Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    neúspěšná kopie klíče 406

    klíč do 2500,- , key kode přes sz,kodovačka 500,-
    • 27
  2. no běžně je v inzerátech cenovka 180t-280t viděl jsem i za 330t ale uz to melo 2004 r.v. tohle byl kup roku= 125000,- /rozvody mě čekají do 30tkm.
  3. Pe.Tr

    Vánoční dárek

    máš to se záručákem? gratulace!
    • 30
  4. Pe.Tr

    neznámé uchyty v kufru

    zlatej , děkuji, jdu nakupovat
    • 8
  5. Pe.Tr

    neznámé uchyty v kufru

    tak jsem se dočetl že jsou to uchyty pro navíjecí sitku. Nemáte to někdo? by mě zajimalo foto a jestli to kněčemu je .
    • 8
  6. Pe.Tr

    tak se musim pochlubit

    je to supr kára , má ovšem jednu velkou vadu....nevejdu se do ní , resp. nevejdu se do ní se svoji rodinou ani v sw variante.
    • 58
  7. jo a už umíme česky
  8. Poradími 807mičkáři k čemu jsou tyto plasty na posledních sloupcích v kufru? díky
    • 8
  9. a dostalo mě zjištění že mám 8repro místo seriových šesti a potom i nález 12V zásuvky v sedačce řidiče:D [upravil dne 7/11/09 Pe.Tr]
  10. Pe.Tr

    volny konektor

    punkac a burisek dodelavali naftu
    • 10
  11. Pe.Tr

    Vanocni prekvapeni v eshopu

    Kurte tak to je rejp roku
    • 39
  12. Pe.Tr

    Vanocni prekvapeni v eshopu

    To je překvápko!
    • 39
  13. Pe.Tr

    Dotaz k středové konzoli

    akce je ale od te konzole upouštim, v autě už je tak fest schránek na věci
    • 14
  14. tak prvotní servis je za náma : nový olej s filtrem , v převodovce taky,vzduchač ,pylák. komplet servis klimatizace,brzd,osvětlení, new all stěrače,výměna kapalin. Zjištěno a odstraněno vadný čep na PP rameni (komplet rameno) , napínací kladka drážkoveho řemene. nainstalovana čeština,aktual mapy a aktivace dennich světel.přezuto na zimní. po zimě jen vyměním zadní kotouče s deskama a možná zadní díl výfuku (možná jen zbytečně plaším) a dnes by mělo dojit na odšpinění
  15. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    vzpoměl jsem si na Nahotu na prodej
  16. tak jak jsem se bál tak o to víc jsem byl mile potěšen jak prostředím, kvalitou jídla,obsluhou tak i na poslední dobu nezvyklou hojnou účastí.Bohužel jsem musel odejit dříve a ještě ted stále trčím v práci
    • 65
  17. ne
  18. Ano přijdu, ale raději na pražský než na pažský
    • 15
  19. Pe.Tr

    Pepřenka by Peugeot

    Peugeot nabízí pěpřenky slanky , mlýnky , i elektrické cca min.25typů v cenové relaci od 1000,- do 8000,- , chces jeden objednat ?
    • 17
  20. G12 opravdu nee
    • 59
  21. :D:D [upravil dne 3/11/09 Pe.Tr]
  22. uvítací mod:D:aut
    • 84
  23. základ je vybrat \"KRÁSNÁ\" kola
  24. jenže to ty nemáš Přemku ...:aut
    • 84
  25. Pe.Tr

    Stěrače

    bud je uchyt na háček nebo na rovnou planžetu , ty máš háček . jiny typ není, u každych steracu mas pak ruzně velke redukce na uchyceni.
    • 20
×
×
  • Vytvořit...