tak prvotní servis je za náma :
nový olej s filtrem , v převodovce taky,vzduchač ,pylák.
komplet servis klimatizace,brzd,osvětlení, new all stěrače,výměna kapalin.
Zjištěno a odstraněno vadný čep na PP rameni (komplet rameno) , napínací kladka drážkoveho řemene.
nainstalovana čeština,aktual mapy a aktivace dennich světel.přezuto na zimní.
po zimě jen vyměním zadní kotouče s deskama a možná zadní díl výfuku (možná jen zbytečně plaším)
a dnes by mělo dojit na odšpinění