nechci bejt zlej ale v sekci modely 406 je nekolik temat o mnoho strankach kde je to dopodrobna probrano, mrkni tam.
z duvodu opakujiciho se tematu lock
proc 930??? staci 730 k čemu ti je mapa usa ? , jinak staci bohate tom tom XL classic europe , da se sehnat okolo 4500,- jen tusim nema navadeni do pruhu coz je takova blbustka docela zbytecna , kazdopadne ma 42 zemi evropy.
ne nedela to nikdo na automat
tak mě tam namontovaly rotary zámek , je ze strany ridice. musel jsem tam nechat auto den bo to delali na miru, ale max. spokojenost, cenovka 7500,- včetně práce.
hm výborná zkušenost:potlesk
tě překvapím, oni taky existují zakaznici co díly z druhovyroby vyžadují , rozdíl cen je cca od 20% ono totiž mezi hodinovou sazbou pro starsi vozy neni vubec rozdil proti neautorizovnym servisum a peugeot ma na toto blokovou vyjímku. samozrejme nesmi vydavat tyto dily jako originalni a vede je pod spesl nazvy skladovych karet.
ad karosařina. v teto době kdy ceny aut padaji velmi rychle smerem dolu bohuzel toto se netyka nd (jakykoliv) to znamena ze kazda druha bouracka je pojistovnou uznana jako totalka no a kdyz jsi vinik nehody tak to chces opravit co nejlevneji...
místo zvracení mě tady ty díly napiš, nebo svuj přispěvek z edituj a VYMAŽ JEDNU NULU , takoveto zvraceni ´blití nesmyslu si nech na nějaké teenagerske stranky o hovně a ne na stranky technickeho zaměření.
pokud menis mlhovku na anew modelu tak naraznik dolu musi minimalne odchlipnout na strane na ktere menis, horni sroub od mlhovky je totiz pod vystuhou .
pokud menis mlhovku na anew modelu tak naraznik dolu musi minimalne odchlipnout na strane na ktere menis, horni sroub od mlhovky je totiz pod vystuhou .
srovnavaš jabka s hruškama , když chci koupit boty tak taky nelezu do nike nebo A3 a pokud ano tak tam jdu s tim ze tam necham vic peněz . Nechapu jak te mohlo napadnout pri volani do autorizaku že tam seženeš neco levneji nez v druhovyrobě. je fakt že par takovych veci už je ale chladiče určo nee. Každopadně se ještě s námi podel až chladič namontuješ jak tam sedí jak ti sedi diry ,roury apod a v neposledni řadě jak to auto bude chladit.