jak píše Hurvajz a ja sem ti to taky říkal , z važnych duvodu je možne prodloužit , na jak dlouho a za jakych podminek uz nevim ale od toho jsou žensky na ossz .
na dalsi jine prispevky zapomen dockas se akorad toho ze ti reknou at se prestehujete do 2+1 apod ...
Vzhledem k tomu že vždycky byly jarní srazy delší než víkend a letos ani příští rok nám kalendář dlouheho volna neumožňuje, zajímá nás zda-li byste byli ochotni i přesto přijet o den dříve.
TATO ANKETA SE NETÝKÁ ZIMNÍHO SRAZU V JESENÍKÁCH !!!
[upravil dne 20/12/09 Pe.Tr]
[upravil dne 20/12/09 Pe.Tr]
[upravil dne 20/12/09 Pe.Tr]
mám ten samej problem , ve firmě odkud máme okna mi řekli že družstvo koupilo nejlevnější okna, takže ne moc kvalitní což dokazuje netěsnost, každým pantem profukuje :grrr