vymontovat z auta, rozebrat a promazat cely mechanismu, rozebrat ty cepy, na kterych jsou nasazena raminka, ocistit, promazat vazelinou, totez s moturkem, rozebrat procistit, zkontrolovat uhliky a poskladat. Delal jsem to pred zimou u 406, sterace chodily jak zpomaleny film
[upravil dne 5/3/10 Ferry]