Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. dolly ,mam ho plus packu a luxus .
    • 11
  2. www.levnealarmy.cz
    • 11
  3. tady se někdo pokaká až to uvidí teda až uvidí další fota :D:D
    • 51
  4. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    co je to na té střeše?
  5. Pe.Tr

    Ochrana proti vykradackam

    ..nikde nemužu najit foto manželky...
    • 29
  6. Pe.Tr

    Poděkování Devils-night

    ted jsem se od nej taky vrátil ,auto plné věciček, děkuji
    • 19
  7. Pe.Tr

    Tak nevím, velebnosti

    jinak jsem zapomněl dodat Kurte
    • 36
  8. Pe.Tr

    Tak nevím, velebnosti

    jako vy jste tomu fakt věřily? jako že je to i na hoaxu jsem netušil ale že je to blud vím minimálně už rok co to koluje mejlama:D
    • 36
  9. Pe.Tr

    Tak nevím, velebnosti

    už jsem viděl i \"kreklou\" verzi s Žak od Bursíka - náhodou mě se to libí
    • 36
  10. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    no ony ty pate vrata nevypadaji taky puvodně
  11. Pe.Tr

    Peugeot 1007 - Už je doma

    Oldo 1007 je super mestsky vozitko , taky rikam radeji manual a hdi , benzin zere az moc .Bohužel dily jsou drahe az predrazene uplne vsechny ,nejen karosarina. druhovyroba nic moc spiš nic než moc. ale radeji tu 207
    • 42
  12. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    tyto XA byla poze 1,2 bez serva ale zas na polaka celkem slabota
  13. Pe.Tr

    Neznámá hláška

    malo oleje
  14. Pe.Tr

    pribeh

    ...zelenou a rovnou flašku...
  15. pricku s zamkama musiš vymenit taky
    • 26
  16. Pe.Tr

    stavka mhd v Praze

    daš si auto k nam do servisu, no a my rozvazime zakazniky....
    • 27
  17. Pe.Tr

    prasknute predne sklo

    nechces mi tvrdit že nemaš pojistene sklo?
    • 17
  18. MJ : už sem si zvykl a ženě to nevadí, dokonce zvažuji že 406 prodám a koupím ještě jednu c8 Přemku až si to přelouskáš tak pochopíš , @re má recht.
  19. Pe.Tr

    spojkový válec

    to moje tleskání bylo za bezchybnou a pomocnou radu od Bary což se koukám i potvrdilo.
    • 15
  20. Pe.Tr

    Chiptuning 1..9D

    leda by ti zvedli prisun nafty , to zvladnu i ja treba za litr
    • 8
  21. Pe.Tr

    auto roku 2010

    ix55 Avensis mazda3 panamera 3008
  22. kroutak nee ale potřeba je i řidič co umí, no a já umím
  23. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    807 maj taky rozprasovace na steracich a parada
  24. stejně jako ta tvoje, jen ti ujedu kdykoliv a stalo mě to o 300litru mín
  25. Pe.Tr

    Vánoční dárek

    Prej je celej já. jj taky tak malej:aut:papa:papa
    • 30
×
×
  • Vytvořit...