Tak jsem tam dneska po ránu byl. Strávil jsem prohlídkou něco málo přes půl hodinky a prolezl jsem všechno, co se dalo. Tady jsou moje postřehy:
- chybí pravý plastový práh a těsnící guma pod dveřmi spolujezdce,
- kapota motoru je promáčklá dovnitř v místě znaku, ale nijak dramaticky,
- levý zadní blatník byl nabouraný a není zrovna nijak dobře nalakovaný, jsou v laku viditelné rýhy asi od špatného leštění laku,
- na levém zadním blatníku v místě toho špatného laku je také promáčklina dovnitř, ale taky to neni nic vážnýho,
- koroze zadních dveří v pravym spodnim oblouku - v laku jsou bublinky, ale jen lokální malé místo,
- v sedačce spolujezdce a v levé zadní sedačce je dírka až na molitan - typuju to na cigaretu,
- vepředu nesedí nárazník - pod oběma světly asi nejsou na nárazníku úchyty nebo nejsou úchyty na kastli,
- nesedí levá plastová lišta pod světlem (na straně řidiče) - chybí tam ten malý bílý plastový úchyt,
- v předním nárazníku nedrží na jednom úchytu pravá mlhovka (u spolujezdce),
- je ulomená horní západka držící chladič na straně řidiče (celkem nic nenormálního u 306ek),
- jsou v zadních blatnících vylámané lemy směrem dovnitř - koroze minimální,
- výfuková koncovka je dost velká a v levé části výřezu v nárazníku asi naráží do nárazníku a je to tam vyhoblovaný, sedřený, ale není to téměř vidět,
- předek auta byl rovnaný, je to vidět na kastli za světlem na straně řidiče - lokální koroze,
- nelícuje kapota k blatníkům, což bude důsledek zmáčklé masky na kapotě,
- na autě byla měněna boční výklopná skla, ale to neni žádná závada,
- zadní sklo je docela dost poškrábané a od stěrače to není,
- tapecírung pravých dveří je utržený, nedrží v úchytech a pod tapecem je vidět spousta montážní pěny - asi provizorní uchycení,
- nefunguje centrál na dálku - asi mají v klíčku vybitou baterii,
- centrál na klíček ve dveřích řidiče neuzamkne dveře spolujezdce - taky žádná dramatická závada (měl jsem to i u svého GTička),
- zámky ve všech třech dveřích jsou asi zatuhlé (ve dveřích spolujezdce málem zůstal klíček napořád), ochranné planžety všech zámků se nevracejí, zámky jsou tedy stále \"otevřené\", ale funkční,
- v autě jsou měněny oba airbagy, pyropatrony jsou OK,
- na diagnostice prej hlásí poruchu v pravé části motorového prostoru auta čidlo ABS - nefunguje nebo je odpojené,
Více mě nějak už nenapadá, možná jsem na něco nepodstatného zapomněl. Auto prodejci nešlo nastartovat, chytilo až na třetí pokus a pod plynem, ale jinak chod motoru je normální, nikde nic neškube, neklepe, ani za jízdy nevrže (testovací jízdu jsem nejel, jen jsem pozoroval prodejce, když s autem vyjížděl z řady). Kdybych si ještě na něco vzpomněl, tak to sem napíšu. Jinak můj názor je takový, že to auto by potřebovalo solidní investici, aby se dostalo do \"běžného\" provozního stavu. Prodejné by alespoň pro mě bylo tak za 40.000,- Kč, max. 45.000,- Kč, víc určitě ne, přestože je to GTičko.
Edit: Ještě jsem si vzpomněl na uražené oba horní úchyty předních světel.
[upravil dne 2/9/10 Stifler]