tak lauf hotovo , vytaženo o centimetr ven , navic vyměněny komplet roury a středovy tlumič , katalysator je nahrazen rezonatorem. je ted citit lepší zatah pri seslapnutí plynu a zvuk laufu je ted jeste krasnější -neni vyssi volume ale sport zvuk . az bude chvilka tak zas nahraju .
jinak na prave strane je vyfuk nize bo se tam urval ilentblok,unava materialu asi , no zitra rano se to doladí.