Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    chyba v malém tp

    bacha amortizace je svine
  2. Pe.Tr

    Kalibrace palubního počítače

    dost to zavisí na palivoměru jak je přesny
  3. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    tohle je starší fotka ,stinitko mam ted na prave strane u spolujezdce , je k tomu napojena i couvaci kamera http://www.peugeot-club.com/foto.php?foto=club/jpg/5360_13.jpg [upravil dne 4/8/09 Pe.Tr]
  4. neroztrkavat!!!
  5. Pe.Tr

    NanoVit: už ho mam doma, už testujem

    pouzivam Oil Booster od tec 2000 , supr veci www.tec2000.eu
  6. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    sak rezervu podle zakona uz mit nemuis ,tak sup pryc
  7. Pe.Tr

    307mička FAP nebo ne

    radeji nevedet
  8. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    Šaldo , záleží na tom co si mylíš, ale protože mě neznáš tak si mylím že si nemyslíš to co vím já
  9. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    ...no a ještě jedna drobnost new na autí
  10. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    tak lauf hotovo , vytaženo o centimetr ven , navic vyměněny komplet roury a středovy tlumič , katalysator je nahrazen rezonatorem. je ted citit lepší zatah pri seslapnutí plynu a zvuk laufu je ted jeste krasnější -neni vyssi volume ale sport zvuk . az bude chvilka tak zas nahraju . jinak na prave strane je vyfuk nize bo se tam urval ilentblok,unava materialu asi , no zitra rano se to doladí.
  11. Pe.Tr

    Renovace Alu Peugeot407-video

    jde jen oto zda-li ty kola nemaj pevnej střed:D
  12. Pe.Tr

    307mička FAP nebo ne

    mas soukromou zpravu
  13. Pe.Tr

    Cvakani auta pri pomale jizde

    tycka mezi stabilizatorem a tlumicem , lehni pod auto , kola na zemi a zatrepej se stabilizatorem nahoru a dolu , pokud to zaklepe je to ono.
  14. Pe.Tr

    307mička FAP nebo ne

    tys měl dve svolavacky na ABS a na posilovac rizeni ale jsou uz udelany , tzn opraveno , jen pro zajimavost , kolik mas najeto???
  15. Pe.Tr

    Cvakani auta pri pomale jizde

    nebude to stabil kost???
  16. Monroe by mělo udělat svolavačku :D:D
  17. Pe.Tr

    Koupě 308-mičky SW

    předám
  18. no nejsem prodejce ale tusim ze sleva pro vas vychazi z cenikove ceny a ne z akční , jde ted o to co bude vyhodnější , take je potreba brat v potaz cenu pokud beres auto keš nebo leasing popř uvěr.ale jak píšu expert jsem spiše na ND.pokud mohu teda doporučit tak v Těch vítkovicich pan Plechaty .
  19. Pe.Tr

    307mička FAP nebo ne

    ee to presne nevim tady je ceho se to tyka ve zkratkach
  20. Pe.Tr

    307mička FAP nebo ne

    pokud jsi nekolikaty majitel tak je to problem dohledat ,peugeot rozesila info dopisy. zajed k nejblizsimu autorizaku co mas v okoli.
  21. Pe.Tr

    307mička FAP nebo ne

    ...pro pár vyvolených VIP... ...jako jsem třeba jáááá
  22. Pe.Tr

    Jak sundat sterace?

    pak už jedině flexa:D
  23. Pe.Tr

    307mička FAP nebo ne

    to je blbej preklad je tam tri dveř , to je svolavaci akce vyrobce , udelali nekde chybu a ted vybrane auta svolavaj do servisu aby to napravily . patri tam i tve auto .
  24. Pe.Tr

    Peugeot 406 1,8 16V Benzín cuká

    tak ferry dal odkaz dobre 16281E
  25. Pe.Tr

    307mička FAP nebo ne

    čoveče tak fap nemaš , bud rad ale zajed do autorizaku a rekni ze se te tykaji dve svolavaci akce , jedna je ohledne radia a druha ohledne preprogramovani pocitace motoru , je to prace a material zdarma , neprodluzuj to a skoc tam.
×
×
  • Vytvořit...