Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Tesnenie olejovej vane

    dava se silikon na motory
  2. taky to blika podle toho jak duni subwoofer? myslim jak skace po duneni ten kulickovy konektor ve dverich
  3. no na aukru to nebylo , bylo to na ceskem serveru s neony a cekal jsem na to skoro tri mesice
  4. no to vis ze nechci aby to pravě vypadalo BLBĚ zatim to jde až na ty potahy , za mě by byly určo tmavší lepší ale je to tvuj vuz a tvuj vkus
  5. a ofuk po zavření zrcatek , lehce se to o sebe opře , tak 2mm , nic tragického
  6. ...
  7. jinak slíbene foto ofuků
  8. takhle to blbe nevypada zkus to vyfotit blíž k autu , no i tma pomůže, jinak ja s novinkou zde
  9. tak slíbená novinka zde, sorry za kvalitu , jak jinak točeno mobilem http://www.stream.cz/video/493771-mn-vs-kit
  10. tak já jdu nafotit svoji červenou :o:aut
  11. Pe.Tr

    spanie v aute

    Pohled Pe.Tra z C8 v leže
    • 27
  12. Pe.Tr

    spanie v aute

    Elton in 5008
    • 27
  13. čeče červená? no jsem zvědav až to bude funkční jak to bude vypadat jinak jsem rad ze to huleni si pověsil na hřebík . před pastorkem klobuk dole , dobre , pred tebu tiez
  14. Pe.Tr

    Svatební oznámení

    Jirko a to jako musííííš? :D:D připojuji se ke gratulacim a držím palce, chce to hlavně big toleranci
    • 33
  15. Pe.Tr

    Další 106 GTI

    husto hustý Kubo:super
  16. piráte! hlavní je že to byl mini tukec , věřim že za tyden bude vše hotovo a opraveno
  17. Pe.Tr

    Nová peugeotačka

    gratulace největší
    • 22
  18. Přátelé a kamarádi, konečně se nám povedlo dotáhnout jednání až k úspěšnému konci a můžeme Vám s radostí oznámit,že i řádní členové na Slovensku, již mohou čerpat slev u našeho prvního a doufám, že ne posledního partnera na Slovensku !!! Náš nový partner AUTOKELLY SLOVENSKÁ REPUBLIKA ( www.autokelly.sk ) pro Slovenské členy zcela mimořádně připravil již do začátku velmi zajímavé slevy na celý svůj sortiment. Zboží si lze objednávat a vyzvedávat na níže uvedených kontaktech kdy vždy bude při převzetí zboží nutné předložit platnou kartičku řádného člena klubu.Platby jsou nastaveny na možnosti za hotové nebo platební kartou. Pro získáni slevy je potřeba říct naše ič, které je uvedeno i na zadní straně kartičky, je to identifikace i pro zaměstnance autokelly Slovensko. Na závěr poprosím do tohoto vlákna psát zkušenosti s nákupy v pobočkách autokelly Ślovensko. Děkujeme Vaše Vedení klubu [upravil dne 12/7/10 Pe.Tr]
  19. Pe.Tr

    přechodka 30pin na 16pin

    nám to fachá , nesčetně krát vyzkoušeno.
    • 26
  20. Zdravím, , jen podotknu že jestli s V6 chceš jezdit za 10l , tak si raději vem to hdi. Proč kupovat třilitr když si ho nechceš užívat?
    • 56
  21. Pe.Tr

    Spotřeba fakt super

    BoneDaddy: majitele s vetsima benzínovýma motorama jsou pro mne jako rybáři
    • 25
  22. Scratch: toto tema bych zrovna od tebe nečekal . z pohledu technickeho forum neupada ani prd. jedine co ubylo je zajem o clubove dění a takové ty srandičky mezi členy ve vlaknechzde na foru. viz komiks netopyrky nebo bitvy ja vs Hurvajz nabo Buml . Co se tyka srazu , to je kapitola sama o sobě ale davam za vinu tzv. \"krizi\" a věřím že v příštím roce se to i zlepší.
  23. Pe.Tr

    Spotřeba fakt super

    mě nenaserete :D:D
    • 25
  24. Pe.Tr

    Kalendář

    takže stylem jako miss peuclub?
    • 20
  25. Pe.Tr

    Kam spěje naše dravotnictví

    \"Kurta nevojebeš !!!\" :D:D
×
×
  • Vytvořit...