jasne, a gumova horni ulozeni tlumicu jsi asi nekontroloval. Me u sedanu pri proruzeni cvakalo a byla utrzena miska v jednom ze svaru, kterym je chycena ke kastli. Po prisroubovani to prestalo cvakat, ale obcas to jakoby klepalo, to zas zpusobovaly vymackana gumova loziska ulozeni zadnich tlumicu, ted jsem je vymenil, projel jsem to zatim jen kratce, ale rekl bych ze to zmizelo