Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. jak píše Hurvajz a ja sem ti to taky říkal , z važnych duvodu je možne prodloužit , na jak dlouho a za jakych podminek uz nevim ale od toho jsou žensky na ossz . na dalsi jine prispevky zapomen dockas se akorad toho ze ti reknou at se prestehujete do 2+1 apod ...
    • 15
  2. Tak už a nepruď nebo tě nechám doma slíbené přihlašovadlo je zde http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=405
  3. bude to tak i jednodušší
    • 6
  4. Pe.Tr

    tak som si buchol

    takhle by to dopadlo kdyby to napsal kdokoli
    • 33
  5. to nezměří dokud je nevynda a u 807 to je fest porod
    • 10
  6. tak cinda je schovana za kongresovym centrem
    • 36
  7. to je hnus velebnosti
    • 34
  8. no ja Citronka nemusím tankovat vůbec že
    • 34
  9. koukám že žena už má zkušenosti z fora to co ti tam cvaka jsou ventily v nadobce , vubec to neres.
  10. Pe.Tr

    306 hackback

    +pocitej tak bura ze tam nechas navic nez bys cekal
    • 20
  11. Pe.Tr

    Autobaterie?

    bez udrzbova se nabiji vejde se i 74 ale uz na ni nedas viko krytu baterky
    • 52
  12. Pe.Tr

    zamrzlá řadící páka

    rozmrazto a narvitam celej silikonovej sprej , me ted zamrzlo lanko kapoty , sem nemohl dolit ostriky
    • 6
  13. Pe.Tr

    AAA Auto Zkusenosti

    chjo , tak třeba tady
    • 51
  14. jen pro info , pořadatel a ani místo srazu ještě není známo
    • 11
  15. Vzhledem k tomu že vždycky byly jarní srazy delší než víkend a letos ani příští rok nám kalendář dlouheho volna neumožňuje, zajímá nás zda-li byste byli ochotni i přesto přijet o den dříve. TATO ANKETA SE NETÝKÁ ZIMNÍHO SRAZU V JESENÍKÁCH !!! [upravil dne 20/12/09 Pe.Tr] [upravil dne 20/12/09 Pe.Tr] [upravil dne 20/12/09 Pe.Tr]
    • 11
  16. Pe.Tr

    AAA Auto Zkusenosti

    hledani aaa google aaa seznam aaa
    • 51
  17. jinak ten placek je park Vrch sv. Kříže
    • 36
  18. no lepsi je ta pani o dve patra niž , vypada to jako by kojila nebo jako by něco hazela z balkonu
    • 36
  19. Bych řekl že místo Stromovky je už rovnou zoo
    • 36
  20. na proseku u obi , je zlom a hned vedle je kbelske letiště
    • 36
  21. jaky ma smysl topit a větrat ???
    • 39
  22. mám ten samej problem , ve firmě odkud máme okna mi řekli že družstvo koupilo nejlevnější okna, takže ne moc kvalitní což dokazuje netěsnost, každým pantem profukuje :grrr
    • 39
  23. Pe.Tr

    aditiva

    tak si kup litrovku za 1500
    • 7
  24. Dyt k Pepitovi můžem i v neděli ne?
    • 6
  25. Pe.Tr

    nejde vysunout CD

    ...jako garáž...
    • 41
×
×
  • Vytvořit...