Vyhlížím nějaké velkoprostorové kabrio ale nejsem zatím s nabídkou spokojen , mohu poprosit o nějaké tipy. tím myslím že nejsem uplně v obraze jaké velke kabriolety existují , zatím sem se upnul na volvo C70 a Saab 9-3
podmínky pro výběr :
místo pro 4 dospělé lidi
el. střecha
automat výhodou
rok výroby a km neřeším
cena do 200 000kč
díky a prosím spíše o komenty k věci