Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    308 1.6 ehdi 84 kw

    stačí stát na spojce
    • 15
  2. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    Nějakej dědek s platem vajec u zadního okna mi nebude říkat že mám jít na kute.
  3. Je to silnej vrhac!
    • 27
  4. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    NFS miluju
  5. Pe.Tr

    Citroen ZX

    to je porno!
  6. karlan , maj ho napr i v kelly
    • 16
  7. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    v pátek okolo 15:30 jsem na kruhaci u metra opatov zahlídl veverku jedoucího směr D1, aspoň si myslim že to byl on.
  8. nikdy jsem kočku neměl a tak se ptám jestli je tohle její součástka či nikoliv. Jde mi o to který stroj mi jezdí přes zahradu. P.S. jde mi oto že těch součástek začíná být množství větší než velké [upravil dne 8/9/13 10:31 od Pe.Tr]
    • 19
  9. si nenecham radit od nekoho kdo mel chrom polepy na klikach od dveří
  10. Pe.Tr

    Nový člen

    nejake levne
    • 30
  11. Pe.Tr

    Airbag - problém

    diag mas jakej , pac original ti rekne presne ktery bag
    • 14
  12. Pe.Tr

    Airbag - problém

    mozna jeste zkus jen zahybat konektorama pod sedackou
    • 14
  13. Pe.Tr

    Airbag - problém

    odpoj konektor airbagu a dej do nej treba 5w zarovku celosklo , pokud to chybu uz nevyhodi tak bag je ko
    • 14
  14. Pe.Tr

    Potrestaní uživatelé - rozprava

    Radku on ti píše příklad , neutočí.
  15. Díky všem, ale už to prosím neřešme ju .díky.
  16. neutropenie
  17. ale moc díky
  18. díky bohužel to není tak jednoduché jak by se zdálo , snad puberta a hormony zapracují ja k si přejeme
  19. bohužel nem, stale hodnoty jsou zle ale my se popereme
  20. Pe.Tr

    Potrestaní uživatelé - rozprava

    neříkám že to není pravda ale to není na mne
  21. Pe.Tr

    Potrestaní uživatelé - rozprava

    vystraha byla prave v tom prvnim prispevku vlakna
  22. Pe.Tr

    partner klubu AUTOKELLY

    tak to prostě neřež no
  23. Pe.Tr

    Potrestaní uživatelé - rozprava

    tak asi slo o to ze to vyjadrovani bylo ve vlakne kde se psalo ze se to bude echt trestat viz prvni prispevek , cos to na co poukazujes v tom vlakne neni a z toho vlakna scratch i pechy ban meli. myslim ze na sklidnuti emoci to neni spatny prostredek.
  24. neproběhla , syn vážně onemocněl a den před nástupem jsme to stornovali
  25. Pe.Tr

    partner klubu AUTOKELLY

    už jsme to s marcelem řešili
×
×
  • Vytvořit...