Přejít na obsah

*nohafuc*

Uživatel
  • Počet příspěvků

    585
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    28

Vše od uživatele *nohafuc*

  1. *nohafuc*

    Co jste dnes udelali...

    No tak o mě si asi řeknete,že su debil,ale jsem v inv.důchodku a normálně vstávám + - 5.00 hod. Dřív jsem dělal práci,kde jsem mohl chodit v kolik sem chtěl,a když jsem měl hotovo,tak jsem mohl jít dom.Takže jsem chodil do práce ve 3.00 hod,v 9.00 jsem měl hotovo,pak další práce jako vedlejšák na ŽL a práce kolem baráku.Končil jsem většinou 7-8 večer.Někdy i soboty a když bylo volno,tak se šlo pařit.Stačilo mě spát 4-5 hodin,ale je fakt,že v neděli sem byl už dost vyřízenej.Ale je to o zvyku. No a to vstávání mi tak nějak zůslalo. A abych nebyl úplně tak dnes už jsem vysál pažoutka.Nevím,kdo tam natahá tolik bordelu.
  2. Osobně nemám nic proti elektroautům,ale ta tlačenka ze strany EU mě dost kaká.Když bude el.auto za rozumnej peníz,tak si ho úplně v klidu dokážu představit jako druhý auto do rodiny,na ježdění do práce nebo na nákupy,ale jinak je to zatím utopie. A další problémy el.aut,na sebe nenechaj dlouho čekat.Viz. Výrobci elektřiny chtějí už tak problémový život s elektromobily učinit ještě tíživějším | Autoforum.cz
  3. *nohafuc*

    Za kolik tankujete?

    @radim.1008 Taky sem tam dneska byl.Jen sem pažoutkoj nadělil Vervu 100.Cena 29,7,- mínus 1kč na kartu.Takže 28,7,- oujééé.
  4. *nohafuc*

    5008 z městyse DC

    @David K Jelikož jsme tu na fóru tak nějak v podstatě jedna rodina,tak bych poprosil o tykání.Myslím,že i pro tebe bude lepší,mi napsat ty vo!e,než vy vo!e. No a teď k dotazu.I po dvou letech jsem s autem spokojenej.Motor je v pohodě a se spotřebou je to různý.Jak už sem tu psal,je to rodinný auto a ne závoďák,a když budeš mít auto plně naložený tak je celkem logický,že už to ten motor pocejtí,ale furt si myslím,že jede slušně.No a se spotřebou je to tak,že se dá jet za 6l ale taky za 9l.Záleží jak máš těžkou nohu a jakej zvolíš styl jízdy.Rozhodně ale zapomeň na spotřebu udávanou výrobcem.Já mám zatím dlouhodobou spotřebu cca 7,2l a jezdím převážně trasy do 20km,2-3 lidi + něco v kufru,ale u tohodle motoru to je myslím dost individuální záležitost.Jen mi teď při garančce bylo doporučeno,abych to krmil lepším benzínem,protože jako dnes asi všechny motory,má sklon ke karbonování.Takže tam začnu cpát Vervu 100 a uvidíme.Záruku mám na 5 let a co jsem nevěděl,tak dnes už nabízí peugeot prodloužení záruky až na 8 let.Takže do toho asi pro klid duše půjdu. A funkčnost i-cocpitu?Co přesně máš na mysli?Za mě v pohodě. Toť moje dojmy,ale 100 lidí,100 chutí.Rozhodně doporučuju auto vyzkoušet.Vem celou rodinu,nebo kámoše,(čím těžší tím lepší),a projeď to auto plně obsazený a v rúznejch režimech.Hlavně v klidu,nikam nespěchej a všechno si dle potřeby vyzkoušej.Prodejce potřebuje prodat,takže si čas udělá.Pak už je to jen tvoje volba.
  5. 100601120_785274102218949_6320976611600498688_n.mp4
  6. Čeština je prostě nejvíc: Sup i čas, to letí! Supi často letí! Su piča století!
  7. *nohafuc*

    Registrační značky na přání

    asi učitelka matematiky ne ?
  8. *nohafuc*

    5008 z městyse DC

    Na vědomost se dává,že rok se s rokem sešel a 5008 včera absolvovala 2. garančku. Po loňském fiasku v servisu ve Vysokém Mýtě,který jsem zařadil do sprostých slov a vymazal z mapy,jsem letos vyrazil na zkušenou do Bystřice nad Pernštejnem.No a troufnu si říct,že příští rok tam pojedu znovu.Přístup úplně na jiné úrovni,nemají problém Vám ukázat auto na zvedáku,když se vypouští olej,veškerý dotazy podrobně zodpovědí,poradí a doporučí,dají Vám kafe a ve finále ještě auto umyjou.Sice to mám cca o 30 km dál než do Mejta,ale jsem naprosto spokojenej.Teda až na ty ceny,ale ty servis neovlivní a jsou v podstatě ve všech autorizákách stejný.
  9. *nohafuc*

    výtah do schodů

    No rozhodně to sranda není.Když to budeš řešit přes úřady,tak je to běh minimálně na půl roku.Žijeme přeci v ČR a úředník se nepohne.A čím víc má lejster,tím je spokojenější. Záleží jaký máš schodiště.Vetšinou je to všechno dělaný na míru,ale v případě nouze by se třeba dalo něco napasovat z použitejch.Na bazoši pár sedaček i plošin je,ale musel bys to asi zafinancovat z vlastních zdrojů.
    • 6
  10. *nohafuc*

    výtah do schodů

    Ono hlavně záleží na dispozici domu/bytu,co je,a není možné nainstalovat.Hlavně kvůli rozměrům a v případě domu s více bytovými jednotkami je myslím taky nutný souhlas vlastníků nemovitosti.Potom záleží na zdravotním stavu babi,jestli bude schopná se přesunout (schodišťová sedačka),nebo ne (schodišťová plošina,výtah,schodolez,nájezdová rampa).Dále se od zdravotního stavu odvíjí taky možnost získání příspěvku na zvláštní pomůcku.Nejjednodušší bude,když zajdeš na ÚP,kde ti řeknou co a jak,na co má babi případně nárok a měli by ti případně doporučit i nějaký firmy. Jen pro představu ti sem hodím odkazy na pár firem co se tím zabývají a jaký jsou možnosti.Já osobně mám schodišťovou sedačku od Vecomu už 10 let a funguje to bez problémů. ALTECH VECOM zdvihací zařízení s.r.o. HORIZONT-NARE s.r.o.
    • 6
  11. *nohafuc*

    Křovinořez okolo 3 tis-5 tis.

    Tak tohle patří spíš do sekce "vtipy" ne. Většina prodejců nemá ani šajnu co prodává.A ne,nebavím o hobbymarketech.Jejich cílem je vnutit ti to,co se jim válí na prodejně.Když chceš něco jinýho tak je to problém,protože nezná technický data,neví kdy to bude k dispozici a musel by proto něco udělat aby to zjistil.Takže jak píše Davidak79 - nejlepší je zkušenost od uživatele. Mimochodem,jak poznám na první pohled,že je to taký oný "solidní prodejce" A co je,a jak se pozná "renomovaná značka" Jo a slovo "autorizovaný" je podle mě sprostý slovo.
  12. Co poslouchají hyperaktivní děti? ADHD Jak se nazývá tábor pro děti s ADHD? Koncentrační.
  13. 107570856_1528425737330447_3431335293297915439_n.mp4
  14. A nebo jsi začal jezdit rychleji,než stíhá anděl lítat. Brzkou regeneraci přeju.
  15. 95068646_2948683218579099_7690404183488331776_n.mp4
  16. Představení v kině. Tma. Ženský hlas k sousedovi: "Prosím vás, pane, nemohl byste si tu ruku dát někam jinam?" "Mohl, ale na poprvé jsem si netroufl."
×
×
  • Vytvořit...