifler]
    • 10
×
×
  • Vytvořit...