neresil jsi to uz pred 2 mesici ?
krome toho jsi resil i nefunkcni budiky a pocitadlo km, ne ? koukam ty mas tu elektriku v te tve 406 radne dodrbanou, ta BSI asi nebude uplne OK
BTW jako moderator bych asi mel pripomenout, ze zakladat dve vlakna na uplne stejne tema neni uplne koser, myslim, ze to sloucim s tim predchozim
Jinak pripojeni originalniho radia v novem modelu 406 resil tento tyden Kubbacher zde , dostalo se mu tam i schematu zapojeni, mel totiz urezany ISO konektor od originalnich dratu a pripojene neoriginalni radio, nevedel pak jak ho znovu spravne zapojit.
Napada mne, pokud jsi pripojil neoriginalni radio k puvodnimu ISO konektoru, zda jsi neodpalil po datovych dratech neco v BSI ( v pripade, ze by se na kontaktech v radiu objevilo neco, co by to mohlo zpusobit, mozna blbost, ale kdo vi)
[upravil dne 20/10/09 Ferry]