Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    potkalo to i mě

    tak to me mrzí , pocitam havarku nemas vid? kam jsi to dal na opravu?
    • 20
  2. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    jj az ujedu aspon 1000km tak dostane čočku , divny je že to asi tuší a boji se bo ty km nejak nepribívaji zatim tam je 42km po tydnu
  3. co vim tak bude Ferry i Schreeček
    • 11
  4. nechci bejt zlej ale v sekci modely 406 je nekolik temat o mnoho strankach kde je to dopodrobna probrano, mrkni tam. z duvodu opakujiciho se tematu lock
  5. budu
    • 11
  6. Pe.Tr

    doporučte navigaci

    leda google maps , vyuzivam v nouzi na c902
    • 47
  7. Pe.Tr

    doporučte navigaci

    proc 930??? staci 730 k čemu ti je mapa usa ? , jinak staci bohate tom tom XL classic europe , da se sehnat okolo 4500,- jen tusim nema navadeni do pruhu coz je takova blbustka docela zbytecna , kazdopadne ma 42 zemi evropy.
    • 47
  8. Pe.Tr

    zámek řazení automat

    ne nedela to nikdo na automat tak mě tam namontovaly rotary zámek , je ze strany ridice. musel jsem tam nechat auto den bo to delali na miru, ale max. spokojenost, cenovka 7500,- včetně práce.
  9. Pe.Tr

    řazení zpátečky

    kde nakupujes tak drahej prevodak ????
    • 18
  10. víc nás nejede?
    • 20
  11. Pe.Tr

    Schema zpetneho zrcatka

    snad je neco videt tech krouzku si nevsimej [upravil dne 30/11/09 Pe.Tr]
    • 6
  12. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    jj jezdí, že jsem jel jako duchodce? :D:D ho musim ze začátku šetřit no
  13. Pe.Tr

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Poutas se? Jinak super teda.
  14. Pe.Tr

    Nefungoje topeni

    az zahrejes motor tak si osahej hadice v motorovym prostoru jestli jsou vsechny stejne horke ,pokud ne tak se seknul termostat
    • 16
  15. Pe.Tr

    vsetky skla cierne okrem čelneho ?

    proto nejezdim na svk srazy, mam folii i na celnim okne, svk policia by na mne zacala rovnou i strilet
    • 10
  16. Pe.Tr

    rozdíl cen - to je síla

    hm výborná zkušenost:potlesk tě překvapím, oni taky existují zakaznici co díly z druhovyroby vyžadují , rozdíl cen je cca od 20% ono totiž mezi hodinovou sazbou pro starsi vozy neni vubec rozdil proti neautorizovnym servisum a peugeot ma na toto blokovou vyjímku. samozrejme nesmi vydavat tyto dily jako originalni a vede je pod spesl nazvy skladovych karet. ad karosařina. v teto době kdy ceny aut padaji velmi rychle smerem dolu bohuzel toto se netyka nd (jakykoliv) to znamena ze kazda druha bouracka je pojistovnou uznana jako totalka no a kdyz jsi vinik nehody tak to chces opravit co nejlevneji...
    • 34
  17. Pe.Tr

    rozdíl cen - to je síla

    místo zvracení mě tady ty díly napiš, nebo svuj přispěvek z edituj a VYMAŽ JEDNU NULU , takoveto zvraceni ´blití nesmyslu si nech na nějaké teenagerske stranky o hovně a ne na stranky technickeho zaměření.
    • 34
  18. Pe.Tr

    Dvouhmotný setrvačník 1,6 hdi

    si myslim žes to auto přetížil elektronikou a ted auto trucuje
    • 85
  19. pokud menis mlhovku na anew modelu tak naraznik dolu musi minimalne odchlipnout na strane na ktere menis, horni sroub od mlhovky je totiz pod vystuhou .
    • 19
  20. pokud menis mlhovku na anew modelu tak naraznik dolu musi minimalne odchlipnout na strane na ktere menis, horni sroub od mlhovky je totiz pod vystuhou .
    • 19
  21. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    a s hdi brzdama se nam i lepe brzdí
  22. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    ...
  23. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    tak a už opět jezdíme!
  24. Pe.Tr

    rozdíl cen - to je síla

    srovnavaš jabka s hruškama , když chci koupit boty tak taky nelezu do nike nebo A3 a pokud ano tak tam jdu s tim ze tam necham vic peněz . Nechapu jak te mohlo napadnout pri volani do autorizaku že tam seženeš neco levneji nez v druhovyrobě. je fakt že par takovych veci už je ale chladiče určo nee. Každopadně se ještě s námi podel až chladič namontuješ jak tam sedí jak ti sedi diry ,roury apod a v neposledni řadě jak to auto bude chladit.
    • 34
  25. no znám pár lopat s klubu co jezdí na servis 800km a to i několikrát do měsíce
×
×
  • Vytvořit...