Přejít na obsah

Ferry

Uživatel
  • Počet příspěvků

    18 889
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele Ferry

  1. ty volne draty to je snimac teploty LPG. Jelikoz je ale u DGi integrovan ve vstrikovaci, neni tohle cidlo vyuzite (teoreticky by se to na nej dalo prepojit, ja osobne ho mam dodelane k vyparniku a to puvodni na vstrikovaci odstrizene a prepojene, mam to tak uz kdyz mi to montovali jako nove, ale nevim, zda tohle tvoje na BRC ma stejne hodnoty a jestli by s DGi jednotkou fungovalo)
  2. Ferry

    106 otáčkoměr do 1.0

    novejsi modely od 96 uz mely elektronicky snimac rychlosti, cili zadne lanko nahonu tachometru, maj cidlo stejne jako 406
  3. vycistil jsi i ten krokovej moturek volnobehu na klapce ? Ten kryci plast na te rampe neni nijak dulezity, rampa samotna je prisroubovana k hlave a srouby tim krytem jen prochazi, ma jen estetickou funkci, navic muzes ho privarit pajkou zase zpet
  4. jj puvodni ma osazeni, ale funguje to i bez nej, ja uz tam mam tu samou membranu jak jsem ti poslal pres 55tis km [upravil dne 15/1/10 Ferry]
  5. Ferry

    Schéma zadního světla - žárovky

    Č. APV/PR 10099 89 1 0391 cislo 10099 , dekodovano July 3, 2004 cislo 89 znamena vyrobni zavod v meste Sochaux ve Francii ty dalsi cisla to uz nevim [upravil dne 15/1/10 Ferry]
  6. Ferry

    Schéma zadního světla - žárovky

    DAM zjistis v sekci Charakteristiky (sloupecek vlevo nahore, po zadani VIN) na otevrene strance pak druhy radek : Č. APV/PR 06939 89 4 0102 DAM je to prvni 4 nebo 5ti cisli zde 6939 [upravil dne 15/1/10 Ferry]
  7. Ferry

    Cukání ve volantu :(((

    to Syko1 vsak ten snih taky zpusobi nevyvazenost, je to jako kdybys na rafek pridal v jednom miste vic zavazi, nez kolik jich tam ma byt
  8. Ferry

    dodelani tempomatu 406 stary model

    jj schema ti poslu, nemam ale ted momentalne v PC, takze ani nemuzu urcit pocet tech dratu (ale taky myslim,ze 406 ma 4 draty, ale ten 5 by mohlo byt stineni, to chce promerit mulitmetrem)
  9. Ferry

    Prosim o vysvetleni - sání

    samozrejme, ze obsah kysliku se nemeni ani s teplotou ani s nadmorskou vyskou, procentualni zastoupeni je stale stejne, meni se pouze celkovy tlak (a tim i parcialni tlaky jednotlivych slozek vzduchu) a objem Tlak se meni krome teploty take v zavislosti na te nadmorske vyssce, objem pak zase v zavislosti na teplote. Cim nizsi teplota, tim mensi objem (nebo vetsi hustota, jak uz zde bylo take receno) Cili studenejsiho vzduchu se nasaje vic a pri zahrati ma potom vetsi mnozstvi vetsi tlak ve valci. Proc jsou vyhrivane klapky vzduchu, to je z duvodu mozneho namrzani vzdusne vlhkosti pri rychlem proudeni uzkou sterbinou, kdy dochazi k dalsimu ochlazovani vzduchu a prebytecna vzdusna vlhkost by tedy v tomto miste tvorila namrazu a zmensovala prumer sani, nebo znemoznovala funkci klapky, proto jsou na klapkach vyhrivaci elementy
  10. Ferry

    dodelani tempomatu 406 stary model

    packa ma jine objednaci cislo, ale urcite by se tam dala nejak nabastlit, spinace jsou stejne a vakuova pumpa taky tlacitko muze byt jakekoliv, ktere funguje stiskem zapni stiskem vypni [upravil dne 14/1/10 Ferry]
  11. Ferry

    Cukání ve volantu :(((

    namrzly snih na rafku ? nekde jsi se prohrabaval zavejema a dostal se ti zevnitr na disk a tam primrzl, zkontroluj nejdrive tohle setkal jsem se v pondeli s necim podobnym o vikendu jsem brazdil snehove zaveje a v pondeli kdyz jsem vyjel na dalnici a rozjel auto na vic jak 70kmh tak to zaclo dost vibrovat a lehce tahat za rizeni. Disky byly plne snehu, stacilo pak poradne rozehrat kotouce delsim brzdenim z vyssi rychlosti a kdyz jsem pak auto odstavil na parkovisti, stacilo to k tomu aby snih roztal a z disku vytekl, vecer uz to pak nedelalo [upravil dne 14/1/10 Ferry]
  12. jj IR LED jen blikne to je v poho, zkusil bych data opet novou baterku, takhle v zime se rychleji vybiji a taky uz nemusela byt v kramu uplne nejnovejsi, pak kdyztak zkusit vymenit IR LED a posledni reseni namontovat univerzalni radiove DO, ktere zvysi dosah ovladace nekolikanasobne a jeste ziskas signalizaci pres blinkry
  13. Ferry

    oprava laku na dveřích

    jj tuzka je naprd, ale o ty tu rec nebyla, bavili jsme se o korekcnim akrylatovem laku se steteckem (peugeot dela sadu - barva + bezbarvy lak) jsou to male asi 15ml lahvicky se steteckem, proste jako lak na nehty
  14. ne pojistkou 100% ne, prijimac IR na strope ma spolecnou pojistku F15 jako RJ centralniho zamykani, takze to by neslo nic z toho Diodou na klici myslis tu kontrolni cervenou LED a nebo jsi zkousel funkcnost te IR LED co primo vysila signal ( zda vysila se da zjistit, pokud namiris do objektivu digitalniho fotoaparatu a budes sledovat na displeji, zda se take pri zmacknuti cudliku na klici IR LED rozsviti) Baterii v klicku jsi menil ? [upravil dne 14/1/10 Ferry]
  15. Ferry

    Průhledné plexi budíků

    spis vypilovat do toho cerneho plastu naproti sobe dva zarezy, tak aby se nakonec krouzkem prekryly a tam tam ten krouze protahnout dovnitr, to se pak nebude muset moc deformovat a
  16. Ferry

    centrálne zamykanie P405

    no myslim ze musis odsroubovat i ten reprak, pak teprve pujde sundat tapec, srouby repraku jsou skrz do plechu dveri a tim drzi i cely tapec
  17. Ferry

    Průhledné plexi budíků

    modelarskou frezkou s rezacim kotouckem to jde vcelku dobre ( delal jsem to kdyz znamej shanel kryci plexi a ja mel jedny budiky na ND, mely ale jiny pocet ukazatelu, takze bylo treba uriznout jen plexi aby si ho pak prilepil na svoje budiky)
  18. Ferry

    xenony a policie

    nepomuze - vlastni zkusenost, nemelo se ani cenu o necem hadat nakonec za 500
  19. Ferry

    Jak se mam zbavit papirů????

    nahlaseni kradeze neni vychodiskem, nebot se tim automaticky pocita, ze se jeste nekdy muze najit, tedy ze fyzicky nezaniklo, je to jen zbytecny risk zadelavani si na problemy
  20. Ferry

    oprava laku na dveřích

    jj myslim do 400-500 origo (realne myslim stoji 270Kc) a ten Motip cca 150-200
  21. Ferry

    garage na peugeoty

    jj doma na Vysocine bych si taky mohl zrekonstruovat kus baraku na ooobr garaz, veslo by se tam pak 4 nebo 5 aut zcela v pohode a jeste by zbylo jedno servisni misto, ale tam je mi to prd platny, mit to v Pze, to by bylo neco jineho
  22. tak fajn ze funguje, dle foto jasna dodelavka, ale to ma vetsina z nas , pac se ten PPC daval fakt hodne malo (docela bych se mrknul do starych ceniku, za kolik ho nabizeli jako priplatkovou vybavu, kdyz jen origos autoradio 4050 s displejem stalo asi 60 000Kc)
  23. Ferry

    oprava laku na dveřích

    prodavaj se korekcni laky se steteckem, bud primo origo peugeot, podle kodu co mas na stitku na dverich nebo sloupku u ridice (nestoji zas ani tolik) a nebo neorigo od Motip apod. je to taky lahvicka se steteckem a tim se to da zaretusovat
  24. ja se zatim nikdy nikde nezahrabal, ani u nas na Vysocine a ze uz jsem projizdel ruzny silnicky. Zato oktavky uz jsem se 406 tahal ze zaveji asi dve
  25. Ferry

    Jak se mam zbavit papirů????

    zkus procist diskuze http://www.google.cz/search?q=likvidace+aute+cestne+prohlaseni&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a
×
×
  • Vytvořit...