Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    hm tak je stejně malej jak 307CC
    • 51
  2. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    Focus by se tež dal , čumím že zas malej není
    • 51
  3. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    John proto se ptam na jine
    • 51
  4. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    BMW fakt ne, audi možnaA4 ale většina je v 2,5TDi a to fakt nee. mercedes kvli práci nemůžu
    • 51
  5. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    něco podobného koupil ted jeden rusak z KV , cenovka byla nad 3melounky
    • 51
  6. Vyhlížím nějaké velkoprostorové kabrio ale nejsem zatím s nabídkou spokojen , mohu poprosit o nějaké tipy. tím myslím že nejsem uplně v obraze jaké velke kabriolety existují , zatím sem se upnul na volvo C70 a Saab 9-3 podmínky pro výběr : místo pro 4 dospělé lidi el. střecha automat výhodou rok výroby a km neřeším cena do 200 000kč díky a prosím spíše o komenty k věci
    • 51
  7. Neone v sekci pro řádné členy máš návod
  8. Sanitka tam muze jet k tonoucimu....
  9. Pe.Tr

    blikani km

    prekrocils servisni interval
  10. Pe.Tr

    moto pneu

    dejtam jen co mas v technicaku
  11. Pe.Tr

    moto pneu

    399ccm
  12. Pe.Tr

    moto pneu

    ja psal ze mam pirelli ted , ale za 1400 jsem koupil tu dunlopku ,mimochodem 150/70 R14
  13. Pe.Tr

    moto pneu

    za 1400 to fakt neřeším
  14. Pe.Tr

    moto pneu

    jezdim na pireli diablo , ale na zadek jsem ted kupoval Dunlop ScootSmart ale ještě nepřezul
  15. Pe.Tr

    Poraď, kde zaparkovat

    Kdyz jsou akce ta P+R na vystavisti je total full a vsude okolo je modra zona. U vystaviste je hlidany parking ale na ten pojedou vsichni takze turbo fronty. Jedeš kv tak nech auto nekde na.kraji prahy a dojed to metrem nebo tramvaji.
  16. tenkrát jsem zkoušel žermanky, resp soběšky, a pak Palkovice a kemp na Hlučínském Jezeře...to jen tak na nakopnutí
  17. jednou jsem se hecnul, zbantoval přemu a eltona udelali jsme super klouzani v jeseniku , z ostravy dojel jen barenst , takze asi tak za tu severni moravu...
  18. smutné je že již několik let vedeni klubu celorepublikove srazy pořádat musí ne že chce....
  19. http://www.mixofpix.eu/jazdite-na-lpg/
  20. až pojede vlak tak jim nepoteče voda , to jsou joudové :D:D
  21. Pe.Tr

    Sobol vs Pe.Tr

    Tak jsem vítěz!
  22. Pe.Tr

    306 5dv hatch 1,4

    Mas gril? :-D
×
×
  • Vytvořit...