Přejít na obsah

Ferry

Uživatel
  • Počet příspěvků

    18 889
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele Ferry

  1. Ferry

    Problémy se startérem

    mozna by stacilo promazat, nebo taky vymenit komplet civku, pokud to pujde zde http://www.woodauto.com/ zadej cislo tveho starteru a mel bys pro nej najit seznam vsech nahradnich dilu, podle tech originalnich cisel dohledas na www.elitecat.cz zda jsou k sehnani i v CR
    • 9
  2. Ferry

    Problémy se startérem

    videl bych to na spatne uhliky, pokud pomuze poklepani starteru napr. klicem na kola a pak bude tocit bez problemu ,tak je to tim, vymena uhliku prijde na cca 400Kc svepomoci
    • 9
  3. jsou nalisovany, to se ti nezda bud musis mit pripravek ve forme jedna trubka mensi prumer ( o fous mensi nez prumer toho silentbloku) a druha trubka vetsi prumer (aby se oprela o tehlici a jejim vnitrkem prolezl silebtblok) a pak kus zavitove tyce M10 nebo M12 a pres velke podlozky z kazde strany utahovat matici a nebo vymlatit ven vnitrek stareho silentbloku, rozriznout jeho pouzdro platkem pilky na zelezo, abys neposkodil tehlici a vyklepnout pak lehce ven. K nalisovani stejne potrebujes ten pripravek z trubek co jsem popisoval dalsi moznost sundat komplet tehlici a vzit ji na lis do dilny [upravil dne 22/10/09 Ferry]
  4. Ferry

    406-pukanie asi vo volante

    pokud by to nebyla ta ulozeni, jako ze asi budou, tak pak uz je jen kloubek na tyci rizeni, ze by byla vule v nem, ale to by byla vule na volantu ve vsech polohach ,to bys citil
    • 14
  5. Ferry

    Palubní počítač

    jj to ja vim, ze to tlumi podsviceni, taky mam vyrazeno, i u hodin, vedel jsem i cislo dratu u displeje automaticke klimatizace, tam se to taky da vyradit aby nezhasinal [upravil dne 22/10/09 Ferry]
  6. Ferry

    Palubní počítač

    hmm ono i kdyz ted koukam do schemat tak ten napajeci drat zacinajici na A je taky spolecnej s hodinama, takze jestli jdou hodiny, tak to asi nebude ten problem celkove by melo byt v predstartovni poloze klicku pritomno +12V na pozicich 1, 3 a 4, mereno proti pozici 2(kostra) pri rozsvicenych svetlech se pak jeste objevi 12V na pozici 5
  7. Ferry

    Palubní počítač

    meril jsi zda tam jde 12V nebo ne ? to ze tam jsou kabely nic neznamena, muzou vest jen do konektoru mezi svazkem palubky a hlavnim kabelovym svazkem ale v hlavnim svazku uz nemusi byt osazeny. Vezmi multimetr a zmer, zda na dratech s oznacenim \"Axxx\" a \"Mxxx\" je 12V (se zapnutym klickem)
  8. Ferry

    Palubní počítač

    to Soptik a jde do konektoru napeti ?
  9. Ferry

    Alu kola originál Peugeot

    nejen elektrony 407 nemaji stredovou diru, mam na 406 taky bez a honicka to neni, jen je treba sehnat pneuservis, kterej ma na to vyvazovacku. U nas na vysocine jsem nemel problem, nazuti a vyvazeni vsech 4 kol bez stredove diry za 300Kc
  10. Ferry

    Problem s cukanim

    MAP senzor ( to modry vlevo)
    • 19
  11. Ferry

    Problem s cukanim

    cidlo teploty
    • 19
  12. Ferry

    Problem s cukanim

    vaha vzduchu ne, ale MAP senzor, ten ma sedivej konektor, pak je tam vyhrivaci element, cidlo teploty nasavaneho vzduchu (takova cervena kapka co trci do sani)
    • 19
  13. Ferry

    Bliká STOP

    draty od cidla jdou do ridici jednotky motoru a z ridici jednotky motoru uz jde jen po datove sbernici do BSI pod volantem informace, jakou teplotu ma BSI zobrazit na budicich
    • 22
  14. Ferry

    Žbluňkání vody po startu

    myslim ze jsem ten radiator nabizel za asi 500Kc, nekdo ho mel zamluvenej a pak si ho nevzal, urcite bysme se dohodli
    • 65
  15. Ferry

    Žbluňkání vody po startu

    ja mel prorezlej chladic v dolnim rohu , tam co je vypousteci ventil, mala direcka, ale mizlo to taky dost. zjistil jsem to, az kdyz jsem celej chladic nadzvedl z toho drzaku v chladicove stene, nedavno jsem ten skoro novej chladic ( menil jsem ho z duvodu vymeny za jiny pri dodelavani klimatizace ) prodal, nechci privolavat neco zleho, ale pokud by ti nahodou tekl radiator, tak ten mam dobrej taky
    • 65
  16. to Rootsky, vypada moc pekne, vitej na klubu
  17. pekny zvuky blow-off
    • 19
  18. Ferry

    Teplota motora

    hadice a chladic je teplej jak? daj se na tom udrzet ruce ? jak to auto topi ? bud je fakt vadnej termostat a nebo jen spatnej ukazatel teploty (cidlo)
    • 50
  19. Ferry

    \"Vrzganie\" pruzin

    no vzdyt se podivej do toho meho vlakna tam je to vyfocene, v jakem stavu jsem to vyndal
    • 22
  20. Ferry

    \"Vrzganie\" pruzin

    promazani nepomuze, mozna na mesic, je to vyrezle a tomu nic nepomuze
    • 22
  21. Ferry

    rele na vyhrev zadniho okna

    urcite tam jedno bude, mozna i dve, v nedeli to budu vedet, pojedu pak odpoledne, nebo navecer pres Humpolec, tak by sis pro nej mohl dojet kdyztak mi napis tvuj telefon pres soukromou zpravu a nejak se dohodnem
    • 8
  22. Ferry

    prosim o radu, co to je

    ja vim co tam je, je tam tma a bude tam schovanej bubak a jak je ted zima, tak drkota zubama ne fakt, podle tehle fotky se fakt nic neurci, udelej poradnou, poradnym fotakem ( ne telefon ) nebo aspon na poradnem svetle [upravil dne 21/10/09 Ferry]
    • 11
  23. kdysi tu probehla zprava, ze se papiry na auto daji zrusit na zaklade cestneho prohlaseni, ze si ho nechavas k jinym ucelum, zda tato klicka stale plati bohuzel nevim zde neco z googlu http://www.poradte.cz/auto-moto/1208-odhlaseni-vozidla-z-evidence.html [upravil dne 21/10/09 Ferry]
    • 60
  24. neresil jsi to uz pred 2 mesici ? krome toho jsi resil i nefunkcni budiky a pocitadlo km, ne ? koukam ty mas tu elektriku v te tve 406 radne dodrbanou, ta BSI asi nebude uplne OK BTW jako moderator bych asi mel pripomenout, ze zakladat dve vlakna na uplne stejne tema neni uplne koser, myslim, ze to sloucim s tim predchozim Jinak pripojeni originalniho radia v novem modelu 406 resil tento tyden Kubbacher zde , dostalo se mu tam i schematu zapojeni, mel totiz urezany ISO konektor od originalnich dratu a pripojene neoriginalni radio, nevedel pak jak ho znovu spravne zapojit. Napada mne, pokud jsi pripojil neoriginalni radio k puvodnimu ISO konektoru, zda jsi neodpalil po datovych dratech neco v BSI ( v pripade, ze by se na kontaktech v radiu objevilo neco, co by to mohlo zpusobit, mozna blbost, ale kdo vi) [upravil dne 20/10/09 Ferry]
    • 80
  25. Ferry

    rele na vyhrev zadniho okna

    vzhledem k tomu, ze se tu zaclo misto o jednom druhu rele psat o dvou druzich, tak nevim, ktere mas na mysli ? to vyhrivani a nebo blinkru ?
    • 8
×
×
  • Vytvořit...