Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Testovací jízdy vozů Peugeot

    tak já dnes v klidu otestoval obě 150koňové verze, benzin i dvoulitrovou naftu a říkám rovnou že bych měl dlouhé rozhodování po čem šáhnout.
    • 43
  2. Pe.Tr

    Písmo Peugeot

    Garfe ja to hodil pro představu ostatním co hledáme
    • 24
  3. Pe.Tr

    Písmo Peugeot

    http://www.obrazky.cz/?from=21&step=20&colours=&size=&filter=1&q=peugeot%20logo
    • 24
  4. 50 nebo 55 ,pucim ti sadu.
    • 11
  5. Pe.Tr

    Duplex-ano ci nie?

    a co double duplex?
    • 30
  6. Pe.Tr

    Gumove logo na DO P406

    ad mezimodel = to jsou 406 splacane v roce 99-00 , edit: když vydržíš tak ti krytku přivezu na šebetov , ještě mam dvě nebo tři skladem , za těch 40 ,- [upravil dne 18/6/09 Pe.Tr]
    • 21
  7. Pe.Tr

    Gumove logo na DO P406

    tak beru zpět , ty máš mezi model a uněj nelze gum kolečko dokoupit extra , pouze cely ovladač včetně střev kterej ¨musiš znovu nakodovat a pokud nemas kod tak se to o 1500 prodraží , zkusil bych jednu variantu a to knoflik ze 605 objednací čislo je 9926CA a stoji cca 40,- , mělo by tam sednou , tuším že jsem to kdysi objednával pro někoho z klubu.
    • 21
  8. Pe.Tr

    Gumove logo na DO P406

    viz foto
    • 21
  9. Pe.Tr

    Gumove logo na DO P406

    koupiš jen tu krytku , cca 160,-
    • 21
  10. Pe.Tr

    partner klubu AUTOKELLY

  11. to má za ten orienťák
    • 59
  12. Pe.Tr

    Peugoet 406 - rozvodove kolo?

    nahradil bych to kolo 0805 A3 bohužel musíš i s vačkama což v realu převedeny na peníze znamená koupit na vraku funkční motor.
    • 24
  13. Pe.Tr

    Novinky.cz - přehnaná cenzura :-D

    ja si myslím že to ví,ale poukazuje na demeci někoho jiného .
    • 23
  14. Pe.Tr

    Airbag a pásy

    no prvně bych to nechal dat na diagnostiku , originalni , ta řekne kterej airbag popř pyropas je KO přesně .
  15. Pe.Tr

    Autobaterie

    tak koukám že kluci ze servisu byli rychlejší , pozor jen aby se vešel kryt baterie pokud ho máte. [upravil dne 12/6/09 Pe.Tr]
  16. Diky kluci .
    • 6
  17. Pe.Tr

    106 xsi 1.4 72kW

    co si mám představit pod : \"vyměnil jsem postupně cely motor\" něco konkrétnějšího by nebylo ?
  18. to už mě přijde levnější varianta dodělat uni central , v podstatě za levno i s alarmem.
  19. Pe.Tr

    Došlo Aditivum

    no vejde se tam celá napln 4litry určitě tušim jen že je na 6 litrů
    • 9
  20. ...megamaximálně rychle se po něm zaprášilo...
  21. Ta jak se mnou bydlí je moc šikovná.
  22. ...
  23. ...
  24. ...11kilo kýty je pryč... [upravil dne 12/6/09 Pe.Tr]
  25. ...
×
×
  • Vytvořit...