Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Kdo chce kam, pomozme mu tam...dělat si chip sám doma na koleni je nesmysl, pokud tomu člověk opravdu nerozumí.
    • 39
  2. Stifler

    ukažte svoji 406

    Durko: Chápu, však času dost na úpravy, až doděláš bydlení.
  3. Stifler

    ukažte svoji 406

    Durko - taky by to chtělo dát dolů ty hagusy - teď to tam vypadá jako pěst na oku.
  4. Stifler

    jazykovy koutek po nekolikate :)

    Benžík: Tohle ale psali možná ještě při výrobě v Číně, ne? Ti asi česky neumí.
  5. Stifler

    jazykovy koutek po nekolikate :)

    Řekl bych, že \"Džáňa\" bude mít zde na fóru konkurenci. Jeho psanému projevu se co do hrubek blíží \"rgf\". Občas se člověk docela dobře pobaví, co někdo napíše. Někdy je to překlep, někdy neznalost, ale je dobře, že to moderátoři nemažou nebo nepřepisujou, někdy je to fakt sranda, jak takové slovo vypadá. Třeba naposled \"rgf\": BLYNKRY :D Omlouvám se, pokud se někoho tímto dotknu, nechci se vysmívat úrovni jeho znalosti svého mateřského jazyka, ale ta slova vypadají prostě komicky.
  6. Béďo, myslím si, že v tomhle konkrétním případě je ta cena ještě dost nadsazená, ale uvidíme, co s tím v bazaru udělají, třeba půjdou dolů.
    • 75
  7. To víš, chci, aby tu byly objektivní informace a abych ušetřil cestu někomu, kdo o to auto má zájem a mé informace ho od koupě odradí.
    • 75
  8. Stifler

    stojíte na stopce?

    Stavím v podstatě vždy, ikdyž někdy to není vzorové zastavení vozidla podle zákona, ale v tom případě jedu opravdu minimální rychlostí až v podstatě nejedu a důkladně se rozhlížím na obě strany, zda něco nejede.
    • 58
  9. oni: myslíš, že to stojí za to? Já myslim, že ti akorít skočí slza do oka, jak to někdo zprznil, tedy asi ta slečna, co s tim jezdila naposledy.
    • 75
  10. Stifler

    ukažte svoji 406

    ericce: Vypadá to dobře, chválim. Tu masku bez znaku jsi sehnal kde? To se prodává něbo sis to dělal sám? Zámky máš teď pouze na centrál nebo jak jsi řešil zamykání bez zámků?
  11. Čekal jsem tady spoustu reakcí na moje postřehy a ono nic. Ani Béďa se nepřidá?
    • 75
  12. Stifler

    já chci taky \"hlas\"

    Hlasoval jsem ANO a nebudu to dále rozebírat.
    • 22
  13. Tak jsem tam dneska po ránu byl. Strávil jsem prohlídkou něco málo přes půl hodinky a prolezl jsem všechno, co se dalo. Tady jsou moje postřehy: - chybí pravý plastový práh a těsnící guma pod dveřmi spolujezdce, - kapota motoru je promáčklá dovnitř v místě znaku, ale nijak dramaticky, - levý zadní blatník byl nabouraný a není zrovna nijak dobře nalakovaný, jsou v laku viditelné rýhy asi od špatného leštění laku, - na levém zadním blatníku v místě toho špatného laku je také promáčklina dovnitř, ale taky to neni nic vážnýho, - koroze zadních dveří v pravym spodnim oblouku - v laku jsou bublinky, ale jen lokální malé místo, - v sedačce spolujezdce a v levé zadní sedačce je dírka až na molitan - typuju to na cigaretu, - vepředu nesedí nárazník - pod oběma světly asi nejsou na nárazníku úchyty nebo nejsou úchyty na kastli, - nesedí levá plastová lišta pod světlem (na straně řidiče) - chybí tam ten malý bílý plastový úchyt, - v předním nárazníku nedrží na jednom úchytu pravá mlhovka (u spolujezdce), - je ulomená horní západka držící chladič na straně řidiče (celkem nic nenormálního u 306ek), - jsou v zadních blatnících vylámané lemy směrem dovnitř - koroze minimální, - výfuková koncovka je dost velká a v levé části výřezu v nárazníku asi naráží do nárazníku a je to tam vyhoblovaný, sedřený, ale není to téměř vidět, - předek auta byl rovnaný, je to vidět na kastli za světlem na straně řidiče - lokální koroze, - nelícuje kapota k blatníkům, což bude důsledek zmáčklé masky na kapotě, - na autě byla měněna boční výklopná skla, ale to neni žádná závada, - zadní sklo je docela dost poškrábané a od stěrače to není, - tapecírung pravých dveří je utržený, nedrží v úchytech a pod tapecem je vidět spousta montážní pěny - asi provizorní uchycení, - nefunguje centrál na dálku - asi mají v klíčku vybitou baterii, - centrál na klíček ve dveřích řidiče neuzamkne dveře spolujezdce - taky žádná dramatická závada (měl jsem to i u svého GTička), - zámky ve všech třech dveřích jsou asi zatuhlé (ve dveřích spolujezdce málem zůstal klíček napořád), ochranné planžety všech zámků se nevracejí, zámky jsou tedy stále \"otevřené\", ale funkční, - v autě jsou měněny oba airbagy, pyropatrony jsou OK, - na diagnostice prej hlásí poruchu v pravé části motorového prostoru auta čidlo ABS - nefunguje nebo je odpojené, Více mě nějak už nenapadá, možná jsem na něco nepodstatného zapomněl. Auto prodejci nešlo nastartovat, chytilo až na třetí pokus a pod plynem, ale jinak chod motoru je normální, nikde nic neškube, neklepe, ani za jízdy nevrže (testovací jízdu jsem nejel, jen jsem pozoroval prodejce, když s autem vyjížděl z řady). Kdybych si ještě na něco vzpomněl, tak to sem napíšu. Jinak můj názor je takový, že to auto by potřebovalo solidní investici, aby se dostalo do \"běžného\" provozního stavu. Prodejné by alespoň pro mě bylo tak za 40.000,- Kč, max. 45.000,- Kč, víc určitě ne, přestože je to GTičko. Edit: Ještě jsem si vzpomněl na uražené oba horní úchyty předních světel. [upravil dne 2/9/10 Stifler]
    • 75
  14. jj, to chápu...tak to omrknu a pak poreferuju než tam pojedeš ty.
    • 75
  15. Aha, já myslel, že chceš domů druhou na ND. Jestli jezdíš okolo denně, tak se tm zejtra sejdeme, což?
    • 75
  16. A když to takový šrot nebude, tak co? nerejpej
    • 75
  17. A co ty bys na ní vykoukal? Vždyť je to téměř to samé, co máš doma.
    • 75
  18. Přítelkyně zítra do Autocentra Liberec jede pracovně, tak se tam dojedu jen tak z hecu podívat na tu 306ku, jsem zvědavej, co mi páni řeknou - budu dělat blbýho a že o ničem nevim.
    • 75
  19. FrantaCV: Podle mě je to jako s auty - prostě jsou kusy, co se povedou a další mají nějakou tu chybovost, buď menší nebo větší. Je to prostě o náhodě.
  20. godzila.01: Já mám monitor již 4 roky - takže dost po záruce a furt maká jako novej, nikdy s nim nebyl sebemenší problémek.
  21. Stifler

    Nenajde se tu ochotny chiptuner?

    Zkus uživatele straki007, ten to umí a dobře. Určitě ti rád pomůže.
  22. Já mám LCD Samsung a zatím to musím zaklepat, nic nikde nemam. Asi na té záruce něco bude.
  23. Stifler

    foto na fore

    To chápu, ale když se to tady zaplní, tak jak psal Medvěd, není tady nikdo od toho, aby se tím zabýval (jako funkce), takže si myslim, že riziko je větší vkládat to sem, než že zanikne nějaký server, ale pochybuju, že server, jako je imageshack.us, někdy zanikne, ikdyž stát se může cokoliv. Přesto by to asi chtělo nějaké řešení, které nebude mít vedlejší účinky - nebude riziko ztráty dat.
  24. Stifler

    foto na fore

    Možná by nebylo špatný, kdyby se všichni naučili vkládat fotky přes uploadovací servery a nevkládali fotky rovnou do příspěvku formou přílohy, pak by asi problém odpadl.
  25. Boss: protože byla prováděna záloha asi se to moc nepovedlo
×
×
  • Vytvořit...