ten benzin je vhodnej tak na jezdeni okresek , do města ne bo rozjezdy zvedaj spotřebu a dalnice resp jizda nad 110 km h , to je taky zroutove, mezi vesnicemi se dalo jezdit s třílitrem za 11,5-12
tchan se stejnym po meste jezdi 14 v prumeru ,ale je to prase a slape tomu na krk když muze