tak beru zpět , ty máš mezi model a uněj nelze gum kolečko dokoupit extra , pouze cely ovladač včetně střev kterej ¨musiš znovu nakodovat a pokud nemas kod tak se to o 1500 prodraží , zkusil bych jednu variantu a to knoflik ze 605
objednací čislo je 9926CA a stoji cca 40,- , mělo by tam sednou , tuším že jsem to kdysi objednával pro někoho z klubu.